Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran - FMB, spol. s r.o.

Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran-FMB, spol. s r.o. vyrábí plastové a dřevěné dveře f&m vysoké kvality. V naší nabídce najdete dveře vstupní, vchodové, interiérové i balkonové. Jejich konstrukce je přizpůsobena jak do panelových domů a bytů, tak i do rodinných domů. Sledujeme stále nové trendy, nabízíme Vám odbornou konzultaci při výběru dveří v souladu s Vašimi potřebami.

Medzinárodná konferencia ZNEČISTENÉ ÚZEMIA/CONTAMINATED SITES 2022

Medzinárodná konferencia ZNEČISTENÉ ÚZEMIA/CONTAMINATED SITES 2022

Predmetom zákazky je technicko-organizačné zabezpečenie podujatia Medzinárodná konferencia ZNEČISTENÉ ÚZEMIA/CONTAMINATED SITES 2022
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2022 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská agentúra životného prostredia

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská agentúra životného prostredia

Zadavatel IČ:
00626031

Kontaktní osoba:
PhDr. Petra Baričová

Zadavatel telefon:
+421 484 374 201

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sazp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů je dle zákona 250/21 povinné a je nutné jej opakovat min. jednou za 3 roky. Proto pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pravidelné školení. Každý pracovník, který přichází do styku s elektrickým zařízením musí být dle platné vyhlášky pravidelně proškolen a přezkoušen ze znalostí předpisů a norem týkajících se elektrických zařízení. Na školení o odborné způsobilosti v elektrotechnice se mohou přihlásit osoby, které doloží doklad o vzdělání v oblasti elektro, případně platné předchozí osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. ne pro §5. Místo konání: -školící středisko firmy Pavel Knotek - Vlčnov 913, areál Střechostav. Nejbližší termín školení: Zahájení pátek 23.3.2023 Zkouška pondělí 27.3.2023. Při zajištění min. 10 zájemců, je však možné uspořádat školení v rámci celé ČR. Pro bližší informace volejte tel.:777944480.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

V dnešní době úspory energií dochází k nedostatku kvalifikovaných elektromontérů v oblasti fotovoltaiky, proto naše firma z Ostravy nabízí příležitost získat tuto profesní kvalifikaci Elektromontér/ka fotovoltaických systémů 26-014-H. Profesní kvalifikace je ukončena státní zkouškou, která obsahuje jak teoretickou tak i praktickou část, která se provádí na fotovoltaickém polygonu. Naši klienti jsou jak z Ostravy, Opavy, Karviné, Havířova, Nového Jičína, ale také Olomouce, Brna a dalších měst České republiky. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu, která umožňuje čerpat dotaci z veřejných zdrojů. Kontaktujte nás!


Kurzy a školení pro chovatele zvířat, pracovníky zemědělských firem i studenty

Kurzy a školení pro chovatele zvířat, pracovníky zemědělských firem i studenty

Kurzy a školení pro chovatele zvířat, pracovníky zemědělských firem a studenty zajišťuje Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i. Minimální počet účastníků školení je 10 osob. Průběh školení je vždy předmětem vzájemné dohody. Pořádáme odborné kurzy a školení různá témata, např. klasifikace jatečně upravených těl prasat a skotu - SEUROP, školení faremního personálu v oblastech chovu hospodářských zvířat, výživa zvířat, legislativa v chovu hospodářských zvířat, zásady a management chovu dojeného skotu, ustájení a progresivní technologie v chovu skotu a prasat, ustájení a technologie v ekologickém chovu skotu, koz, ovcí a prasat apod.


Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Služby BOZP v oboru dopravy, logistice právě u nás

Služby bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrana jsou důležité pro každou firmu, která chce zajistit bezpečné a zákonné podmínky pro své zaměstnance a chránit svůj majetek před požárem. Obraťte se na naši firmu Školení řidičů v Ostravě. Co se týče bezpečnosti práce, tak se obor dopravy a logistiky zařazuje mezi velmi rizikové. Každý dopravce má povinnosti ze zákona a to hlavně kvůli velké pravděpodobnosti pracovního úrazu. Riziko vzniká při dopravní nehodě, při nedodržování dopravních předpisů, převozu nebezpečných či objemných nákladů, v případě špatného zajištění, při nedodržování povinných přestávek, uvolnění břemene, upadnutí na mokré podlaze a další. Jako dopravce je Vaší povinností zpracovat směrnice BOZP a její dokumentaci, včetně požární ochrany, vyhodnocovat rizika při pracovní náplni pracovníků, vypracovat kategorizaci práce dle možných rizik, poskytnout ochranné pracovní pomůcky. Případné pracovní úrazy se musí vést v knize úrazů, zaměstnanci se musí proškolit na poskytnutí první pomoci a musí být řádně proškolení v oblasti BOZP dle jejich profese. Výše uvedené povinnosti se týkají všech zaměstnavatelů v oblasti dopravy, přepravy a logistiky, MHD, železniční, autobusové i lodní dopravy, taxi služby a další. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.


Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie

Chcete se vzdělávat v oboru zubní péče? Pak kontaktujte společnost Altis Group spol. s r.o. z Břeclavi, která pořádá pro zubní lékaře a laboranty odborné vzdělávací kurzy v oblasti komplexní ortodoncie a stomatologie. Předáme Vám teoretické i praktické poznatky ohledně nových metod v oboru. Může jít o aplikace implantátů a protetik, zubní estetiku, indikace přípravků, ultrazvukovou technologii a další témata. Během kurzů Vám mohou být představeny různé ortodontické materiály, pomůcky a nástroje, které můžete zakoupit na našich webových stránkách. Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně pořádaných kurzů, obraťte se na nás.


Referentské školení řidičů také online na našem webu

Referentské školení řidičů také online na našem webu

Školení řidičů Ostrava má zkušenosti se školením referentů. Školíme v našem akreditovaném středisku, nyní je také možnost využít absolvování online. Povinná účast na školení referentů se týká každého, kdo využívá ať už svůj soukromý automobil nebo služební vůz pro pracovní výkon. Týká se to i výkonu pracovní činnosti uvnitř objektu či uzavřeném prostoru. Proškolit se musí tito řidiči povinně dle zákona každý rok a řádně vše zdokumentovat. Všichni, kteří úspěšně školení absolvují, získají osvědčení. Nyní se mohou zájemci o školení přihlásit i online na webu. Navštivte náš web.