Pořízení drapákového překladače

Pořízení drapákového překladače

Předmětem veřejné zakázky drapákový kolový překladač pro manipulaci s AL šrotem. Zařízení bude pracovat v klimatických podmínkách -20 °C až 40 °C a bude se pohybovat jak ve venkovních, tak vnitřních prostorách.
Bližší technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze Technická specifikace, která tvoří přílohu č.2 výzvy k podání nabídek a zadávací dokumentace (dále jen zadávací dokumentace) a zněním smlouvy na veřejnou zakázku (dále jen „smlouva“), které tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2022 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Constellium Extrusions Děčín s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Děčín

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Constellium Extrusions Děčín s.r.o.

Zadavatel IČ:
18380654

Zadavatel ulice:
Ústecká 751/37

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Martin Zapletal

Zadavatel telefon:
+420 774 723 377


Zadavatel web:
https://hard-softalloys.constellium.com/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektrické vysokozdvižné vozíky Rudná u Prahy – pro přemisťování zboží ve skladech

Elektrické vysokozdvižné vozíky Rudná u Prahy – pro přemisťování zboží ve skladech

Zabýváme se prodejem manipulační a skladové techniky, a to v Rudné u Prahy. Jsme firma Toyota Material Handling CZ a nabízíme stroje pro přemísťování zboží různé velikosti. Pokud sháníte elektrický vysokozdvižný vozík jste na správné adrese. V naší nabídce naleznete 4 nové ruční stroje, a to například Toyota SWE140L, který má elektrický pohon, nosnost 1400 kg a výšku zdvihu 4105 mm. Dále také model Toyota SWE200 s nosností 2000 kg a výškou zdvihu 2150 mm, ale to není samozřejmě vše. Pokud vás zajímá více podívejte se na naše webové stránky, kde najdete veškeré parametry nabízených strojů a můžete zjistit jejich dostupnost nebo se podívat na další námi nabízené stroje.


Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Potřebujete vysokozdvižný vozík pro manipulaci s dlouhými břemeny? Nebo naopak sháníte VZV pro provoz na nezpevněných plochách? Veškeré typy VZV zakoupíte v prodejně manipulační techniky DAMATECH, kterou naleznete v Dačicích. Boční vysokozdvižný vozík je ideální pro manipulaci s dlouhými břemeny. Vozík terénní je vhodný pro použití na nezpevněných plochách a může být navíc vybaven i pohonem všech kol. Vozíky čelní jsou pak standardní vozíky.


Průmyslová dopravní technika, dopravníkový systém a linky na klíč

Průmyslová dopravní technika, dopravníkový systém a linky na klíč

Výrobce dopravní techniky Chropyňská strojírna, a.s. dodává průmyslový dopravníkový systém a linky nejen pro automobilový průmysl. Zajišťujeme dodávky dopravní techniky na klíč od návrhu přes výrobu a instalaci včetně zprovoznění. Máme bohaté zkušenosti v oblasti výroby a instalace dopravní techniky. Vyrábíme dopravníkové systémy pro přepravu velkých celků, jako jsou např. karoserie, bočnice a dveře automobilu: - závěsné dopravní systémy - skladová dopravní technika - pozemní dopravníky. Dopravní techniku a dopravní systémy vyrábíme na míru dle požadavků klienta. Průmyslové dopravní linky dodáváme do automobilek: - Škoda, Renault, VW, Chrysler, Volvo, Opel, KIA, Saab, Audi, Peugeot a další. Díky našim dopravním linkám bude doprava materiálu, polotovarů i hotových výrobků efektivnější.


Automatizace a optimalizace ve skladování palet díky zásobníku Palomat

Automatizace a optimalizace ve skladování palet díky zásobníku Palomat

Automatický zásobník palet Palomat se postará o rychlou, efektivní a bezpečnou manipulaci palet na úrovni podlahy pouze s pomocí ručního paletového vozíku bez nutnosti další lidské namáhavé práce nebo provozu vysokozdvižného vozíku. V režimu stohování lze stoh až 25 palet následně snadno ze stroje ručně vedeným paletovým vozíkem odvést nebo v režimu vydávání palet obdobným způsobem palety opět ze stohu odebírat. Šetřete zdraví zaměstnanců, náklady za mzdy a čas potřebný ke stohování nebo vydávání palet a žádejte u společnosti Altic Point s.r.o. více informací o automatických zásobnících palet Palomat!


Zvedáky pro kolejové vozidla, vlaky, metro, tramvaje, prodej, montáž i servis

Zvedáky pro kolejové vozidla, vlaky, metro, tramvaje, prodej, montáž i servis

Potřebujete provádět údržbu Vašich vozidel v provozovnách efektivně a bezpečně? Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová Brno má pro Vás kompletní řešení. Zvedáky pro kolejové vozidla a to mobilní zvedací sloupy. Projektový manager po konzultaci s Vašim týmem provede analýzu vašich potřeb. -Prostuduje vaši specifikaci a doporučí optimální řešení vašeho projektu. -Předloží vám vyčíslení kompletního schématu vašeho projektu. -Bude s Vámi pracovat během celého projektu až do jeho ukončení. Výhody mobilního zvedáku výrobce SEFAC: Jednoduché pro manipulaci: -optimální váha a design -paletovací typ pojezdu s bezpečnostní uvolňovací jednotkou. Snížená hlučnost zvedáků: -kompaktní design zvedáku. Maximální bezpečnost: -testovaný elektromechanický systém - samosvorný šroub - matice. Výběr pevný zdvihací adaptér proti adaptéru posuvnému? Váš výběr závisí na následujících kritériích: -druh vaší činnosti: Výroba, údržba kolejových vozidel vlaků, metra, tramvají -typ prováděných údržbářských činností: Preventivní ( stupeň 1, 2 nebo 3 ) nebo opravy -počet zdvihaných vozidel -doba usazení vozidel -frekvence zdvihu vozidel -umístění a místo použití zvedáků v provozu -mobilní zvedáky kanálové - pro zdvihání tramvají za podvozky -dvousloupové zvedáky - pro provádění údržby podvozků -stolové zvedáky, pomocné zvedáky, stojánky a podstavce -kanálové zvedáky -pro upevnění nebo zdvihání tramvají za podvozky -další kritéria ovlivňující váš projekt. To vše s Vámi probereme a vyřešíme k Vaší spokojenosti.


Manipulační linky a technologie pro betonářský a potravinářský průmysl - dodávka

Manipulační linky a technologie pro betonářský a potravinářský průmysl - dodávka

Tradičním dodavatelem manipulační techniky je firma TERAMEX s.r.o. se sídlem v Hustopečích u Brna - své služby a produkty dodáváme pro zákazníky z celé České i Slovenské republiky. Hledáte spolehlivého partnera, pro dodávku manipulačních linek a technologií pro betonářský a potravinářský průmysl? Pak nás neváhejte oslovit! Manipulační linky a technologie jsou složeny z několika jednotlivých strojů, které vykonávají danou operaci. Naše společnost vám zajistí manipulační linku betonových výrobků a manipulační linku pro potravinářský průmysl. Výrobu strojů a zařízení provádíme dle nejnovějších poznatků a trendů, přizpůsobovaných potřebám a požadavkům uživatele.