Konzervatórium Žilina – nadstavba a prestavba

Konzervatórium Žilina – nadstavba a prestavba

Predmetom stavebných prác je nadstavba objektu a dobudovanie priestorov na výučbu, výstavba novej kotolne v rámci objektu s novou prípojkou plynu, rekonštrukcia rozvodov TZB, elektroinštalácie, vykurovania, rozvodov vody a kanalizácie. Súčasťou stavebných prác bude aj výmena všetkých výplní otvorov v obvodovom plášti, rekonštrukcia striech a zateplenie celého objektu. Bližšie uvedené v súťažných podkladoch a projektovej dokumentácii.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2022 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37808427

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Drahoslav Lörinc

Zadavatel telefon:
+421 903 804 008

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zilinskazupa.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce koupelen, koupelnové studio

Výstavba a rekonstrukce koupelen, koupelnové studio

Potřebujete-li na Znojemsku zajistit výstavbu či rekonstrukci Vaší koupelny, pak se bez váhání obraťte na naši společnost! Naše firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, bytů, sádrokartonářskými pracemi, provedeme jakékoliv vodoinstalační, topenářské i obkladačské úkony. Demontujeme staré bytové jádro, odvezeme suť, uděláme nové rozvody odpadů a vody, namontujeme novou vanu, sprchová kout, toaletu ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Služby hodinového manžela Praha – profesionální přístup a kvalitně odvedená práce

Služby hodinového manžela Praha – profesionální přístup a kvalitně odvedená práce

Naše společnost bemkys s.r.o. poskytuje služby hodinového manžela v Praze. Nabízíme profesionální přístup a odborné služby v různé oblasti oprav a montáží. Máme bohaté zkušenosti a pomůžeme vám s čím bude potřeba. Chcete pověsit nové zrcadlo, smontovat altán, vyměnit kohoutek nebo baterii ve vaší koupelně či kuchyni? Pro nás není nic problém, poskytujeme instalatérské služby, zednické práce, pokládání podlah, sestavování nábytku, zámečnické práce, elektrikářské práce a také dokážeme opravit váš počítač a notebook. Naše práce je velmi různorodá, a hlavně kvalitně odvedená. Pokud jste nenašli, co jste potřebovali kontaktujte nás na telefonním čísle a spolu vše vyřešíme.


Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Zateplení domů, fasád – ochrana před nepříznivými vlivy, snížení tepelných ztrát

Uvažujete o zateplení fasády? Chcete ochránit Váš dům před nepříznivými vlivy počasí a zároveň chcete snížit náklady na vytápění a ohřev vody? Zateplení domů a fasád zajišťuje v okolí Jemnice a Dačic stavební firma Jaromír Vyhnálek, která sídlí v Jemnici. Zateplením fasády vašeho domu bude Váš dům nejen chráněn před nepříznivými vlivy počasí, ale také navíc ušetříte značný finanční obnos díky snížení nákladů na vytápění a ohřev vody. Zateplením fasády navíc Váš dům získá moderní vzhled a bude minimalizováno pronikání množství hluku z vnějšího prostředí.


Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost

Elektromontáže rozvodů nízkého a vysokého napětí – odborné provedení pro vaši bezpečnost

Firma NAVI Elektro je na trhu již od roku 2013 za tu dobu, se může pyšnit spoustou spokojených zákazníků a bohatými zkušenostmi. Jedná se o dodavatelskou firmu, která vám zajistí elektromontáže rozvodů nízkého či vysokého napětí, a to v prostoru vašeho rodinného domu, skladové či výrobní haly. Ovšem tato činnost není jediná, kterou firma nabízí, také provádí montáž a dodávku slaboproudých zařízení nebo úpravy přípojnicových míst pro energetiku. Pokud vás zajímá, co dalšího ještě firma nabízí neváhejte se podívat na jejich webové stránky, kde najdete také telefonní číslo pro případnou spolupráci.


Zateplování fasád, izolace fasádních barev a omítek, poradenství při zateplování

Zateplování fasád, izolace fasádních barev a omítek, poradenství při zateplování

Chcete snížit spotřebu energií ve svém domě? Rádi byste ochránili svoji fasádu? Představujeme společnost pana Jiřího Maška se sídlem v Jičíně, která se zabývá zateplováním fasád, izolací fasádních barev a omítek. Samozřejmostí je poradenská činnost. Kvalitní zateplení fasády Vám pomůže účinně bojovat s úniky tepla až o 50%! Neváhejte nás kontaktovat, zkonzultujeme s Vámi nejúčinnější řešení pro Vaši stavbu, navrhneme materiál s ohledem na rozpočet a v co nejkratším možném termínu zrealizujeme zateplení fasády. K naší činnosti patří také rekonstrukce balkónů a provoz fasádního studia. Zakládáme si na poctivé práci, za přijatelné ceny.


Realizace nových střech na klíč, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Realizace nových střech na klíč, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Společnost K+K střechy se specializuje na stavbu nových střech na klíč. Zabývají se stavbou i opravou krovů, pokládkou střešních krytin, montáží okapů, výrobou a montáží veškerých klempířských prvků. Kromě stavby a opravy krovů se v rámci tesařských prací zabývají i stavbou dřevěných pergol a přístřešků. Před montáží krytin nabízí možnost vybrat si z velkého výběru barev i materiálů střešních krytin, tak aby se vám vaše střecha co nejvíce líbila.