Stejnokrojové součásti pro zaměstnance Správy NP Šumava

Stejnokrojové součásti pro zaměstnance Správy NP Šumava

Předmětem veřejné zakázky je uzavření písemné rámcové dohody mezi zadavatelem a vybraným účastníkem pro dodávku stejnokrojových součástí-oděvů a obuvi-pro zaměstnance Správy NP Šumava.
Veřejná zakázka vložena:
12.09.2022 09:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa Národního parku Šumava

Originální záznam:

Okres:
Prachatice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 959 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Národního parku Šumava

Zadavatel IČ:
00583171

Zadavatel ulice:
1. máje 260/19

Zadavatel PSČ:
385 01

Zadavatel obec:
Vimperk

Kontaktní osoba:
Mgr. Karolína Bártů

Zadavatel telefon:
+420 731 530 489


Zadavatel web:
http://www.npsumava.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18000000-9
Oděvy, obuv, brašnářské výrobky a doplňky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchodní prodej i poprodejní servis pracovních kalhot i bermud kvalitní italské výroby

Velkoobchodní prodej i poprodejní servis pracovních kalhot i bermud kvalitní italské výroby

Potřebujete pro své zaměstnance rychle nakoupit pracovní kalhoty? Hledáte kvalitní malířské kalhoty? Hledáte firmu, která by Vám zajistila poprodejní servis pracovního oblečení a obuvi? Navštivte společnost Industrial Starter Czech s.r.o., která se specializuje na velkoobchodní prodej pracovního oblečení, obuvi a pomůcek kvalitní italské výroby. Objednávat u nás můžete pracovní strečové kalhoty i bermudy. Kalhoty jsou opatřeny výstražnými vložkami pro lepší viditelnost a elastickou pruženkou v pase pro co největší komfort nositele. Samozřejmostí jsou i kapsy, například na metr a jiné potřeby při práci. Dodáváme v několika barevných provedení a velikostech. Bermudy jsou v úplně stejném provedení jako kalhoty. Zajistíme Vám rychlou dodávku včetně kvalitního poprodejního servisu. Potřebujete-li pro své zaměstnance pohodlné a kvalitní oblečení, rozhodně se na nás obraťte.


Šicí dílna – široké spektrum šicích strojů pro textilní a oděvní výrobu

Šicí dílna – široké spektrum šicích strojů pro textilní a oděvní výrobu

Disting disponuje širokou škálou výrobních strojů a zařízení jak pro sériovou výrobu, tak pro výrobu prototypů a vzorků dle požadavků zákazníka. Vlastníme stroje pro oddělovací procesy včetně cutteru Bulmer, zařízení pro šití a sváření textilních materiálů. Šicí stroje máme jednojehlové, dvoujehlové, tříjehlové s různými druhy stehů a také speciální šicí stroje - overlocky, coverlocky, lemovací stroje, dírkovací, knoflíkovací a uzávěrkovací stroje. Naše šicí dílna je vybavena i poloautomaty na pevné a kvalitní přišívání např. suchých zipů, různých zpevňovacích zámečků, psaníček, koleček apod. Máme také vyšívací stroj který lze naprogramovat i pro jednobarevné výšivky (jednoduchá loga) nebo může značně urychlit jinak velmi obtížné šití rozmanitých tvarů až do velikosti 150 x 90 mm. Máme také ultrazvukový svářecí stroj určený pro neprodyšné sváření netkaných textilií a dalších materiálů s podílem syntetiky více jak 50%.


