Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Roman Juřík

Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Průmyslové armatury různých typů a specifikací od ventilů, šoupátek, klapek, kulových kohoutů, regulátorů tlaku, odvaděčů kondenzátu až po tlakoměrové a pomocné armatury pořídíte u velkoobchodního dodavatele Romana Juříka z Ostravy-Vítkovic. Nabízíme rovněž servis průmyslových armatur a odborné poradenství s projektovou dokumentací.

Poptávám Tibetskou Třešeň

Poptávám Tibetskou Třešeň

Poptávám strom Prunus serrula (Třešeň tibetská).
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2022 12:16

Platnost poptávky:
12.10.2022 12:11

Kontaktní osoba:
Štefan Matusek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 773 118 399

Předpokládaná cena:
1 000 Kč

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mulčovací břidlicová drť pro okrasné zahrady, chodníky i veřejná prostranství

Mulčovací břidlicová drť pro okrasné zahrady, chodníky i veřejná prostranství

Chcete oživit Vaši zahradu? Sháníte kvalitní přírodní materiál? Pak se obraťte na firmu Andrla CZ s.r.o. z Branky u Opavy, která Vám nabízí prodej břidlicových chipsů. Mulčovací břidlicová drť je z přírodního materiálu a je především vhodná pro: - mulčování okrasných záhonů - zahrady - veřejná prostranství - úpravy chodníku - zahradní jezírka - skalky. Výhodou je barevná stálost, 100% přírodní materiál a také neomezená trvanlivost, takže už se nemusíte zatěžovat dosypáváním břidlicové drtě další sezónu. Pokud nevíte, jak tyto břidlicové chipsy přepravit, neobávejte se, nabízíme Vám také možnost balení do přepravních pytlů Big-bag. Pokud Váš nás produkt zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Volné pracovní místo - pozice Odborný pracovník v zahradnictví

Volné pracovní místo - pozice Odborný pracovník v zahradnictví

Pokud hledáte práci ve stabilní firmě na HPP a máte vzdělání se zaměřením na zahradnictví nebo přímo praxi v ovocné školce, může Vás zaujmout pozice Odborný pracovník v zahradnictví ve firmě Arbia, spol. s r.o. Zlín, jde o volné pracovní místo v ovocné školce. V případě zájmu zašlete svůj životopis mailem prodej@arbia.cz. Místo výkonu práce: Zlín, Malenovice Požadavky: - spolehlivost, samostatnost, komunikativnost - vztah k zahradničení a přírodě - uživatelská znalost práce na PC – MS Word, Excel. Čeká Vás práce ve stabilní firmě na HPP, na čerstvém vzduchu a příjemný kolektiv. Možnost dalšího vzdělávání v oboru, příspěvek na stravování, firemní SIM. Nástup možný ihned.


Okrasné dřeviny, keře, stromy listnaté a jehličnaté - výpěstky v kontejnerech i z volné půdy

Okrasné dřeviny, keře, stromy listnaté a jehličnaté - výpěstky v kontejnerech i z volné půdy

Po celý rok můžete v Okrasné školce Záříčí s.r.o. zakoupit okrasné dřeviny, keře, listnaté stromy nebo jehličnany. Výpěstky jsou dodávány v kontejnerech i z volné půdy. Rostliny z volné půdy jsou dodávány jako prostokořenná sadba nebo sadba s kořenovým balem. Pokud Vás zajímá maloobchodní prodej, provádíme jej formou poptávek a následných na e-mail obchod@okrasna-skolka-zarici.cz. Po objednání a zaplacení zálohy Vám budou rostliny připraveny k vyzvednutí. V případě zájmu v předem dohodnutém termínu mimo hlavní sezonu s vámi projdeme provoz a budete si moci rostliny vybrat individuálně. Ve vhodném vegetačním období Vám vybrané objednané rostliny připravíme k odběru. Samozřejmostí je zajištění dopravy rostlin a pomocného materiálu. Provozovna: - Záříčí 305, 768 11 Chropyně.


