Výstavba telocvične v Spišskej Novej Vsi

Výstavba telocvične v Spišskej Novej Vsi

Predmetom plnena je Výstavba telocvične v Spišskej Novej Vsi v zmysle zmluvných podmienok FIDIC žltá kniha. Návrh telocvične vychádza z požiadaviek investora s prihliadnutím na podmienky daného územia.
Architektonické a urbanistické riešenie stavby rešpektuje charakter okolitej zástavby. Predmetná telocvičňa sa nachádza v južnej časti areálu. Jej rozmery sú 64, 650 m x 26, 550 m. Max. výška atiky strechy objektu je 12, 990 m od +0, 000. Výškové osadenie telocvične je +0, 000 = 450, 10 m.n.m a je na úrovni podlahy jestvujúcej susednej haly. Odstup od jestvujúcej športovej haly je 1800mm.
Navrhovaný stavebný objekt pozostáva z dvoch blokov blok A slúži ako zázemie, blok B je určený pre multifunkčnú telocvičňu s tribúnou. Každý blok sa vyznačuje inou stavebnou výškou pre dosiahnutie vizuálneho rozčlenenia hmoty a taktiež v nadväznosti na funkciu. Do objektu vedú dva hlavné vstupy cez blok A a dva vedľajšie vstupy z bloku B od volejbalového ihriska.
Z hľadiska dispozície blok A slúži ako zázemie telocvične s dvomi hlavnými vstupmi a priestrannými únikovými chodbami, ktoré vedú priamo do telocvične. Vstupná chodba poskytuje aj oddychovú a čakaciu zónu. Zázemie disponuje šatňovými priestormi pre dva ženské a dva mužské tímy a k nim prislúchajúcimi hygienickými zariadeniami. Takisto sa tu nachádzajú aj dva kabinety pre trénerov a učiteľov, s napojením na hygienické zariadenia. Pri hlavnom vstupe sú navrhnuté tri hygienické zariadenia pre návštevníkov telocvične, jedno pre ženy, jedno pre mužov a jedno pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácia. Na odkladanie náradia a športového vybavenia sa v bloku A uvažuje aj so skladovým priestorom. Blok B je tvorený hracou plochou ihriska, ktoré poskytuje multifunkčné využitie pre viacero športov, ako aj možnosť prerozdelenia na viacero hracích plôch v závislosti od druhu športu. V prípade potreby odohrania zápasov s divákmi sú navrhnuté teleskopické tribúny pre maximálne 125 ľudí. Maximálna súhrnná kapacita je 150 ľudí. Zo športovej telocvične vedú spolu dva únikové východy do bloku A, dva východy smerom k existujúcej hale a dva smerom k volejbalovému ihrisku.
Podrobnosti sú uvedené v súťažných podkladoch a projektovej dokumentácii.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Košický samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Košický samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
35541016

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľubomír Gašparík

Zadavatel telefon:
+421 911 304 888


Zadavatel web:
https://web.vucke.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní realizace víceúčelových sportovišť od výkopových prací, stavby zpevněných ploch a instalaci osvětlení

Kompletní realizace víceúčelových sportovišť od výkopových prací, stavby zpevněných ploch a instalaci osvětlení

Potřebujete ve Vaší obci postavit nové víceúčelové hřiště? Chcete dětem ve škole nebo školce udělat radost zbrusu novým venkovním sportovištěm? Výstavbu víceúčelového hřiště svěřte do rukou znojemské firmy DS DUMA s.r.o., která se postará o veškeré práce spojené s výstavbou víceúčelové hřiště. Naše firma zajistí potřebné zemní a výkopové práce spojené s přípravou prostoru, kam má být hřiště umístěno. Připravíme také potřebné inženýrské sítě. Postavíme parkoviště, příjezdovou cestu, chodníky a další zpevněné plochy, které je nutné v okolí hřiště vybudovat. Zajistíme pokládku víceúčelového povrchu, montáž oplocení a osvětlení hřiště. Víceúčelová sportoviště realizujeme nejen ve Znojmě a Mikulově, ale v také v rámci celého Jihomoravského kraje.


Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť

Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť

Představujeme Vám firmu TOP Line servis, s.r.o. ze Slavkova u Brna, která svoji činnost zaměřila na lajnováním sportovních hřišť a atletických oválů s umělým povrchem. Barvy k lajnování používáme od Švýcarské firmy BASF CONICA v odstínech bílá, žlutá, zelená, modrá, červená a černá. Pokud Vás naše lajnování sportovních hřišť zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bučovická 173, Slavkov u Brna.


