Pořízení nůžek na hliníkové profily

Pořízení nůžek na hliníkové profily

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilních nůžek robustní ocelové konstrukce, které budou stříhat AL profily. Zařízení bude pracovat v klimatických podmínkách -20 až +40°C a bude umístěno v neklimatizované hale s omezenými rozměry. Zařízení bude dodáváno tzv. „na klíč“, to znamená včetně dopravy, instalace, uvedení do zkušebního a trvalého provozu, zaškolení pracovníků obsluhy a údržby a následné ověření parametrů smlouvy na garančních testech.
Bližší technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze Technická specifikace, která tvoří přílohu č.2 výzvy k podání nabídek a zadávací dokumentace (dále jen zadávací dokumentace) a zněním smlouvy na veřejnou zakázku (dále jen „smlouva“), které tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2022 09:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Constellium Extrusions Děčín s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Děčín

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Constellium Extrusions Děčín s.r.o.

Zadavatel IČ:
18380654

Zadavatel ulice:
Ústecká 751/37

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Martin Zapletal

Zadavatel telefon:
+420 774 723 377


Zadavatel web:
https://hard-softalloys.constellium.com/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aku nářadí a stroje STIHL s tichým provozem pro údržbu zahrad, zámeckých a městských parků

Aku nářadí a stroje STIHL s tichým provozem pro údržbu zahrad, zámeckých a městských parků

Chcete si pořídit sekačku či jiné nářadí, které budete moci používat i v neděli a státní svátky a přitom nebudete rušit své sousedy? V tom si pořiďte aku nářadí a stroje značky STIHL u společnosti CHLEBIŠ s. r. o. Aku nářadí a stroje zaručují značně nižší hlučnost při provozu, vybírat je možné stroje s různou kapacitou baterie a v případě sekaček i různou šířku sečení. Sekačky STIHL mají automatickou regulaci otáček a centrální nastavení výšky sečení. Z aku nářadí a strojů značky STIHL máme v sortimentu také akumulátorové postřikovače, foukače, pily, zahradní nůžky, zametače a křovinořezy. Neváhejte a pořiďte si aku stroje s tichým provozem u nás!


Servis ručního, elektrického nářadí Narex, Bosch

Servis ručního, elektrického nářadí Narex, Bosch

Nakupujete elektronářadí raději u prodejců, kde Vám bude poskytnut i poprodejní servis ručního elektrického nářadí ? Prodejce zn. Narex a Bosch v okr.Kroměříž je firma NAREX SERVIS Hulín - tel.:603806765. V naší prodejně seženete i běžné náhradní díly. Nabízíme prodej a pozáruční servis elektronářadí Narex a Bosch pro klientelu z okolí Hulína, Holešova, Zlína a Kroměříže: - vrtačky - příklepové, míchadlo a příslušenství pro vrtání a míchání - elektropneumatická kladiva - příslušenství SDS-plus a SDS-max - akumulátorové šroubováky, rázové utahováky - akumulátorové svítilny - aku příslušenství - elektrické rázové utahováky a příslušenství k rázovým utahovákům - nůžky a prostřihovače na plech a příslušenství k dělení plechu - úhlové a přímé brusky - řetězové, kotoučové a listové pily včetně příslušenství - hoblíky - horní frézky - vibrační brusky a příslušenství pro hoblování, broušení a frézování - vysavače a vše potřebné k vysavačům.


Půjčovna stavebního nářadí, stavebních strojů-na den, víkend, dlouhodobý pronájem

Půjčovna stavebního nářadí, stavebních strojů-na den, víkend, dlouhodobý pronájem