Pěstování zeleniny na balkónech a terasách - rajčata, papriky, ředkvičky, saláty

Pěstování zeleniny na balkónech a terasách - rajčata, papriky, ředkvičky, saláty

Nemáte zahradu, ale chcete si i tak dojít pro svou vypěstovanou dávku vitamínů a ušetřit tak za předražené nákupy v supermarketu? Pro pěstování zeleniny můžete využít váš balkón či terasu. Ve společnosti MORAVOSEED CZ a.s. šlechtíme a vyrábíme odrůdy zelenin, které snadno zakoupíte přes náš e-shop. Které plodiny se hodí k pěstování na balkónu nebo terase? Nejméně prostorově i pěstitelsky náročné jsou ředkvičky a saláty. Pro jejich pěstování postačí běžný truhlík. Doporučujeme odrůdy rané kulaté ředkvičky ESTER (červená), WHITNEY (bílá), VIOLA (fialová). Z listových salátů se osvědčil DUBÁČEK nebo VERALA (pro celoroční pěstování), z hlávkových salátů je ideální odrůdou ADINAL. Dále nezapomeňte na bylinky jako je bazalka, tymián nebo dobromysl. Ve středních nádobách okolo 10 litrů lze také pěstovat balkónová rajčata VILMA, oranžové VENUS a převislé TOMFALL. Balkónová rajčata se sází z předpěstované sadby a bez vyštipování bočních výhonů. Pro pěstování velkých zelenin, mezi které patří papriky a tyčková rajčata je potřeba více místa a nádobu o objemu 20, 25 až 30 litrů. V sortimentu firmy MoravoSeed si vyberete z řady vyzkoušených odrůd pro pěstování v nádobách - velká žlutá paprika THALIFA F1, baby paprika RELA (červená) nebo YALA (žlutá), cherry rajčátka ODAT F1 (červená, oranžová, žlutá), kulatá rajčata GALLANT F1, obří rajčata BRUTUS. Pokud máte zasklenou verandu nebo lodžii, pak s vyséváním zeleniny můžete začít dříve než pro venkovní výsadbu. Sazenice nepřerostou. Stejně tak lze dělat i podzimní výsevy, u kterých nemusíte mít obavy, že by zelenina zmrzla.


Velkoobchodní prodej hortenzií - Hydrangea macrophylla neboli hortenzie velkolistá

Velkoobchodní prodej hortenzií - Hydrangea macrophylla neboli hortenzie velkolistá

Nemůžete sehnat dostatečné množství hortenzií pro Vaše podnikání? Hledáte spolehlivý velkoobchod a partnera? V tom případě se obraťte na okrasnou školku Adametz s.r.o. Z rozsáhlého výběru hortenzií je možné zakoupit hortenzii velkolistou tedy Hydrangea macrophylla. Jedná se o menší opadavý keř dorůstající výšky a šířky přibližně 0,9 m s listy vejčitého tvaru a s různě zbarveným květenstvím. Pro zjištění více informací, navštivte naše webové stránky!


Ovocné stromky, keře z ovocné školky - vlastní výpěstky, velké množství odrůd

Ovocné stromky, keře z ovocné školky - vlastní výpěstky, velké množství odrůd

Pokud se chystáte na podzimní sadbu ovocných stromků a keřů, zveme Vás k nákupu do ovocné školky Arbia, spol. s r.o., Zlín-Malenovice. Najdete zde široký výběr ovocných stromků a keřů v kontejneru, brambory konzumní, koncem léta také sazenice jahod, cibule k uskladnění, dýně hokaido. Od září můžete nakoupit sadbový česnek, brambory na uskladnění a od října také prostokořenné stromky a keře určené k okamžité výsadbě. Vlastní jahody můžete mít nejen v zahradě, ale i na balkoně. U nás můžete vybírat z více odrůd: - jahodník jednoplodící Karmen, Induka, Korona - jahodník stále plodící Ostara, Aroma Z naší produkce můžete čekat špičkové odrůdy stromků: - nektarinka, broskvoň, meruňka, jabloň, hrušeň, kdouloň, mirabelka, slivoň, renklódy, višeň, třešeň, ořešáky Dále k prodeji ovocné keře: - maliník, angrešt, rybíz, josta, borůvka, ostružiník, malinoostružina.