Drobné válcované kolejivo 2022

Drobné válcované kolejivo 2022

Dodávky drobného válcovaného kolejiva pro opravy a údržbu železniční dopravní cesty.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2022 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
60 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Pokud sháníte spolehlivého výrobce tradičních dřevěných nebo moderních nerezových madel k zábradlí, navštivte e-shop společnosti AndělCZ – specialisty na zábradlí a nerezové komponenty. Na našem e-shopu zakoupíte hranatá či kulatá madla z masivu nebo nerezi. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete: - nerezové madla kulatá - nerezové madla hranatá - nerezové madla hranatá na sklo - nerezové madla kulatá na sklo - kulatá dřevěná madla - buk, dub, smrk, javor, borovice - hranatá dřevěná madla – buk, dub - navíc také těsnění pro madla na skla


Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Talířové pružiny s dlouhou životností - standardní k odběru, výroba na zakázku

Sháníte ocelové komponenty pro průmysl? Jejich vývojem se v České republice zabývá společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna. Dodáváme talířové pružiny a jiné prvky z chrom-vanadiové oceli (dle norem EN 10089 a EN 10132-4). Naše talířové pružiny mají nespočet výhod, a to dlouhou životnost, pružnou dynamiku při zatížení, montážní výšku, variabilní počet talířů a montážní způsoby dle Vašich potřeb. Standardní pružiny máme většinou skladem. Objednejte si je v našem e-shopu a za chvíli budete mít zboží připravené k odběru. Potřebujete vyrobit speciální pružiny? Pak kontaktujte naše technické oddělení, kde se Vám budou ochotně věnovat. Na základě přesných výpočtů Vám vyhotovíme vše na zakázku.


Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Přesné výpalky z plechů Hradec Králové – až do tloušťky 200 mm

Výpalky z plechů nabízíme z vlastních materiálů, pokud si bude zákazník přát, může mít materiál svůj. Dělení plechů provádíme několika způsoby. Plazmové řezání vysocelegované oceli, plazmové řezání konstrukční oceli a laserové dělení materiálů. Na dělení plechů používáme technologií Kjellberg HiFocus a zpracováváme oděruvzdorné plechy Diludur, Hardox, Xar, Fora a Creusabro. Zašlete nám dokumentaci a můžete se spolehnout, že do 24 hod bude zpracována cenová nabídka a doprava až k vám je samozřejmostí. Nacházíme se v Hradci Králové, ale vy můžete být odkudkoliv. Těšíme se na vás.


Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

Akce skladové zásoby lana Herkules Vamberk

LANA VAMBERK s.r.o. Rychnov nad Kněžnou Akce - prodej skladových zásob lana Herkules za výhodné ceny. Ocelová vícepramenná lana HERKULES splňují požadavky na špičkovou kvalitu. Lana Vamberk jsou výrobci těch nejlepších ocelových vícepramenných lan HERKULES na českém i zahraničním trhu. Naše lana mají všechny předpoklady pro splnění těch nejnáročnějších podmínek. Nabízíme ocelové lano Herkules o průměru 14 mm. Výroba a prodej ocelových lan HERKULES – Lana Vamberk. Více informací na našich stránkách.


Tažné pružiny pro průmyslová odvětví - standardní výroba i výroba na míru

Tažné pružiny pro průmyslová odvětví - standardní výroba i výroba na míru

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou pružin? Pak se obraťte na prostějovskou společnost SV výrobní, s.r.o., který s výrobou pružin dlouholeté zkušenosti. Společnost se na českém trhu pohybuje již od roku 1998 a zaměřuje se na výrobu pružin pro různá průmyslová odvětví, jako jsou: - železniční doprava - hutnictví - strojírenství Mezi širokou škálou pružin najdete například i tažné pružiny, které společnost vyrábí buď: - dle standardních výkresů - dle přání zákazníka (atypické rozměry pružin) Při objednání pružin je nutné uvést: - průměr drátu pružiny - vnější průměr pružiny - volná výška pružiny - pracovní zatížení pružiny - maximální zatížení pružiny Kvalitní výrobu zaručuje a zpracování zaručuje certifikace ISO 9001. Pro více informací neváhejte kontaktovat firmu SV výrobní, s.r.o., která Vám v případě nejasností ráda poradí.


Stavebnicové dělící stěny a příčky – rozdělení prostor v kancelářích i ve výrobě

Stavebnicové dělící stěny a příčky – rozdělení prostor v kancelářích i ve výrobě

Potřebujete rozdělit kancelář pro více osob, přehradit výrobní halu nebo využít dělící stěnu proti prachu? V tom případě se obraťte na společnost Activity promotion s.r.o. z Brna, která Vám obstará stavebnicové stěny a příčky i s potiskem. Stavebnicové dělící stěny a příčky slouží k rozdělení kanceláří, hal a výroby. Použití může být také proti prachu, hluku nebo jako zástěna do ordinací a paravány do kadeřnictví. Společnost se postará i o potisk dle Vašich představ a proto neváhejte a pošlete poptávkový formulář ještě dnes!