Eshop s pracovními oděvy - softshellové, fleecové bundy, vesty, mikiny

Eshop s pracovními oděvy - softshellové, fleecové bundy, vesty, mikiny

Firma ŘEMPO VEGA, s.r.o. Kroměříž dodává pracovní oděvy pro profese všeho druhu a softshellové a fleesové oblečení. Naši zákazníci jsou převážně z regionu Zlínský kraj - na prodej máme pracovní bundy, vesty, mikiny, kabáty a oblečení pro denní nošení. Vše si můžete objednat i z pohodlí domova v našem eshopu, vybírejte dle tabulek konfekčních velikostí. V podzimním počasí skvěle zahřejí Softshellové bundy značky Hampshire, Missouri, Lizard za velmi příznivé ceny: - pánské ve velikostech M- XXXL - dámské ve velikostech SX – XXL - dětské ve velikostech 10-160. Bundy jsou odolné proti vodě a větru, součástí většiny modelů je odjímatelná kapuce, větrání v podpaží, dětské bundy mají reflexní bezpečnostní prvky. Pracovní oděvy od nás jsou vhodné do práce či dílny, pro použití ve zdravotnictví, do gastronomických provozů, průmyslu, na zahradu, pro svářeče či horníky a nebo oblečení jen tak pro volný čas: - vesty dámské, pánské i dětské - fleecové mikiny a vesty - pracovní bundy a kabáty - vatové, nepromokavé, oteplené - blůzy dámské i pánské - reflexní pracovní oděvy a bundy - domácí komplety a kombinézy - polokošile - trička s krátkým či dlouhým rukávem - košile, haleny - pláště - zástěry - montérky a pracovní kalhoty pánské a dámské - odepínací, s náprsenkou, do pasu - softshellové kalhoty. Internetový obchod nabízí na prodej také pracovní a softshellovou obuv, pracovní pomůcky, rukavice.


Prodej pracovních oděvů, obuvi, ochranných pracovních pomůcek

Prodej pracovních oděvů, obuvi, ochranných pracovních pomůcek

Sháníte spolehlivého dodavatele kvalitních pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a obuvi? Široký sortiment pracovních prostředků naleznete v Prodejně pracovních oděvů Študent v Bystřici pod Hostýnem na ulici Dolní 1567. Pokud ke své práci potřebujete pracovní oděvy, kvalita je základ. Pevné materiály a kvalitní zpracování jsou velmi důležité pro jejich funkci. V naší prodejně naleznete pracovní oděvy a ochranné pomůcky, které Vás nezklamou! V nabídce naleznete: - montérky, montérkové soupravy, kombinézy, bundy, kalhoty, blůzy - kožená, gumová, klasická, zimní, zdravotní, bezpečnostní, rybářská obuv - rukavice pro nejrůznější povolání - ochranné prvky jako jsou helmy, sluchátka, brýle atd. Neváhejte nás navštívit.


Vývojové a výzkumné centrum textilní a oděvní výroby, montáže konektorů a průmyslových dílů a součástek – možnost pronájmu externí

Vývojové a výzkumné centrum textilní a oděvní výroby, montáže konektorů a průmyslových dílů a součástek – možnost pronájmu externí

Od ledna roku 2020 firma DISTING s.r.o. provozuje školicí středisko, které je zároveň centrem rozvoje výzkumu, vývoje a inovací. Pro vývoj  různých prototypů  je potřeba celá řada speciálních strojů, aby byl výsledný produkt kvalitní a zároveň  na vysoké technické úrovni, která bude odpovídat požadavkům zákazníka. Potřebuje sami místo, kde byste rádi navrhli speciální pracovní oblečení nebo produkty FME? Pro vaše výrobní záměry Vám skvěle poslouží právě naše vývojové středisko. Pro vývoj vzorků a prototypů v oblasti textilní a oděvní výroby máme k dispozici několik několik skupin strojů a zařízení. Mezi ně patří technika pro šití oděvů, výrobků z neoděvních textilií nebo stroje pro neprodyšné spojování /ultrazvukové sváření materiálů. Další skupinu představují zařízení pro potisk tkanin technologií termotransferu nebo tisk papírových a textilních etiket. Vlastníme také stroje na řezání a oddělování materiálů, ale i software pro digitální tvorbu a polohování oděvních i neoděvních střihových konstrukcí .V centru najdete mimo jiné zařízení pro montáže konektorů a dalších průmyslových dílů a součástek.


Prodejna pracovních oděvů, montérek, pracovní obuvi, ochranných pomůcek

Prodejna pracovních oděvů, montérek, pracovní obuvi, ochranných pomůcek

Široký sortiment pracovních prostředků nakoupíte v Kroměříži v prodejně Zdenky Holubářové - oděvy, obuv, rukavice pro práci i volný čas. Najdete u nás velký výběr pracovních oděvů, montérek, pracovní obuvi i ochranných pomůcek pro různé profese i zateplené vesty, bundy a sofshellové i reflexní oděvy pro běžné nošení. Začali jsme před více jak 30-ti lety výrobou pracovních rukavic, přešli jsme však na celý sortiment pracovních oděvů. Většina našeho sortimentu má podobné parametry jako oděvy ve sportovních prodejnách, u nás je však pořídíte za daleko nižší ceny !