AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

SYNPO, akciová společnost

AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

Nabízíme lakovací systém Akrylmetal pro lakování plastů, kovů a skel. Vyrábíme speciální druhy lakovacích systémů, jako jsou NANO a signální barvy, či antigraffity. Naše barvy a nátěrové hmoty prochází nadstandardní koloristickou výstupní kontrolou, zaručujeme nejvyšší kvalitu podloženou certifikovanými protokoly.

Hrachové, ořechové uhlí, Polsko

Hrachové, ořechové uhlí, Polsko

Dobrý den.
Je možné od státu nakoupit 3 tuny eko-hráškového uhlí a 2 tuny ořechového uhlí a dovézt do Wałbrzychu? A jaká by mohla být cena?
S pozdravem

Původní znění:
Popyt
Dzień dobry.
Czy jest możliwość kupna u państwa 3ton ekogroszku i 2 to węgla orzech oraz transportu do Wałbrzycha? I ewentualnie jaki byłby koszt?
Pozdrawiam
Poptávka byla vložena dne:
13.09.2022 09:16

Platnost poptávky:
13.12.2022 09:00

Kontaktní osoba:
Marcin Pawlik

Kontaktní email:

Telefon:
+48 507 082 235

Země:
Polska

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej ledvického hnědého uhlí Jaroměř, černé uhlí, koksy

Prodej ledvického hnědého uhlí Jaroměř, černé uhlí, koksy

Představujeme Vám firmu Uhelné sklady a kovošrot Páblovi z Jaroměře, která nabízí prodej hnědého a černého uhlí, koksů, palivového dřeva a písků. Navíc provozujeme výkup kovového odpadu a barevných kovů. Prodej paliv: Hnědé uhlí Ledvické (doly Bílina), Ořech Ia, Ořech IIa, Kostka Černé uhlí Kovářské (Ostrava - důl Lazy), Černé ořech (Ostrava) Koksy Koks otopová směs (Ostrava), Koks ořech 2 (Ostrava) Neváhejte nás kontaktovat a udělat si zásobu uhlí na zimu včas!


Balené hnědé uhlí ořech a černé uhlí ekohrášek prvotřídní kvality

Balené hnědé uhlí ořech a černé uhlí ekohrášek prvotřídní kvality

Centrum paliv Lanžhot v okrese Břeclav se specializuje na prodej tuhých paliv. Zabýváme se jak maloobchodním, tak velkoobchodním prodejem. V prodeji máme hnědé uhlí buď pro použití do kotle s automatickým podavačem paliva, které vyniká vysokou výhřevností a vysokým obsahem síry, anebo druhý typ s nízkou výhřevností a obsahem síry, který je vhodný pro klasické kotle, kamna a sporáky. Prodávají se po 25i kilovém balení. Oba dva druhy jsou velmi kvalitní. V prodeji máme i kvalitní černé uhlí ekohrášek, který vyniká také vysokou kvalitou, vynikající výhřevností a nízkým obsahem síry. Navštivte naše Centrum paliv v Lanžhotě.


Snadné a efektivní řešení Vašich objednávek s garancí včasného dodání!

Snadné a efektivní řešení Vašich objednávek s garancí včasného dodání!

Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Rozumíme, že rychlé a spolehlivé zpracování objednávek je klíčové pro Vaše podnikání. Po zaplacení zálohové faktury zboží připravíme za 1 až 4 dny, v závislosti na objemu objednávky a aktuálním množství zboží na skladě. Chceme vyjít vstříc Vašim potřebám, a proto nabízíme možnost objednat zboží na konkrétní pozdější termín. Tato služba Vám zaručí, že obdržíte potřebné množství zboží včas, bez ohledu na okolnosti. Navštivte naše webové stránky a podívejte se na tabulku s cenovou nabídkou a více informací o procesu objednání a dodání. Naše flexibilní řešení a transparentní cenová politika jsou zde, aby vyhověly Vašim požadavkům. Naše spolupráce s intersource.com.ua nám umožňuje zaručit vysokou kvalitu služeb a spolehlivé dodání.


