Výměna záložního zdroje UPS pro důležité obvody 10kVA - budova D v Krajské zdravotní, a.s.

Výměna záložního zdroje UPS pro důležité obvody 10kVA - budova D v Krajské zdravotní, a.s.

Účelem této veřejné zakázky je modernizace výměna záložního zdroje výměna střídače TYRISTAT ZZ 6, 3 220, který zálohuje velmi důležité obvody v zákrokových sálcích operačních sálů interny JIP (jednotka intenzivní péče) a AAJ (antiarytmická jednotka), neurologie a gynekologie, Krajské zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z., sestávajícího z vlastního střídače umístěného v rozvodně budovy D a záložních baterií uložených v bateriové stanici.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2022 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská zdravotní, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská zdravotní, a.s.

Zadavatel IČ:
25488627

Zadavatel ulice:
Sociální péče 3316/12A

Zadavatel PSČ:
401 13

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Marek Sedlák

Zadavatel telefon:
+420 477 114 192

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kzcr.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Jsme výhradní dovozce a distributor firma Mechatronic, máme velký výběr LEMO konektorů a jsme odborníky v oblasti výroby té nejvyšší kvality. V nabídce máme konektory vysokonapěťové, triaxální, koaxiální a unipolové. Naše konektory mají dlouhou životnost a využití v nejrůznějších odvětví. Zvládají těžký průmysl a využijí je také například ve zdravotnictví. Pro více informací neváhejte a zadejte si poptávku na našich webových stránkách.


Decentralizovaná automatizace  - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Decentralizovaná automatizace - produkty pro decentralizovanou automatizaci strojů a závodů

Potřebujete efektivní řešení pro decentralizovanou automatizaci vaší výroby? Hledáte firmu, která dodává aplikace pro decentralizovanou automatizaci strojů a celých závodů? Firma TURCK s.r.o. z Hradce Králové dodává kompletní sortiment produktů pro decentralizaci strojů a závodů. Decentralizovaná automatizace má pro zákazníka mnoho výhod - snižuje uvádění do provozu, zkracuje dobu uvedení na trh a zjednodušuje rozšíření nebo přesun výrobních zdrojů. Naše firma zákazníkům dodává inovativní produkty pro decentralizovanou automatizaci, jako jsou CODESYS řídící systémy, I/O moduly s funkcí logického řízení, bezpečnostní moduly, RFID čtecí/zapisovací hlavy a rozhraní, IO-Link produkty nebo operátorské HMI panely. Součástí decentralizované automatizace jsou i aplikace pro průmyslové sledování výrobků, modulární stroje a kontrolu stavu. Pokud se zajímáte o decentralizovanou automatizaci, kontaktujte nás a my Vám ukážeme potenciál decentralizovaných konceptů pro vaši produkci.


QDMO4 – univerzální displej se širokým spektrem využití

QDMO4 – univerzální displej se širokým spektrem využití

Využití univerzálního displeje QDMO4 je skutečně široké - od jednoduchých digitálních hodin, přes vyvolávací systémy až po výrobu. Maticové displeje umožňují na základě nastavení v ovládacím software zobrazovat různé informace z vyvolávacího nebo výrobního systému. Lze například zobrazit označení pracoviště, číslo rampy, označení výrobního místa a další. Pod označením se dále zobrazují samotné informace, kterými mohou být například SPZ vozidla, číslo klienta, počet vyrobených kusů, dnů bez pracovního úrazu a mnoho dalších. Rozložení jednotlivých informací na displeji je také možné měnit na základě výběru z definovaných layoutů. Dle vybraného layoutu je možné na displeji zobrazit další doplňkové texty. Ty mohou být statické či běžící. Text může být pevně definovaný, například informace o otevřených přepážkách, datum a čas, ale je možné ho také libovolně měnit, například se může jednat o aktuální zprávy z přepážek pro klienty apod. Uvedená varianta displeje QDMO4 je určena pro venkovní použití. Displeje jsou ale k dispozici v různých variantách a je možné je využít i jako vnitřní halové nebo přepážkové. Displeje komunikují standardně pomocí protokolu TCP/IP. Napájení je možné dle varianty displeje pomocí PoE, případně vnějšího zdroje. Pokud potřebujete více informací k univerzálnímu displeji QDMO4, kontaktujte českého výrobce těchto displejů, společnost TETRONIK.


Prodej baterií, akumulátorů, napájecích zdrojů, audio-video a PC doplňků na e-shopu

Prodej baterií, akumulátorů, napájecích zdrojů, audio-video a PC doplňků na e-shopu

E-shop společnosti ElektroProdej v.o.s. www.baterieprodej.cz se zabývá především prodejem baterií. Naleznete zde baterie tužkové, hodinkové, speciální baterie do dálkových ovladačů aut či vrat, nebo lithiové baterie do cyklo-computerů a vah. Dále v sortimentu naleznete například akumulátory, napájecí zdroje, audio-video a PC doplňky, FIT hodinky, LED zdroje, žárovky a svítilny, kabely, antény. Své zboží zakoupené na e-shopu si můžete také vyzvednout na adrese Bavorská 856/14, Praha 5.


Vestavné spotřebiče, varné desky, odsavače par - kuchyňská zařízení za příznivé ceny - eshop

Vestavné spotřebiče, varné desky, odsavače par - kuchyňská zařízení za příznivé ceny - eshop

Naše dlouholetá tradice na trhu nám umožňuje na svých www stránkách Vám nabídnout výběr kuchyňského zařízení, vestavných spotřebičů, varných desek či odsavačů par. K dispozici jsou základní informace o nabízeném zboží včetně jejich ceny. V online katalogu kuchyňských spotřebičů naleznete - vestavné spotřebiče - myčky, mikrovlnné trouby (také s grilem) - zn. BEKO a Silver-Severin - vestavné varné desky - sklokeramické desky, 2 nebo 4-plotýnkové, indukční keramické desky - odsavače par, digestoře různých typů např. s výsuvným plochým štítem zn. SOLIDO, Cortina, nástěnné odsavače par, ostrůvkový odsavač par - materiály pro instalaci těchto spotřebičů. Samozřejmostí je také nabídka náhradních dílů. V případě zájmu o bližší informace klikněte na odkaz níže, kde naleznete katalog vestavných spotřebičů nebo nás kontaktujte.


Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Komunikační rozhraní pro senzory a akční členy v průmyslové automatizaci – flexibilita s IO-link

Chcete zvýšit efektivitu výroby prostřednictvím průmyslové automatizace a hledáte vhodné rozhraní, které umožní transparentnost a diagnostiku? V tom případě se obraťte na společnost TURCK, s.r.o., která je odborníkem na komunikační rozhraní IO-link. Digitální procesy, kvalitní stroje a průmyslová automatizace společně s vhodným rozhraním IO-link přináší vysokou efektivitu výroby. Toto rozhraní umožňuje výrobu dávek i od 1 kusu s možností úprav z řídícího systému. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!