Poptávám vyčištění okapů

Poptávám vyčištění okapů

Poptávám vyčištění okapů v bytovém komplexu v Praze.
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2022 08:40

Platnost poptávky:
14.10.2022 07:12

Kontaktní osoba:
Zita Jíchová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 722 423 644

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Čištění střech, okapů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu - i další rizikové práce ve výškách

Pokud budete potřebovat v rámci údržby rodinného, bytového domu či firemního objektu spolehlivou firmu, která se specializuje na rizikové práce ve výškách, v rámci regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod, Hodonín, Veselí nad Moravou se můžete obracet na pana Jana Brucknera. Naší specializací je čištění střech, okapů, žlabů, nátěry podbití, opravy fasád a střech po ptactvu řešíme jak na bytových domech tak u rodinných domů. Další aktivity: - mytí oken aj. prosklených ploch ve výškách - mytí, wapování fasád - odklízení sněhu ze střech, odstraňování rampouchů - montáž a instalace zábran proti ptactvu či sněhu - kácení, ořez stromů - nátery konstrukcí a stožárů vysokého napětí - zednické práce, otloukání zdiva, - instalace, montáž či demontáž reklam - montáž a demontáž konstrukcí, hal.


Kácení stromů, výškové práce Žďár nad Sázavou – profesionální služby za příjemnou cenu

Kácení stromů, výškové práce Žďár nad Sázavou – profesionální služby za příjemnou cenu

Pan Vasil Gachi nabízí kácení stromů ve Žďáru nad Sázavou konkrétně v obci Petráveč. U této práce se nejprve zvolí nejvhodnější postup dle druhu stromu a také lokality a teprve poté dojde k samotnému kácení. Tento proces není jednoduchý, proto se do této práce nepouštějte rozhodně sami a využijte odborné praxe pana Gachiho. Sháníte jiné služby? Výškové práce, natírání fasád, opravy komínů, zednické práce a mnoho dalšího vám pan Gachi může nabídnout. Profesionální služby za příjemné ceny a včasné dodržení předem domluvených termínů jsou samozřejmostí. Pro více informací volejte +420 606 207 786.


Čištění střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny

Čištění střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny

Pokud potřebujete vyčistit části budovy, které jsou vysoko, mám pro Vás dobré zprávy, ARS má zkušenosti s čištěním střech a fasád výškových budov z vysokozdvižné plošiny. O povrch vaší budovy či jiného objektu je třeba pečovat nejen při jejich znečištění, ale i ve chvíli, kdy vypadá neporušeně. Preventivní péče o střechy a fasády na výškových budovách zabrání výskytu řas, mechů, plísní, lišejníků, ale také atmosférických nečistot - špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Společnost ARS je schopná vyčistit špínu ze všech typů povrchů a to sice vodou, parou, chemicky anebo abrazivně. V případě zájmu o čištění střech a fasád z plošiny proto neváhejte kontaktovat tuto společnost!


Čištění, ochrana omítek, fasád, střech, pomníků, náhrobků po celé Moravě

Čištění, ochrana omítek, fasád, střech, pomníků, náhrobků po celé Moravě

Firma Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco, s.r.o. provádí po celé Moravě a v Praze čištění omítek, úpravy a ochrana fasády, ochranné nátěry pro střechy ve výškách, pomníky, náhrobky a sochy. Zabýváme se především údržbou a opravami staveb a děláme výškové práce všeho druhu. Provedeme čištění a ochranu povrchů: -stavebních povrchů všech typů (obklady, omítky, hliníkové fasády) -omítky, obklady, hliníkové fasády -čištění, nátěry a impregnace střešních krytin -památek, soch, plastik, uměleckých děl, pomníků, hrobek -čištění fasády, mytí oken a výloh, výškové práce -odstranění graffity -odstraňování starých nátěrů fasád -průmyslových prostorů -čištění a impregnace střešních krytin -protipožární a antikorozní nátěry -nátěry fasád, ocelových a betonových konstrukcí -ochrana střech, okapů a svodů před sněhem a zamrzáním. Pro bližší informace prosím volejte na tel.:607213555.


Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Komplexní výškové práce horolezeckou technikou provádí po celé ČR firma Čištění fasád Zlín. Specializujeme se hlavně na čištění fasády, budovy, omítání a nátěry, odstaňování starých nátěrů různých typů, impregnace střechy, čištění pomníků, památek a dalších stavebních povrchů. Práce ve výškách se týkají údržby a opravy staveb. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, oken, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Údržby i opravy staveb a prací ve výškách provádíme nejen ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice. Nabízíme čištění a ochranné nátěry: -stavebních povrchů (obklady, omítky, hliníkové fasády, atd.) -čištění fasády, mytí oken, výškové práce - odstranění graffity -odstraňování starých nátěrů fasád -průmyslových prostorů -čištění a impregnace střešních krytin -protipožární a antikorozní nátěry -nátěry - železoberonových konstrukcí, sloupků, průvlaků -malby, nástřiky.


Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Graffiti způsobené vandaly může trápit majitele domů i jiných objektů. Proto firma Čištění fasád Zlín poskytuje antigraffiti servis. Postará se o odstranění graffiti z fasády, plotu, auta, garáže, dveří i dalších ploch. Působí nejen na Zlínsku, ale také v regionu Praha, Brno. Antigraffiti servis - odstranění nepěkné malby provádíme speciálními chemickými prostředky v kombinaci tlakové vody. Poradíme si i s graffiti u ploch, které jsou opatřené nátěry, či u strukturovaných omítek na bázi umělých pryskyřic. Po vyčištění povrchu aplikujeme preventivní nátěr na omítky a fasády pro ochranu před graffiti v budoucnu. Při dalším znečištění povrchu s ochrannou vrstvou jde malba omýt snadno vodou se saponátem i čistou vodou. Neexperimentujte sami s odstraněním graffiti z fasády, neriskujte poškození majetku a obraťte se vždy na odbornou firmu.