Komplexní technologický proces výroby a dodávky dřevěných pelet s Intersource

Komplexní technologický proces výroby a dodávky dřevěných pelet s Intersource

Příjem a skladování suroviny: Příjem a skladování suroviny se uskutečňuje v areálu závodu. Prostor je vybaven betonovými deskami a je přístupný železniční i automobilovou dopravou. Primární a sekundární drcení: Primární drcení se provádí sekacím komplexem od výrobce BRUKS. Sekundární drcení zajišťuje přeměnu velké štěpky na frakci vhodnou k dalšímu sušení. Sušení: Sušení suroviny se provádí na sušicím zařízení ALFA-4000 a je regulováno automaticky. Granulace: V tomto úseku se používají dva granulátory PM 30 s produktivitou 3,5 t/hod. Proces je řízen automaticky. Chlazení a balení: Granule jsou rovnoměrně chlazeny a baleny do pytlů typu big bag po 1000 kg nebo do drobného balení po 15 kg. Vyexpedování zboží: Hotové zboží je expedováno v big bag pytlech po 1000 kg, v plastových pytlech po 15 kg nebo volně sypané železničními vozy. Systém řízení: Všechny výrobní a technologické procesy jsou řízeny systémem automatického řízení na základě programování ovládačů SIEMENS S7. Oficiální a výhradní distributor produktů „Intersource“ LLC: • V evropských zemích: Společnost "Lumberwood OU" • Na Ukrajině: Společnost - LLC "Grainwood" Společně k lepšímu a šetrnějšímu využití zdrojů: S Intersource získáte komplexní a profesionální služby v oblasti výroby dřevěných pelet, od příjmu suroviny až po vyexpedování hotového zboží.


Pilinové, dřevěné brikety do krbu, kamen, kotle - levné ekobrikety s vysokou výhřevností

Pilinové, dřevěné brikety do krbu, kamen, kotle - levné ekobrikety s vysokou výhřevností

Dřevěné pilinové brikety jsou levné a ekologické palivo, které je vhodné do krbu, kamen i kotle. Oceníte jak vysokou výhřevnost, tak minimální odpad. Výrobce dřevěných briket v lokalitě Zlínský kraj je společnost ZENEB s.r.o., provoz je v Ostrožské Nové Vsi u Uherského Hradiště. Jde o brikety typu RUF ve tvaru cihly - rozměr 15x6x9 cm. Ekobrikety odpovídají požadavkům normy DIN 517 31. Výhřevnost je vysoká - 17,5 - 18,5 MJ/kg. Máme dostatečnou zásobu na paletách, využijte možnost okamžitého odběru.


Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Hledáte velkoobchodního dodavatele s profesionálním přístupem pro uhelné sklady a firmy? Pak brněnská pobočka společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava je skvělá volba – vyzkoušejte! Nabízený sortiment: - hnědé uhlí – bílinské/ledvické uhlí, mostecké, - černé uhlí – uhlí OKD, polské uhlí, ruské uhlí, - hnědouhelné brikety Heizprofi (Union) – volně ložené a balené, - hnědouhelné brikety Rekord – volně ložené a balené, - koks – OKK, Arcelor Mittal, polské koksy, - antracit, - lignit, - další druhy pevných paliv dle vašich požadavků a nabídky. Jedná se o dodávky jak tříděného, tak i energetického uhlí. Dodávka paliv je zabezpečována včetně případné dopravy, a to jak vlastními kamiony, tak kamiony spolupracujících dopravních firem a spedic. Samozřejmostí je i dodávka po železnici jak jednotlivými vagony, tak i ucelenými vlaky. Odborné poradenství při výběru vhodných druhů pevných paliv včetně dodávek paliv v dohodnutých termínech je prioritou! Neváhejte a kontaktujte brněnskou pobočku společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava.