Prestavba existujúcej stavby na bytový dom s počtom bytov 11 2

Prestavba existujúcej stavby na bytový dom s počtom bytov 11 2

Predmetom zákazky Prestavba existujúcej stavby na bytový dom s počtom bytov 11 je dodanie služby a
stavebných prác v zmysle naprojektuj a postav.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2022 12:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Kremnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Kremnica

Zadavatel IČ:
00320781

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Glitta

Zadavatel telefon:
+421 905 786 264

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce, opravy a modernizace železnic a nástupišť - SEŽEV-REKO, a.s.

Rekonstrukce, opravy a modernizace železnic a nástupišť - SEŽEV-REKO, a.s.

Má Vaše železniční stanice či nástupiště vady na kráse? Potřebovalo by rekonstrukci nebo opravu? Aby se nádraží jen blýskalo? Pak se obraťte na společnost SEŽEV-REKO, a.s. z Brna. Společnost na trhu funguje více jak třicet let a za tu dobu má za sebou mnoho úspěšných projektů. Její hlavní činností jsou rekonstrukce a opravy železničních tratí nebo nástupišť. V celkové nabídce služeb pro Vás společnost nabízí tyto práce: - zemní práce a sanace - výstavba a údržba kolejek a výhybek - údržba přejezdů a přechodů - ochrana drážního tělesa - odvodnění tratí a stanic - sanace inženýrských objektů a podloží kolejí Společnost za dobu svého působení na trhu zrekonstruovala a opravila, zmodernizovala železniční tratě a nástupiště v Brně, Jihlavě, Moravském Písku nebo dalších městech.


Splňte si sny stavbou rodinného domu na klíč či rekonstrukcí Vašeho bydlení

Splňte si sny stavbou rodinného domu na klíč či rekonstrukcí Vašeho bydlení

Máte starší rodinný dům, který potřebuje opravit či zrekonstruovat? Je Vašim snem nechat si postavit dům na klíč? Vaše přání splní Zednictví Pokorný ze Znojma. Provádíme rekonstrukce rodinných domů, opravy fasád, střech, stavby základových desek. Zajistíme dokončovací práce jako je pokládka dlažby, nahození omítky a další zednické práce. Budete spokojeni s kvalitou naší práce i s cenou. Vytvoříme Vám nezávaznou cenovou nabídku a poradí Vám s optimálním řešením pro váš dům. S naší stavební firmou bude Vaše rekonstrukce nebo oprava domu radost, nikoli starost.


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Bydlení v Praze - nové a moderní a unikátní byty v residenci Lihovar

Bydlení v Praze - nové a moderní a unikátní byty v residenci Lihovar

Hledáte bydlení v Praze? Máte rádi moderní bydlení v netradičním stylu? Pak je tu pro Vás společnost Trigema, která se zabývá unikátními developerskými projekty mezi niž patří i výstavba nové čtvrti bytových komplexů v Praze. Nový bytový komplex se nachází podél řeky Vltavy a dostal název Lihovar. Residence, která právě vzniká je v místech bývalého pražského Lihovaru a nabízí svým novým návštěvníkům moderní a luxusní bydlení v 535 bytech o velikostech 1+kk až penthouse. Unikátní projekt nabízí rovněž vybudování gastronomické zóny s restauracemi a kavárnami. K dispozici bude rovněž supermarket a v komplexu se bude nacházet 527 parkovacích míst. Projekt Lihovar, který je teď ve fázi výstavby slibuje pro své budoucí obyvatele moderní a netradiční bydlení v krásné historické budově. Pro více informací se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Trigema, a nakoukněte i Vy pod pokličku jejich unikátním projektům.


Stavební práce, rekonstrukce domů, bytů a koupelen, stavba rodinných domů, bourací práce

Stavební práce, rekonstrukce domů, bytů a koupelen, stavba rodinných domů, bourací práce

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám pomůže s vaším stavebním projektem? Ať už potřebujete postavit nový dům, zrekonstruovat starý, nebo jen vylepšit vaše bydlení, máme pro vás řešení. Jsme MAJK-VM s.r.o., firma se zkušenostmi a odborností v oblasti stavebnictví. Naše firma se zabývá stavební činností již mnoho let. Zrealizovali jsme mnoho úspěšných projektů pro naše spokojené zákazníky. Nabízíme vám kompletní stavební servis od A do Z. Mezi hlavní činnosti patří: - stavební práce - výstavba domů - rekonstrukce - instalatérské práce - bourací práce - pokládka podlah - zajištění materiálu - poradenská činnost. Naše firma má k dispozici kvalifikovaný a profesionální tým pracovníků, kteří vám zajistí rychlý a bezproblémový průběh stavby. Používáme moderní technologie a materiály, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Dodržujeme termíny a rozpočty, abychom vám ušetřili čas i peníze. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávaznou cenovou nabídku a poradíme vám s vaším plánem. Těšíme se na spolupráci s vámi. MAJK-VM s.r.o. - vaše cesta k lepšímu bydlení.


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firmu, která Vám postaví rodinný dům a zajistí vše od projektu po kolaudaci? Pak kontaktujte společnost Kobliha Stavitelství. Naše firma realizuje výstavbu rodinných domů na klíč. Postavíme vám jak zděný rodinný dům, tak dřevostavbu. Zajišťujeme komplexní dodávku novostavby od projektu až po kolaudaci. Pro více informací ohledně realizace novostavby nás neváhejte navštívit.