Domov pro každého - modulární domy pro Město Pečky

Domov pro každého - modulární domy pro Město Pečky

Předmětem plnění veřejné zakázky je nalezení kvalitního architektonického a urbanistického řešení pro výstavbu vzorového modulárního ubytování pro osoby v bytové nouzi včetně integrace tohoto objektu (objektů) pro ubytování do zadavatelem zvolené lokality v Pečkách. Navrhovaný objekt (objekty) má zajistit bydlení pro až 24 osob v 6 jednotkách.
Navrhované modulární bydlení bude nejprve sloužit k ubytování lidí, kteří byli nuceni opustit území Ukrajiny. Po odpadnutí této potřeby se následně počítá s využitím budovy či budov k trvalému sociálnímu bydlení.
Návazně je předmětem plnění této veřejné zakázky kompletní projekční příprava navrženého architektonického řešení a inženýrská činnost pro získání nezbytných veřejnoprávních povolení stavby. Konečně jsou předmětem veřejné zakázky stavební práce ke kompletnímu provedení stavebního záměru. Podrobnější vymezení předmětu VZ - viz zadávací dokumentace a její další části.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2022 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Pečky

Originální záznam:

Okres:
Kolín

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Pečky

Zadavatel ulice:
Masarykovo nám. 78

Zadavatel PSČ:
289 11

Zadavatel obec:
Pečky

Kontaktní osoba:
Michala Dekiská

Zadavatel telefon:
+420 775 050 064

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.pecky.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211340-4
Výstavba bytových domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

Nové rodinné domy v atraktivní lokalitě - chytré vybavení, výstavba na klíč

Chcete bydlet v atraktivní lokalitě Praha-západ a mít vlastní chytrý dům? Pak právě pro Vás jsou vhodné nové rodinné domy z projektu Slunečná alej. Výstavbu provádíme na klíč v poklidné obci Nová Chýně, přičemž plánovaný termín dokončení je již v prosinci 2020. Chcete-li si pořídit dům v rámci projektu, určitě neprohloupíte. Naše domy představují chytrou kombinaci ekologického a zároveň moderního způsobu bydlení. Máte rádi pokročilé technologie? Potom jistě oceníte možnost řízení osvětlení, topení, domácích spotřebičů, které lze ovládat přímo z Vašeho mobilního telefonu. Propracované jsou také zabezpečovací systémy, jako je videovrátník s dálkovým ovládáním nebo alarmy proti přírodním živlům. Amatéři i profesionálové v oblasti kulinářského umění jistě ocení kuchyňskou linku s vinotékou a moderními spotřebiči, které usnadní veškerou přípravu jídla. Máte rádi chvilky relaxace? Po dlouhém dni si můžete odpočinout v nadstandardně vybavené koupelně s italskými obklady a dlažbou nebo venkovní terase.


Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor

Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor

Kompletní stavební činností se zabývá společnost DV Tech s.r.o. sídlící v obci Lišov, okres České Budějovice. V jejich portfoliu služeb naleznete stavbu nových domů, stavbu nízkoenergetických domů, rekonstrukci domů i bytových jader. Provádí zateplení domů, fasády, interiérové přestavby a také připravují základové desky. Společnost DV Tech s.r.o. má autorizaci k výkonu stavebního dozoru a tvorbě projektové dokumentace.


Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Výstavba a prodej nadstandardních domů s velkými pozemky - projekt Slunečná alej

Chcete si pořídit dům v klidné lokalitě a poblíž hlavního města? Představujeme Vám nový projekt Slunečná alej – rodinné domy, který realizuje výstavbu a prodej sedmi nadstandardních domů s velkými pozemky. Domy se nachází v klidné obci Nová Chýně v okrese Praha – západ. Výhodou je výborná dopravní dostupnost, kdy se za 10 min dostanete ke stanici metra Zličín, na letiště Václava Havla či do samotného centra města. V těsné blízkosti obce se také nachází škola, školka, supermarket a zdravotní středisko. Zděné rodinné domy z projektu Slunečná alej představují nízkoenergetický a inteligentní způsob bydlení. Součástí jsou pokročilé technologie, a to kamerový systém, centrální vysavač, tepelná čerpadla pro rekuperaci tepla, rekuperační jednotka se zvlhčovačem vzduchu a elektricky ovládané venkovní žaluzie. Každý dům má terasu, garáž a prostorný pozemek, který je zasazen do terénu tak, aby poskytoval co možná největší soukromí. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Komplexní stavební práce, okres Vsetín, výstavba rodinných domů, rekonstrukce koupelen, dotační program Nová zelená úsporám

Komplexní stavební práce, okres Vsetín, výstavba rodinných domů, rekonstrukce koupelen, dotační program Nová zelená úsporám

Firma Jaroslav Lušovský nabízí komplexní stavební práce. Působíme především v okolí Dolní Bečvy v okrese Vsetín, ale v případě potřeby realizujeme zakázky po celé ČR. Zabýváme se především výstavbou rodinných domů. Nabízíme vše od přípravy stavby, základové desky a hrubé stavby, přes veškeré topenářské, elektrikářské a vodařské práce, vnitřní omítky, obklady a podlahy, až po zateplení, realizaci fasády a střechy. Dále nabízíme také malířské a obkladačské práce, renovace koupelen a rekonstrukce bytových jader a mnoho dalších stavebních prací. Nabízíme vám také pomoc s dotačním programem Nová zelená úsporám.


Kompletní stavební práce – výstavba domů, bytů, rekonstrukce, přestavby

Kompletní stavební práce – výstavba domů, bytů, rekonstrukce, přestavby

Stavební firma K&T SYSTÉM, s.r.o. Kutná Hora nabízí výhodné stavební práce nejen po Středočeském kraji. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů, průmyslových objektů, bytových domů, rekonstrukce, půdní vestavby, přístavby domů, přestavby bytů apod. Stavební práce Provádíme stavební kompletní i dílčí práce, dále pak poradenství ve stavebnictví, zodpovědně zajišťujeme i inženýrskou činnost. Další součástí naší práce je ekologická likvidace vzniklých odpadů. Dle potřeby zákazníka provádíme ostatní řemeslné práce jako je voda, kanalizace, topení, elektro, klempířské a pokrývačské práce. V případě potřeby zajistíme revize a certifikáty. Působnost naší firmy je Středočeský kraj, převážně Kutná Hora, Čáslav, Kolín, Praha a okolí.


Stavební práce, výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce, zemní práce, zpracování projektové dokumentace

Stavební práce, výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce, zemní práce, zpracování projektové dokumentace

Firma STAPOS spol. s r.o. se sídlem v Jihlavě již více než 20 let nabízí veškeré stavební práce od A do Z. V rámci naší činnosti realizujeme například výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů, včetně rekonstrukcí koupelen a bytových jader. Dále nabízíme výstavbu plotů, zemní práce a pokládku venkovních dlažeb, aj. V rámci výstavby domů na klíč zajistíme vše od zpracování projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení a vybudování inženýrských sítí, přes zhotovení základové desky a hrubé stavby až po konečnou stavbu, včetně veškerých vnitřních i venkovních prací a úprav.