Poptávám výrobu polykarbonátových krytů

Poptávám výrobu polykarbonátových krytů

Poptávám výrobu polykarbonátových krytů na míru.
Bude se jednat o materiál polykarbonát a hliník.
Požaduji celkem 7 kusů.
Termín - do konce roku 2023.
Cena dohodou.
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2022 08:42

Platnost poptávky:
14.10.2022 07:16

Kontaktní osoba:
Lukáš Novotný

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 409 692

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Pokud sháníte spolehlivého výrobce tradičních dřevěných nebo moderních nerezových madel k zábradlí, navštivte e-shop společnosti AndělCZ – specialisty na zábradlí a nerezové komponenty. Na našem e-shopu zakoupíte hranatá či kulatá madla z masivu nebo nerezi. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete: - nerezové madla kulatá - nerezové madla hranatá - nerezové madla hranatá na sklo - nerezové madla kulatá na sklo - kulatá dřevěná madla - buk, dub, smrk, javor, borovice - hranatá dřevěná madla – buk, dub - navíc také těsnění pro madla na skla


Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Helopal exclusiv - parapety vnitřní a vnější s robustnějším vzhledem

Firma MYSTIC DISTRIBUTION je dodavatel okenních parapetů. Nabízíme několik druhů a jedním z nich je helopal exclusiv, který je vhodný pro vnitřní a vnější využití. Je zhotoven z 80% mramorové moučky a 20% polyesterové pryskyřice, s délkou do 360 cm, šířkou do 60 cm a tloušťkou 1,7 cm. Je odolný proti ohybu a jeho tepelná odolnost je od -40°do 80°C. Pokud vás zajímá objemová hmotnost ta je 2082 kg/m3 a vybrat si můžete z několika druhů dekoru. Také nabízíme příslušenství a plníme i různá přání našich zákazníků, proto se nám neváhejte ozvat.


Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Sháníte ocelové komponenty pro průmysl? Jejich vývojem se v České republice zabývá společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna. Dodáváme talířové pružiny a jiné prvky z chrom-vanadiové oceli (dle norem EN 10089 a EN 10132-4). Naše talířové pružiny mají nespočet výhod, a to dlouhou životnost, pružnou dynamiku při zatížení, montážní výšku, variabilní počet talířů a montážní způsoby dle Vašich potřeb. Standardní pružiny máme většinou skladem. Objednejte si je v našem e-shopu a za chvíli budete mít zboží připravené k odběru. Potřebujete vyrobit speciální pružiny? Pak kontaktujte naše technické oddělení, kde se Vám budou ochotně věnovat. Na základě přesných výpočtů Vám vyhotovíme vše na zakázku.


Plastové obrubníky a hřeby pro neviditelné zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby

Plastové obrubníky a hřeby pro neviditelné zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby

Sháníte plastové obrubníky? Potřebujete neviditelné ukončení pro zámkovou nebo zatravňovací dlažbu na Vaši zahradu? Vše potřebné nakoupíte na e-shopu andel.cz. Najdete zde jak plastové a snadno instalovatelné obrubníky v různých výškách, tak i plastové hřeby pro jejich ukotvení. Plastové obrubníky se dají použít jako neviditelné zakončení okrajů zámkové a zatravňovací dlažby, ale poslouží jako oddělovač různých zahradních ploch. Obrubník je dostupný ve výšce 45, 60 a 80 mm Obrubník se snadno připevní k zemi pomocí plastových ukotvovacích hřebů. Pro fixaci do pevnějšího (jílovitého) podloží jsou vhodnější hřeby kovové. Obrubníky se dají i tvarovat a zatáčet. Aby se dalo s plastem lépe pracovat, je lepší jej nechat nahřát na sluníčku nebo namočit do teplé vody.


Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

LANA VAMBERK s.r.o. Rychnov nad Kněžnou Akce - prodej skladových zásob lana Herkules za výhodné ceny. Ocelová vícepramenná lana HERKULES splňují požadavky na špičkovou kvalitu. Lana Vamberk jsou výrobci těch nejlepších ocelových vícepramenných lan HERKULES na českém i zahraničním trhu. Naše lana mají všechny předpoklady pro splnění těch nejnáročnějších podmínek. Nabízíme ocelové lano Herkules o průměru 14 mm. Výroba a prodej ocelových lan HERKULES – Lana Vamberk. Více informací na našich stránkách.


Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Opracování plastů – řezání, frézování a gravírování plastových materiálů

Hledáte firmu, která se zabývá opracováním plastových materiálů? Chcete si nechat na zakázku vyřezat plast různých tvarů nebo vygravírovat motivy do plastové desky? Opracování plastů na zakázku zajišťuje firma ELVENTA LV s.r.o. z Velkého Týnce u Olomouce. Frézování je vhodné pro všechny typy plastových materiálů. Lze jím docílit tvarového ořezu do oblých či nepravidelných tvarů, ale také vytvoření drážek či gravírování povrchu materiálu. Řežeme plasty laserovým paprskem – dokážeme vyřezat jakákoliv tvar plochého výrobku s lesklou hranou bez nutností dalšího leštění. Poradíme si také s ohýbáním plastových materiálů.