Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Ostraha a kamerový dozor 2022-2024

Ostraha a kamerový dozor 2022-2024

A) komplexní zajištění ostrahy zařízení, recepčních a spojovatelských služeb v domě s pečovatelskou službou ASTRA, ul. I. Sekaniny č. 1812/16 v Ostravě-Porubě,
B) komplexní zajištění ostrahy zařízení, recepčních a spojovatelských služeb v domě s pečovatelskou službou, ul. Průběžná č. 6222/122 v Ostravě-Porubě a přičleněného areálu, ve kterém jsou situovány domy č. 6219/114, 6220/116, 118, 6221/120, 6216/106, 6217/108, 110, 6218/112, 6215/104, 6214/102, 100, 6212/98, 6211/96, 6210/94, 92, 6209/90, 6208/88, 6207/86, 84, 6206/82.
C) komplexní zajištění ostrahy zařízení, recepčních a spojovatelských služeb v domě s pečovatelskou službou HARMONIE, ul. Dělnická č. 411/29 v Ostravě-Porubě,
D) komplexní zajištění ostrahy bytového domu č. 741/11, 12 na Havlíčkově náměstí v Ostravě-Porubě a majetku, který mu bude za tímto účelem svěřen objednatelem,
E) komplexní zajištění dálkové ostrahy bytových domů ve správě objednatele, prostřednictvím kamer, prostřednictvím monitorovacích center
Veřejná zakázka vložena:
15.09.2022 07:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Ostrava - městský obvod Poruba

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Ostrava - městský obvod Poruba

Zadavatel IČ:
00845451

Zadavatel ulice:
Klimkovická 55/28

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava-Poruba

Kontaktní osoba:
Pavla Pipreková, odbor investiční

Zadavatel telefon:
+420 599 480 327

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://poruba.ostrava.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pult centrální ochrany - účinná dálková ostraha objektů, Praha 8 a okolí

Pult centrální ochrany - účinná dálková ostraha objektů, Praha 8 a okolí

Pult centrální ochrany (PCO) je velmi účinnou dálkovou ostrahou jakýchkoliv soukromých i komerčních objektů. Napojení na pult centrální ochrany přináší jistotu, že v případě narušení bezpečnosti v objektu dojde k jeho fyzické kontrole vyškoleným pracovníkem zásahové jednotky. Dříve byla tato forma ochrany výsadou průmyslových objektů a veřejných institucí, jako jsou např. nemocnice a jiná zdravotnická zařízení, dnes ale velmi často pult centrální ochrany využívají také majitelé rodinných domů a bytů, které mají navíc u firmy ELZA-TECH zvýhodněnou cenu. Bezpečnostní agentura ELZA-TECH má v této oblasti dlouhodobé zkušenosti. Jejich služeb využívá také řada objektů s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy - jako například kostely, synagogy a jiné památkové objekty. V případě zájmu o napojení pult centrální ochrany se proto neváhejte obrátit na odborníky z této společnosti obrátit a věřte, že se stejnou péčí se postará také o Vaši firmu, dům či byt!


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Spolehlivá bezpečnostní agentura - pult centrální ochrany, PCO

Pult centrální ochrany poskytuje kompletní služby pro ochranu majetku, mezi které patří například: - monitoring, - dohled, - servis, - přenos informací, - ochrana osobních údajů či dat, - východiska při krizových situacích. Náš PCO má k dispozici 24 hodinovou dispečerskou službu i výjezdové jednotky a díky vlastní rádiové síti jsme schopni provádět pravidelné kontroly a přijímat aktuální informace o stavu majetku. Zajistěte i Vy ochranu pro Váš majetek. S námi se budete cítit v bezpečí! Stačí nás kontaktovat a najdeme pro Vás to optimální řešení!


Fyzická ochrana - pohlídáme Váš majetek a budovy proti nechtěným krádežím - ELZA-TECH s.r.o.

Fyzická ochrana - pohlídáme Váš majetek a budovy proti nechtěným krádežím - ELZA-TECH s.r.o.

Hledáte spolehlivou firmu, která zajistí ostrahu Vašeho bytu či firemního objektu? Pak se obraťte na pražskou společnost ELZA-TECH s.r.o.. Společnost ELZA-TECH s.r.o. nabízí služby fyzické ostrahy. Fyzická ostraha je vhodná tehdy, pokud chcete ochránit Váš byt nebo firmu a hlavně majetek v něm. Předejít tak nechtěným krádežím či poškození Vašeho majetku. Fyzická ochrana v podobě ostrahy se psem nebo bez zajistí, že Váš majetek a objekt bude hlídán kvalifikovaným pracovníkem. Ten zajistí ochranu budovu nepřtržitou či v podobě neplánovaných obchůzek hlídaného objektu. Fyzická ochrana je vhodná nejen pro firmy, ale také pro soukromé objekty jako jsou byty a domy či veřejné objekty, a to zdravotní zařízení, školy, školky, lékárny a další. Domluvte si schůzku se společnosti ELZA-TECH s.r.o., která Vám doporučí tu nejlepší vhodnou variantu fyzické ochrany dle Vaši požadavků a kritérií.


Zabezpečení rodinných domů a bytů přes pult centralizované ochrany – kvalitní systémy Jablotron a Hikvision

Zabezpečení rodinných domů a bytů přes pult centralizované ochrany – kvalitní systémy Jablotron a Hikvision

Chcete klid a bezpečí ve svém domově? Pak potřebujete zabezpečení systémy Jablotron a Hikvision přes pult centralizované ochrany od společnosti SIDA s.r.o. působící v oblastech Prostějova, Olomouce a Přerova. Tyto systémy Vám umožňují ovládat a sledovat Váš domov na dálku pomocí mobilní aplikace nebo dálkového ovladače. Pokud se něco stane, systémy vás upozorní a odešlou signál na pult, kde je pro vás připravena rychlá pomoc. Nečekejte a zajistěte si zabezpečení ještě dnes. Kontaktujte nás pro více informací nebo objednání zdarma. Těšíme se na vás!


Bezpečnostní agentura, střežení objektů, fyzická ochrana osob, Praha

Bezpečnostní agentura, střežení objektů, fyzická ochrana osob, Praha

Potřebujete ohlídat firemní či soukromý majetek? Společnost ELZA-TECH s.r.o., se sídlem v Praze 8, Tišická 396/1, Vám zajistí perfektní a spolehlivou ochranu majetku a osob jako jsou fyzická ostraha, hlídání budov a osob, střežení objektů na PCO (pult centrální ochrany). Dále do objektů zajišťujeme dodávku, montáž a servis zabezpečovacích systémů elektronických (EZS), protipožárních signalizací (EPS), kamerových systémů (CCTV). Bezpečnostní systémy jsou připojeny na PCO se zajištěným 24 hodinovým provozem. Způsob ochrany a kontroly si zvolíte sami dle svých představ a požadavků. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, jsme tady pro Vás.