Rekonštrukcia mosta na ul. Sv. Cyrila a Metoda, Žilina - Vlčince

Rekonštrukcia mosta na ul. Sv. Cyrila a Metoda, Žilina - Vlčince

Mostný objekt 201-00 (ev. č. M207) je tvorený pravým a ľavým mostom ktoré majú rovnaké rozmery. Oba mosty sú
trojpoľové s rozpätím 16, 6 m, tvorená prefabrikovanými nosníkmi KA-73 výšky 0, 85m a železobetónovou doskou s
vyrovnávajúcou betónovou vrstvou. Nosná konštrukcia je uložená na krajných masívnych oporách zo železobetónu a členených vnútorných podperách. Šírka oboch mostov je 2 x 10, 6 m. Konštrukcia mosta pôsobí ako spojitý nosník.
Úprava mostného objektu 201-00 je podmienená degradáciou častí mostnej konštrukcie, hlavne prvkov priamo
vystavených poveternostným vplyvom a agresívnym účinkom chemického posypu v zimnom období a nadrozmernou dopravou. Podrobnejšie sú rekonštruované časti opísané v nasledujúcich bodoch.
Pred začatím stavebných prác a frézovaním vozovky je potrebné výškové a polohové zameranie vozovkových vrstiev na moste 201-00 v rastri 2 m a na úseku cca 20 m pred a za mostom v rastri 5 m, druhé zameranie je potrebné realizovať po odfrézovaní vozovkových vrstiev a tretie zameranie je potrebné realizovať po odstránení vyrovnávajúcej vrstvy NK.
Na základe týchto meraní bude upresnená hrúbka spriahujúcej dosky a výškové osadenie mostných záverov,
odvodňovačov a odvodňovacích trubičiek. Rekonštrukcia mostného objektu 201-00 pozostáva z týchto prác:
osadenie DDZ identifikácia inžinierskych sietí v okolí mosta a na moste osadenie dočasného dopravného značenia na presmerovanie dopravy do jedného jazdného pruhu na oboch mostoch - odstránenie zábradlia a odbúranie rímsy na rekonštruovanej strane moste - odbúranie starej vyrovnávajúcej vrstvy nosnej konštrukcie na rekonštruovanej strane podstojkovanie a podopretie nosníkov NK vedľa medziľahlých podpier v časti pod odbúranou nosnou konštrukciou dočasnou skružou - odbúranie a betonáž častí pilierov podpier v mieste zabezpečenom dočasnou skružou - sanácia časti medziľahlých podpier v mieste zabezpečenom dočasnou skružou - spriahnutie a betonáž novej spriahujúcej dosky, osadenie odvodňovačov a odvodňovacích trubičiek, natavenie hydroizolácie - vystuženie a betonáž rímsy osadenie nového zábradlia a vozovkových vrstiev na rekonštruovanej strane mosta - presmerovanie dopravy na zrekonštruovanú stranu mosta a zopakovanie rovnakého postupu rekonštrukcie na druhej strane ľavého aj pravého mosta - osadenie nových mostných záverov sanácia poškodených povrchov NK a spodnej stavby - dokončovacie práce, vrátane terénnych úprav okolo mosta a pod mostom.
Viac : súťažné podklady
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2022 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Žilina

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Žilina

Zadavatel IČ:
00321796

Kontaktní osoba:
Ing. Roman Osika

Zadavatel telefon:
+421 417 063 217

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45221111-3
Stavebné práce na cestných mostoch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Opravy, rekonstrukce i výstavba dopravních staveb - silnice, chodníky, cyklostezky

Pokud hledáte profesionální firmu, která by Vám zrekonstruovala chodník, cyklostezku či místní komunikaci, kontaktujte společnost JANKOSTAV s.r.o., která se specializuje na výstavbu a opravy veškerých dopravních staveb. Rekonstrukci a výstavbu provádíme u těchto staveb: - silnice, polní silnice - městské, účelové a místní komunikace - chodníky - cyklostezky - parkoviště - kruhové objezdy - odstavné a zpevněné plochy - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme kvalitními pracovníky, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, proto zaručujeme, že naše práce je vždy odvede kvalitně a na profesionální úrovni. Staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!