Půjčovna stavebního nářadí a stavebních strojů Kunovice pronajme techniku na den, víkend i déle, výhodné ceny na dlouhodobý pronájem. Firma TUFÍR, spol. s r.o. nabízí pronájem, zapůjčení stavebního nářadí a stavebních strojů. Klientelu máme především v okrese Uherské Hradiště i v regionu Zlínský kraj. Pronajímáme firmám i koncovým zákazníkům. V naší půjčovně si můžete zapůjčit vše, co potřebujete pro stavebnictví od strojů až po nářadí: - vibrační, hutnící technika – vibrační desky, pěchy, lišty, válce neboli žaba, žehlička, dusadlo, pěchovadlo. Tato technika se používá pro hutnění základů, udusání zeminy, štěrku nebo betonu a také zavibrování zámkové dlažby. - kompresory a jejich příslušenství - pneu sbíjecí kladiva, kompresory - elektrické bourací kladiva a kanga - drážkovačky, brusky na dřevo a na parkety, flexa, rozbrušovačka - elektrické vrtací kladiva - řezačky a lámačky na keramickou dlažbu - elektrocentrály a rozvaděče - vibrátory pro hutnění betonových směsí - pily řetězové elektrické, okružní, kotoučové a pily na YTONG - míchačky a strojní omítačky - stavební vrátky, elektrické stavební výtahy, shozy, stojky - průmyslové vysavače - vysokotlaký čistič a stroj na mytí podlah - vysoušeč zdiva a topidla neboli teplovzdušné agregáty - svářečky, paletové vozíky - zátarasy pro ohraničení výkopů - lešení - měřící stroje.


Ruční profesionální nářadí a nástroje značek Bahco, CRONWELL a NEO – kvalita od světových dodavatelů

Ruční profesionální nářadí a nástroje značek Bahco, CRONWELL a NEO – kvalita od světových dodavatelů

Zvažujete koupi ručního nářadí a váháte nad značkou a dodavatelem? V tom případě si nechte poradit a obraťte se na společnost Ložiska VILIM spol. s r. o., která Vám doporučí světové dodavatele profesionálního nářadí značek Bahco, CRONWELL a NEO. V sortimentu nářadí Bahco máme různé typy kleští, klíčů, račen, hasáků, šroubováků, imbusů, stahováků, stojanů a separátorů. Průmyslové nástroje CROMWELL zahrnují nejen ruční nářadí, ale také řezné nástroje, brusivo, vybavení pro garáže, ochranné pomůcky a elektrické a pneumatické nářadí.


Prodej a servis elektrického i AKU nářadí značky Ryobi - vrtačky, brusky, kladiva, pily

Prodej a servis elektrického i AKU nářadí značky Ryobi - vrtačky, brusky, kladiva, pily

Vybíráte si vhodné elektrické nářadí a máte rádi kvalitu? Jistě neprohloupíte, když si zakoupíte nářadí značky Ryobi. Jedná se o celosvětově nejrozšířenější a nejznámější značku ve svém oboru. Ostravská společnost Lixus Technik s.r.o. se zabývá prodejem ručního elektrického i AKU nářadí a k tomu poskytuje i záruční servis. V širokém sortimentu naleznete: - vrtačky - brusky - pily - frézy - bourací i vrtací kladiva - elektrické hoblíky - šroubováky - nářadí pro diamantové broušení a vrtání - reflektory, svítilny - příslušenství k nářadí - řezné a brusné kotouče, vrtáky, korunky, pilky apod. Usnadněte si život tím, že si vybavíte dílnu moderním a profesionálním nářadím Ryobi. Zjistíte, že jste získali ty nejlepší pomocníky!


Čištění vody i tlakové zkoušky s přístrojem Multi-Push SL/SLW

Čištění vody i tlakové zkoušky s přístrojem Multi-Push SL/SLW

Využití přístroje REMS Multi-Push je široké - od proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfikování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, až po provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu nebo vody, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem a k provozu pneumatického nářadí. Přístroj je vybaven bezolejovým kompresorem - více než 10 programů čištění vody a provádění tlakových zkoušek - permanentní kontrola vody - vyhodnocení výsledků kontroly vody - přenesení výsledků kontroly vody na flash disk/tiskárny - jednoduchá obsluha Přístroj REMS Multi-Push SL/SLW k čištění vody a provádění tlakových zkoušek se snadno obsluhuje a splňuje veškeré platné normy pro měření a proplachování.