Medzinárodná konferencia ZNEČISTENÉ ÚZEMIA/CONTAMINATED SITES 2022

Medzinárodná konferencia ZNEČISTENÉ ÚZEMIA/CONTAMINATED SITES 2022

Predmetom zákazky je technicko-organizačné zabezpečenie podujatia Medzinárodná konferencia ZNEČISTENÉ ÚZEMIA/CONTAMINATED SITES 2022
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2022 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská agentúra životného prostredia

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská agentúra životného prostredia

Zadavatel IČ:
00626031

Kontaktní osoba:
PhDr. Petra Baričová

Zadavatel telefon:
+421 484 374 201

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sazp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79952000-2
Služby na organizovanie podujatí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Chcete si najít specialisty na školení v oblasti elektrotechniky, které splňují všechny podmínky dané Nařízením vlády č. 194/2022 Sb.? V tom případě se obraťte na institut vzdělávání a informací BAEL. Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. se vztahuje na pravidelné přezkoumávání znalostí a odbornosti v elektrotechnice a při práci na elektrických zařízeních. Před zkouškou poté komise vyžaduje několik dokladů, jedná se o občanský průkaz, zdravotní způsobilost, doklad o vzdělání a praxi a průkaz odborné kvalifikace. Neváhejte a udělejte si školení u nás!


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů je dle zákona 250/21 povinné a je nutné jej opakovat min. jednou za 3 roky. Proto pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pravidelné školení. Každý pracovník, který přichází do styku s elektrickým zařízením musí být dle platné vyhlášky pravidelně proškolen a přezkoušen ze znalostí předpisů a norem týkajících se elektrických zařízení. Na školení o odborné způsobilosti v elektrotechnice se mohou přihlásit osoby, které doloží doklad o vzdělání v oblasti elektro, případně platné předchozí osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. ne pro §5. Místo konání: -školící středisko firmy Pavel Knotek - Vlčnov 913, areál Střechostav. Nejbližší termín školení říjen 2021. Další plánované školení začátkem března 2022. Při zajištění min. 10 zájemců, je však možné uspořádat školení v rámci celé ČR. Pro bližší informace volejte tel.:777944480.


Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Základní kurz v oboru požární ochrany - příprava na výkon činnosti

Vzdělávací středisko Ivany Kubíčkové které vzniklo v roce 1993 nabízí vzdělávání dospělých.Základní kurz v oboru požární ochrany je čtyřtýdenní a celkově má 132 hodin. V učebním plánu jsou například související právní a technické předpisy nebo fyzikální a chemické procesy hoření, teorie hašení nebo požární bezpečnost staveb a technologií. Po ukončení kurzu budete připraveni na posuzování, hodnocení a vyhledávání nebezpečí při vykonávaných činnostech. Cena kurzu je 15.500,-Kč + DPH a termíny kurzů se dozvíte na webových stránkách.


Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Potřebujete v Jihlavě Vaše pracovníky zaškolit v elektro službách tak, aby vše bylo zakončeno zkouškou? Neváhejte se obrátit na společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. Dvakrát do měsíce provádíme pravidelná školení elektro služeb na přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. § 6, 7, 8 a 10. Cena školení je 1 090,- na osobu. Jednotlivce školíme v Jihlavě na sídle společnosti ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o (na adrese Hany Kvapilové, 702/21 ). Pokud by jste potřebovali zaškolit zaměstnance, lze se domluvit na schůzce ve Vaší společnosti. Podrobnější info ohledně konaných termínů dostanete na tel.č. 567 301 612 nebo nám napište formou e-mailu či se podívejte na naše webové stránky. Na školení je nutné si donést: - přihlášku (lze stáhnout na našich webových stránkách) - doklad o vzdělání v oboru elektro - potvrzení o délce provozované praxe - potvrzení o zdravotní způsobilosti Přihlášku prosím zadejte nejpozději sedm dní před termínem zkoušky!


Akreditované kurzy MPSV pro sociální služby - pro PSS, SP i vedoucí

Akreditované kurzy MPSV pro sociální služby - pro PSS, SP i vedoucí

Vzdělávací kurzy pro sociální služby pořádá Mgr. Jiří Vlček pro zájemce z okolí Zlína. Jde o akreditované kurzy MPSV pro pracovníky sociálních služeb - PSS, SP i vedoucí. Poskytujeme kurzy pro všechny služby - manažery a vedoucí sociálních služeb, řadové zaměstnance, speciální kurzy pro zaměstnance azylového domu, péčové služby, domy pro seniory. Kurzy jsou s osobní účastí i on-line. V případě zájmu nás můžete oslovit přes kontaktní formulář na webových stránkách. Aktuální přehled kurzů pro SSL: - autentický hodnotový leadership - 8 hodin - NOVINKA PRO MANAŽERY A SP! - Empowerment - podpora sebedůvěry a osobního růstu - 8 hod - NOVINKA PRO PSS, SP i vedoucí - společně k úspěšné inspekci aneb příprava krok po kroku - 16h - časté chyby při inspekcích kvality a jak se z nich poučit - 8h - k čemu jsou důležité standardy kvality aneb jak je začít mít rád - 8h - co by měl vědět manažer sociální služby aneb minimum pro manažery a vedoucí - 8h - co by měl vědět pracovník přímé péče sociální služby aneb základní minimum - 8h - na řešení zaměřená supervize v sociálních službách - 8h - socioterapie v praxi aneb slyším, vidím, vnímám a jak na to - 8h - hranice při práci v sociálních službách - 8h - time management v sociálních službách aneb umět si plánovat čas - 8h - základy první pomoci pro sociální služby - 8h - audity sociálních služeb (dobrovolný audit Vaší SS, jako příprava na inspekci kvality MPSV). Pro azylové domy, služby prevence: - specifika sociální práce s osobami bez domova - 8h - dávky hmotné nouze - praktický nácvik pro poskytovatele - 8h - analýza dluhů a řešení dluhové situace - 8h Pro péčové služby, domovy seniorů, pobytové služby: - adaptace seniorů na pobytové služby s důrazem na indi. potřeby klientů - 8h - specifika demencí a péče o klienta s demencí - 8h - nejčastější nemoci a akutní stavy u vybraných klientů sociálních služeb - 8h Z obecných kurzů - neakreditováno: - MS Excel - 6h - jak lépe česky psát, mluvit i prezentovat - 8h. Zde je také nabídka akreditovaných kurzů MŠMT pro školy a školská zařízení - https://www.vzdelavaninamiru.cz/dvpp/


Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Všem zaměstnancům, kteří k plnění svých povinností na úseku preventivní požární ochrany nebo pro osoby odborně způsobilé k prevenci rizik na pracovišti je určena nabídka nástavbových kurzů Vzdělávacího střediska Praha. Tyto kurzy zaměřené na odborná témata v oblasti Požární ochrany, Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo Ochrany životního prostředí mají za cíl informovat účastníky o novinkách v legislativě, poskytnout přehled o praktických zkušenostech při aplikaci změn a nových zákonů a jejich uplatnění v praxi. Aktuální termíny pro nadstavbové kurzy naleznete na stránkách Vzdělávacího střediska Praha.