Provádíme rekonstrukce a úpravy polních cest

Provádíme rekonstrukce a úpravy polních cest

Chcete zajistit pohodlnější a snadnější přístup pro zemědělské stroje na pole či na obecní a soukromé pozemky? V tom případě kontaktujte společnost BADIN s.r.o., která sídlí v Ivančicích. Provádíme rekonstrukce a úpravy polních cest v oblasti Brna-venkov. Zajistíme Vám lepší přístupnost na Váš pozemek, louku či pole. S úpravami komunikací a polních cest máme mnohaleté zkušenosti. Zaručujeme Vám precizně odvedenou práci zhotovenou ve stanoveném termínu za přijatelnou cenu. Díky bohatě vybavenému vozovému a strojovému parku a zkušeným zaměstnancům je naše práce rychlá a efektivní.


Realizace asfaltových komunikací včetně chodníků

Realizace asfaltových komunikací včetně chodníků

Sháníte firmu, která se zabývá realizací asfaltových komunikací? Máte v plánu nechat vyměnit asfaltový povrch a také postavit nové chodníky na některé z komunikací ve Vaší obci? Realizaci asfaltových komunikací včetně chodníků zajistí na celém území Jihomoravského kraje firma DS DUMA s.r.o. ze Znojma. V rámci stavby komunikace Vám pomůžeme s projektováním a vyřízením povolení. Postaráme se o zemní práce. Odstraníme starý asfaltový povrch, vyrovnáme a zpevníme podkladní vrstvy. Následně zajistíme pokládku asfaltového povrchu. Následně také postavíme chodníky lemující komunikaci.


Opravy a rekonstrukce vozovek Jihomoravský kraj – kvalitní služby ryze české firmy

Opravy a rekonstrukce vozovek Jihomoravský kraj – kvalitní služby ryze české firmy

Provádíme opravy vozovek, chodníků a také jejich rekonstrukce, a to vše živičnou směsí. Nabízíme vysprávky po překopech, osazování obrubníků, opravy parkovišť nebo například asfaltování silnic a chodníků. Jsme ryze česká firma, která se nachází v Jihomoravském kraji konkrétně ve městě Zbýšov. Potřebujete položit zámkovou dlažbu? I to dokážeme zařídit, jsme tým odborníků a máme výborné reference a to proto, že v oboru máme dlouholetou praxi. Slovo nejde u nás jen tak neuslyšíte přání zákazníka je u nás na prvním místě. Pokud vás zajímá více neváhejte se nám ozvat na telefonním čísle nebo e-mailem.


Opravy a údržba asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a  jiných veřejných komunikací

Opravy a údržba asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a jiných veřejných komunikací

Hledáte spolehlivou společnost pro údržbu asfaltových povrchů dálnic, veřejných komunikací či pro opravu, cest, silnic a ostatních komunikací? Společnost REKMA, spol.s.r.o. která má své sídlo v Břeclavi nabízí opravy a údržbu povrchů silnic, dálnic, letištních ploch i mostů. Do naší práce údržby a oprav asfaltových povrchů patří zalévání spár a trhlin, těsnění mostních uzávěrů, vysprávky, plošné těsnění veškerých povrchů, úprava a ošetřování povrchů, rozsáhlejší opravy komunikací,aplikace asfaltu a stavebních chemikálií a jiné.


Stavba, rekonstrukce a opravy parkovišť, chodníků, silnic, komunikací

Stavba, rekonstrukce a opravy parkovišť, chodníků, silnic, komunikací

Naše firma má dlouholeté a bohaté zkušenosti s výstavbou a opravami veškerých dopravních staveb. Působíme na trhu více než 25 let a disponujeme kvalitními a profesionálními pracovníky. Zaměřujeme se na stavbu a rekonstrukci: - silnice, vozovky, komunikace - chodníky - parkoviště - cyklistické stezky, cyklostezky - náměstí - zpevněné a odstavné plochy - kruhové objezdy - mostní izolace. Provádíme také zemní, výkopové a dlaždičské práce. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Odvádíme svou práci kvalitně, spolehlivě a rychle!