Poptávám dřevěné bedny na brambory

Poptávám dřevěné bedny na brambory

Poptávám 3 dřevěné bedny na brambory o rozměrech, délka vnější 120 cm, výška vnější 75 cm i s nožičkama a šířka vnější 80 cm. Dopravu si zajistím.Dejte vědět včas, kdy to bude asi hotové.
S pozdravem Marie Štičková
Poptávka byla vložena dne:
12.09.2022 12:20

Platnost poptávky:
12.10.2022 12:11

Kontaktní osoba:
Marie Štičková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 938 674

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Firma Uhelné sklady a kovošrot Páblovi z Jaroměře nabízí všem zahrádkářům výhodný prodej mulčovací kůry v jakémkoli množství. U nás skvěle nakoupí jak zahrádkáři, tak velké zahradnické firmy. Sháníte i vy kvalitní mulčovací kůru? Obraťte se na společnost Páblovi ve městě Jaroměř. Výhody mulčovací kůry skvělý přírodní vzhled udržuje vlhkost zpomaluje růst plevele okyselení půdy perfektně prospívá vřesům, azalkám, rododendronům, keřům či jehličnanům


Výhodný prodej kvalitních termofoliovniků FA Schick a Bieber

Výhodný prodej kvalitních termofoliovniků FA Schick a Bieber

Naše zahradnické centrum Diké, s.r.o. Liberec pro vás pěstuje opravdu kvalitní rostliny a okrasné dřeviny. Dále máme ve svém sortimentu profesionální termofoliovníky fa Schick a Bieber. V našem širokém sortimentu naleznete profesionální termofoliovníky fa Schick a Bieber v prvotřídní německé kvalitě se spoustou unikátních patentů a vychytávek. Profesionální termofoliovníky navíc vykazují bezkonkurenční tepelné a klimatické vlastnosti což jistě ocení každý. Termofoliovníky máme též v několika variantách postavené v provozovně v Příšovicích kde si můžete domluvit setkání a na místě doladit potřeby a představy o Vaší budoucí investici.


Zahradní a domácí potřeby – nejen kvalitní sekačky, pily a vysavače na e-shopu

Zahradní a domácí potřeby – nejen kvalitní sekačky, pily a vysavače na e-shopu

Hledáte kvalitní náčiní na zahradu nebo vhodný stůl se židlemi k odpočinku? Chcete si na jednom místě pořídit i vybavení pro Váš dům a koníčky? V tom případě se obraťte na společnost AK elektro, s.r.o. Společnost AK elektro, s.r.o. má na svém e-shopu bohatý výběr potřeb pro dům, hobby a zahradu. Mimo pily a sekačky se jedná také například o stolky a židle, vysavače, čerpadla, tavné pistole a lapače hmyzu. Neváhejte a podívejte se na náš e-shop ještě dnes!


Velkoobchod s domácími a zahrádkářskými potřebami – sklo, porcelán, keramika, nádobí a další vybavení

Velkoobchod s domácími a zahrádkářskými potřebami – sklo, porcelán, keramika, nádobí a další vybavení

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele domácích a zahradních potřeb, který má k dispozici bohatý sortiment nejen skla, keramiky a nádobí? V tom případě se obraťte na společnost PLASTIMEX Prostějov, spol. s r. o. Společnost PLASTIMEX Prostějov, spol. s r. o. dodává do prodejen dekorované sklo, porcelán dózy, džbány, formy na led, hrnky a hrnce, nádobí do mikrovlnné trouby nebo jednorázové a mnoho dalšího. Neváhejte a objednávejte u nás!


Plastové kompostéry a zahradní dřevěné udírny z bytelných borovicových desek

Plastové kompostéry a zahradní dřevěné udírny z bytelných borovicových desek

Trávíte hodně času na zahradě? Jsme společnost Drago spol. s r.o. a dodáváme širokou škálu kvalitních zahradnických potřeb, které zakoupíte v e-shopu, a také v našich prodejnách v Přerově, Olomouci, Zlíně a Uherském Hradišti. Prodáváme hnojiva, postřiky, sadbové brambory, semena, sezónní ovoce a zeleninu, ale také dřevěné udírny z bytelných borovicových desek o různé výšce 170 až 200 cm, se zabudovaným kouřovodem v zemi, vše podle vašich potřeb a dispozic zahrady. Pořiďte si vlastní udírnu a připravujte zdravěji pokrmy bez zbytečných konzervačních látek. Navíc ušetříte za cenu produktů a strávíte čas na čerstvém vzduchu třeba s přáteli a rodinou. Nezapomeňte si přiobjednat také háčky pro zavěšení masa, které dodáváme v balení po 10 ks. Přemýšlíte kam umístit odpad přírodního původu? Pak vsaďte na naše standardní plastové (PP) kompostéry ECOSMART, COMPOGREEN, EVOGREEN a thermo kompostéry s kapacitou od 380 l - 850 l, které jsou dostupné v zelené a černé barvě. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám ochotně pomoci s výběrem a zodpovědět vaše dotazy.


Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání rostlin

Kropítka, nástavce na zahradní hadice - snadné kropení a zalévání rostlin

Sháníte kropítko, které neublíží vašim rostlinkám při zalévání zahrady? Pořiďte si kropící soupravy, nástavce na zahradní hadice od firmy TAFIMEX trade s.r.o. v Olomouci. Kvalitní kropítka si můžete přijít vybrat do specializovaného velkoobchodu v Olomouci nebo si je zakoupit přímo v e-shopu tafimex.cz - vyberete si z mnoha druhů kropících souprav dle vašich potřeb: - mosazné, hliníkové, nerezové nebo plastové kropítko - zalévací tyč Geka - teleskopická zalévací tyč - kulové kohouty - rukojeti a další. Na českém i slovenském trhu zastupujeme německého výrobce KARASTO Armaturenfabrik Oehler GmbH.