Poptávám Tibetskou Třešeň

Poptávám Tibetskou Třešeň

Poptávám strom Prunus serrula (Třešeň tibetská).
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2022 12:16

Platnost poptávky:
12.10.2022 12:11

Kontaktní osoba:
Štefan Matusek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 773 118 399

Předpokládaná cena:
1 000 Kč

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Švestky, slivoně ovocné stromky, renklody, slíva - prodej

Švestky, slivoně ovocné stromky, renklody, slíva - prodej

Hledáte zahradnictví, kde nabízí prodej vlastních ovocných stromků jako jsou švestky, slivoně, renklody? Pak navštivte ZAHRADNICTVÍ Urban v Želešicích u Brna. Naše ZAHRADNICTVÍ Urban se zabývá pěstováním a následným prodejem ovocných stromků slivoní, švestek. Nabízíme odrůdy švestek: -Čačanská lepotica, Gabrovská švestka, Stanley, Švestka domácí, Valjevka, Wangenheimova. Renklody: -Althanova, Zelená renkloda, Opál. Slíva: -Holywood. Pro více podrobností o slivoních a švestkách nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu nedaleko Brna.


Řezané květiny nebo zasazené v květináčích – výzdoba kanceláří a společných prostor

Řezané květiny nebo zasazené v květináčích – výzdoba kanceláří a společných prostor

Chcete zpříjemnit Vám a Vašim kolegům pracovní prostředí formou květin a rostlin? Chcete se s výběrem poradit se specialisty? V tom případě se obraťte na společnost Zahradnické centrum Brabec, s. r. o. Zahradnické centrum Brabec, s.r.o. provádí poradenství, vazbu řezaných květin a výsadbu květin a rostlin do různých nádob pro kancelářské a společné prostory. Vysazení květin je možné do misek, květináčů, truhlíků a koryt. Ozdobte svou společnost květinami a kontaktujte nás!


Floristické služby na zakázku, Praha, čerstvé květiny, květinová výzdoba, uvázané květiny, vánoční věnce

Floristické služby na zakázku, Praha, čerstvé květiny, květinová výzdoba, uvázané květiny, vánoční věnce

Společnost Pěkná kytka poskytuje floristické služby na zakázku. Nabízíme perfektně uvázané čerstvé květiny a květinovou výzdobu pro jakoukoli příležitost. Současně poskytujeme také vázy k zapůjčení. Objednané květiny si můžete vyzvednout sami nebo vám je dovezeme i na delší vzdálenosti. Pracujeme v Praze, ale přijedeme za vámi kamkoli. Můžete si u nás objednat svatební kytice, květiny pro svatebčany, korsáže do klopy, dekorace na stůl nebo cokoli na vaši svatbu dle vaší představy. Dále dodáváme květinovou výzdobu do kaváren, restaurací nebo na oslavy. Nabízíme také krásné vánoční, velikonoční či jiné věnce.


Prodej trvalky, skalničky, okrasné trávy v zahradnictví

Prodej trvalky, skalničky, okrasné trávy v zahradnictví

Pokud pokračujete ve zvelebování své zahrady po celou sezónu, široký výběr trvalek, skalniček i okrasné trávy a vřesovištní rostliny stále pořídíte v zahradnictví Horticentrum ve Slušovicích. S trvalkami a skalničkami Vám vydrží rozkvetlá zahrada bez práce navíc. Zahradnictví provozuje společnost ARBOREA Březová s.r.o. Pořídíte zde za skvělé ceny vše na zahradu. Vybírat můžete z několika stovek rostlin, vhodné do stínu i na slunce. Zaručujeme jejich top kvalitu i stav. Aktuálně: - nenáročné víceleté trvalky - skalničky - plazivé, nízké, suchomilné - okrasné trávy stálezelené - nízké i vysoké.


Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Firma Uhelné sklady a kovošrot Páblovi z Jaroměře nabízí všem zahrádkářům výhodný prodej mulčovací kůry v jakémkoli množství. U nás skvěle nakoupí jak zahrádkáři, tak velké zahradnické firmy. Sháníte i vy kvalitní mulčovací kůru? Obraťte se na společnost Páblovi ve městě Jaroměř. Výhody mulčovací kůry skvělý přírodní vzhled udržuje vlhkost zpomaluje růst plevele okyselení půdy perfektně prospívá vřesům, azalkám, rododendronům, keřům či jehličnanům


Prodej ovocných stromků, meruňky, švestky, třešně, jabloně, netradiční druhy

Prodej ovocných stromků, meruňky, švestky, třešně, jabloně, netradiční druhy

Plánujete-li zakoupit ovocné stromky, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma ZAHRADNICTVÍ Urban se nachází v Želešicích na okrese Brno-venkov. Naší specializací je vlastní produkce ovocných stromů, dále i okrasných rostlin a růží. Prodáváme ovocné stromky - meruňky, švestky, třešně, višně, jabloně, hrušně v různých velikostech i na různých podnožích. Dodáváme také netradiční druhy, široký sortiment asijské hrušně, amelanchiery, tomely, velkoplodé dříny, kanadské borůvky, zimolezy kamčatské a další. Neváhejte a navštivte nás. Více informací najdete na webových stránkách.