Bezúdržbové multifunkční hřiště je praktickým a zároveň výhodným řešením

Bezúdržbové multifunkční hřiště je praktickým a zároveň výhodným řešením

Proto je velmi praktickým řešením pro všechna místa, určená pro sportovní vyžití. Pokud se zvolí vhodný sportovní povrch, je možné hřiště využít pro celou škálu sportů, od běhání, přes rozličné míčové, raketové nebo dokonce hokejové sporty. Tato hřiště jsou zkrátka multifunkční. Pokud stavíte sportoviště, ať už se jedná o nový projekt nebo rekonstrukci, obraťte se na společnost Forward tenis, která má se stavbou sportovních hřišť mnohaleté zkušenosti. V jejím portfoliu naleznete umělé i přírodní sportovní povrchy, na vnitřní i venkovní sportoviště. Odborníci z této firmy Vám navíc rádi ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího sportovního povrchu pro Vaše hřiště - s ohledem na výši vstupní investice, ale také udržovacích nákladů. Náklady na údržbu jsou totiž při rozhodování o povrchu velmi často mylně opomíjeny, rozhodně však nejsou zanedbatelné! Proto se blíže seznamte s nabídkou bezúdržbových sportovních povrchů, jejichž kvalita, životnost a cena Vás jistě velmi mile překvapí!


Jedinečné a originální stavby a domy na klíč Praha

Jedinečné a originální stavby a domy na klíč Praha

Zaštítíme celou realizaci vašeho budoucího bydlení. Umíme vyhotovit počáteční návrh dle vašeho zadání, který následně převedeme v projekt, u kterého zařídíme veškerou dokumentaci a potřebné formality. Následně vám tento domeček postavíme a pokud budete chtít umíme dokončit i interiérové úpravy. Mimo rodinné domy umíme také výstavby stadionů, průmyslových hal a objektů, sportovních areálů a mnoha dalších. Velmi poptávanou službou jsou stropy a podlahy z monolitického betonu. Kontaktujte nás s vaší poptávkou. Veškeré projekty realizujeme v Praze, i po celé České republice. Jsme pražská společnost a sídlíme Na Proseku 77/12. Fotografie dokončených staveb si prohlédněte na našem webu.


Antukové tenisové kurty, hřiště na volejbal či nohejbal - výstavba českou osvědčenou metodou

Antukové tenisové kurty, hřiště na volejbal či nohejbal - výstavba českou osvědčenou metodou

A právě ty Vám může nabídnout společnost Forward tenis, která pracuje s antukovým povrchem dle osvědčené české metody. Používá výhradně kvalitní antuku od prověřených výrobců. Díky ručnímu zpracování je zajištěn dostatečný odvod dešťových vod, a tak jsou kurty a hřiště použitelná už pár minut po dešti. Při výstavbě a rekonstrukci antukových tenisových kurtů a hřišť dbá hlavně na správnou volbu materiálů, které jsou v souladu s místním podložím a podmínkami. Drenážní vrstvu přesně vyrovná a vyspáduje. Následně se kropí, síťuje a válcuje antuková deska, a tak se vytvoří stejnoměrná vrstvu 1,5 až 2 cm. Tím vzniká dokonale rovný antukový povrch, na kterém se nemohou tvořit žádné louže. A to je náznak skutečností, které je třeba při výstavbě antukových povrchů hlídat. Pokud budete tenisový kurt realizovat, obraťte se na autorizovanou firmu, jíž společnost Forward Tenis bezesporu je!


Sportovní stavitelství, profesionální výstavba sportovišť, hřiště pro letní i zimní sporty

Sportovní stavitelství, profesionální výstavba sportovišť, hřiště pro letní i zimní sporty

Sportovní areál pro nejrůznější sportovní účely Vám rychle a spolehlivě postaví firma Sport-Technik Bohemia s.r.o. sídlící na Praze 8 Karlín. Specializujeme se na sportovní stavitelství, kdy stavíme sportoviště s dodávkou na klíč. Máme bohaté zkušenosti se zakázkami různého typu, zajistíme výstavbu sportovních hřišť, provozních objektů, víceúčelových sportovních zařízení i areálů pro letní i zimní sporty. Vybudujeme Vám hřiště pro atletiku, tenis, fotbal i školní tělovýchovu. K dispozici máme několik druhů povrchů od antuky přes umělé povrchy, které nabízíme v několika barevných provedeních. V rámci projektu zajišťujeme kompletní zpracování studie i veškerou stavební dokumentaci.