Technika pre projekt Vybudovanie zberného dvora v obci Vechec 1

Technika pre projekt Vybudovanie zberného dvora v obci Vechec 1

Predmetom zákazky je dodanie Techniky pre projekt Vybudovanie zberného dvora v obci Vechec 1, a to:

a)Veľkoobjemový kontajner zatvorený
b)Veľkoobjemový kontajner otvorený
c)Veľkoobjemový kontajner so sklopným čelom
d)Traktor
e)Čelný nakladač k traktoru s lopatou
f)Ramenový nosič kontajnerov dvojnápravový s podvozkom
g)Traktorový jednonápravový náves s trojstranným vyklápaním
h)Štiepkovač drevnej hmoty k traktoru
i)Mobilná automobilová nápravová váha
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2022 12:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vechec

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vechec

Kontaktní osoba:
Ing. Imrich Vozár

Zadavatel telefon:
+421 948 700 620

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecvechec.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16700000-2
Traktory/ťahače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V premium 2021 - nový výkonný stroj s příslušenstvím

Na prodej teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V premium 2021 - nový výkonný stroj s příslušenstvím

Pokud hledáte ke koupi výkonný teleskopický nakladač s příslušenstvím, kontaktujte společnost AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště, Na prodej je aktuálně teleskopický nakladač Manitou MLT 730-115 V PREMIUM. Jde o nový stroj z roku 2021, s nadstandardním výškovým dosahem a výkonem motoru pro tuto třídu. Výbava - klimatizace, ofuk ventilátoru, paletizační vidle, pracovní světla, motor Deutz 115, 40 km, hydraulické posouvání vidlí, bez vzduchových brzd, Vario převodovka, vzduchová sedačka. Možnost přihlášení na SPZ Dosah 7m, nosnost 3t. Cena 2,250,000 bez DPH . Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Svahové a plošné mulčovače, příkopová ramena za traktor

Svahové a plošné mulčovače, příkopová ramena za traktor

Potřebujete pro práci na vašich loukách kvalitní plošné nebo svahové mulčovače? Chcete si pořídit žací příkopová ramena značky Bomford? Mulčovače i příkopová ramena Bomford vhodná pro zemědělce, zahradnictví i komunální služby nebo vinaře prodává firma SYNPRO z Velkých Bílovic. Naše firma dodává žací příkopová ramena, ale také svahové a plošné mulčovače od anglické firmy Bomford, která patří ke špičce ve svém oboru. Vybrat si můžete kompaktní žací příkopová ramena, která je možné zapojit nejen za klasický traktor, ale i malotraktor. Příkopová ramena je možné zapojit na přední nebo zadní závěs. V sortimentu Bomford najdete také svahové a plošné mulčovače s větší i menší šířkou pracovního záběru v závislosti na jejich použití. I zde je možné vybrat variantu předního nebo zadního připojení.


Odpadové kontejnery Praha - síťované, výklopné i na objemný odpad

Odpadové kontejnery Praha - síťované, výklopné i na objemný odpad

Nabízíme různé druhy kontejnerů, jedním z nich je síťovaný výklopný kontejner typ 4003 který má pevné dno a vyráběný je z pevné ocelové sítě. Odjišťuje se právě přímo na místě řidiče vysokozdvižného vozíku a jeho rozměry jsou 1260 x 840 x 910 mm s hmotností 105 kg. Pokud sháníte kontejner na objemný odpad v naší nabídce jich máme hned několik, například jeden z nejpoužívanějších modelů v Evropě o objemu 1700 l, který je na objednávku a jeho termín dodání je 8-12 týdnů. Kompletní nabídku najdete na našich webových stránkách nebo nás navštivte na Praze 5, kde máme sídlo firmy.


Realizace posklizňových linek a sušáren obilovin na klíč

Realizace posklizňových linek a sušáren obilovin na klíč

Potřebujete stroje na zpracování obilovin? Máte specifické požadavky týkající se výroby sušáren obilovin a hledáte firmu, která tyto stroje vyrábí na zakázku? Realizaci posklizňových linek i sušáren obilovin svěřte do rukou firmy HAIVA Tasovice. Vyrábíme kusové zemědělské stroje pro zpracování obilovin na klíč. Poradíme si s veškerými specifickými požadavky. Dodáváme nové posklizňové linky a sušárny obilovin, ale poradíme si i s opravami výměníků tepla nebo izolace a opláštění těchto strojů.


Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Dovoz a prodej zemědělské, lesnické a kompostárenské mechanizace

Specializujeme se na dovoz a prodej zemědělské, kompostárenské a lesnické mechanizace v Plzni. Jsme dovozcem několika významných značek jako jsou například NORMET CORPORATION, AUER, STOCKMANN, KUBOTA, LASKI a mnoho dalších. Nabízíme mulčovače a frézy pro lesnictví, frézy na pařezy, hydraulické ruky, traktory, štípačky na dřevo, vytěžovací kleště, kompostovací kontejnery, a dokonce i motorové pily a nářadí pro vaší zahradu. Chcete znát kompletní nabídku? Je opravdu bohatá proto by byla škoda, kdybyste jste si jí minimálně neprohlédli. Podívejte se na naše webové stránky a uvidíte sami, že u nás je opravdu z čeho vybírat.