VZ Bedřichov - Zajištění lyžování pro zimní sezónu 2023

VZ Bedřichov - Zajištění lyžování pro zimní sezónu 2023

Předmětem veřejné zakázky je zabezpečit účastníkům preventivních rehabilitací dle § 97 zák. č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání, ve znění pozdějších předpisů, a účastníkům zimních dětských táborů pořádaných zadavatelem při lyžování a lyžařském výcviku ve skiareálu Špindlerův Mlýn přepravu na dopravních zařízeních, lanových drahách a lyžařských vlecích.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2022 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 092 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00000582

Zadavatel ulice:
Magnitogorská 1494/12

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Kovářová

Zadavatel telefon:
+420 973 201 651

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.volareza.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92000000-1
Rekreační, kulturní a sportovní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sportoviště v jižních Čechách s možností ubytování – vhodné pro sportovní soustředění a školní pobyty

Sportoviště v jižních Čechách s možností ubytování – vhodné pro sportovní soustředění a školní pobyty

Vyrazte do Veselí nad Lužnicí, kde se nachází moderní sportovní areál Tělovýchovné jednoty Lokomotiva. Zahrát si zde můžete fotbal, volejbal, tenis nebo můžete vyzkoušet atletickou tartanovou dráhu a pokud zrovna venku není hezké počasí, můžete si zabruslit na zdejším zimním stadionu. Na výběr je tady toho opravdu hodně, nachází se zde 14 odlišných sportovišť a abyste je stihli všechny vyzkoušet máte také k dispozici ubytování, a to v moderním Sporthotelu, čtyřlůžkových chatkách nebo v domečku o deseti čtyřlůžkových pokojích. Pokud zrovna nebudete sportovat vyrazit také můžete do okolí kde se nachází krásná příroda krajinné oblasti Třeboňsko. Výběr je zde opravdu veliký proto na nic nečekejte a kontaktujte nás pro bližší informace.


Areál s krytou motokárovou dráhou a možností ubytování Náchod – sportovně rekreační areál plný zábavy

Areál s krytou motokárovou dráhou a možností ubytování Náchod – sportovně rekreační areál plný zábavy

Vždycky jste si chtěli vyzkoušet jízdu na motokárách, ale nikdy jste k tomu neměli pořádnou příležitost? Pojďte tomu trochu naproti a vyrazte do areálu, kde si můžete užít mnohem víc zábavy než jen samotnou jízdu. Přijďte si zahrát tenis, kopanou, vyzkoušejte si lukostřelbu, zahrajte si biliard nebo stolní tenis a mnoho dalšího. Abyste si užili zábavu plnými doušky využijte ubytování v objektu bývalého mlýna, které hned s motokárovou dráhou sousedí. Ubytovat se můžete ve 2–6lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení. Vyrazit také můžete v okolí do ZOO Safari ve Dvoře Králové nebo navštívit jeden z mnoha hradů a zámků. U nás se rozhodně nebudete nudit, pokud máte rádi aktivní dovolenou tak u nás ji rozhodně zažijete.


SPA zóna a sauna na terase – wellness centrum v Opavě pro opravdový odpočinek a regeneraci celého organismu

SPA zóna a sauna na terase – wellness centrum v Opavě pro opravdový odpočinek a regeneraci celého organismu

Wellnes centru HEALTH PARK v Opavě je prostředí, kde si zaručeně užijete chvíle odpočinku a relaxace. Regenerace je důležitou a nezbytnou součástí pro tělo a v naší SPA zóně si můžete vybrat z mnoha relaxačních aktivit jako je například: -bazén -whirlpool -sauna -pára -kneipova lázeň -relaxační zóna atd. V prostorách našeho wellnes jsme pro Vás připravily velkou suchou finskou saunu na terase o kapacitě až 45 osob. Čerstvý vzduch a příjemný odpočinek podpoří blahodárný účinek sauny a za pomocí saunových rituálů od profesionálně proškolených pracovníků Vám zpestříme pobyt v sauně i celkovou relaxaci. Odpočinková zóna pod širým nebem a vnitřní odpočívárna je pro Vás připravena ve večerních hodinách a díky naší profesionální práci se budete cítit jako v bavlnce. Opravdový zážitek trvající přibližně 10-15 minut si užijete při celkovém saunovém rituálu, kdy proškolený saunér polévá horké kameny vodou s vonnými esencemi, čímž zvýší vlhkost vzduchu a poté za pomocí různých technik ručníkem rozvíří horký vzduch a zintenzivní tak celý proces saunování. Po celou dobu si také užijete příjemný hudební doprovod, který přispívá k regeneraci celého organismu a k dispozici je Vám venkovní bar pro příjemné osvěžení.


Sportovní hala, zimní stadion, sportovní areál, sportovní a tělovýchovné zařízení, venkovní hřiště

Sportovní hala, zimní stadion, sportovní areál, sportovní a tělovýchovné zařízení, venkovní hřiště

Jste z Hodonína nebo blízkého okolí a hledáte pro sebe nebo svoje děti sportovní vyžití? Nebo chcete založit sportovní kroužek a hledáte vhodné zázemí? Neváhejte se obrátit na provozovatele sportovních a tělovýchovných zařízení TEZA Hodonín, příspěvková organizace. Naše sportoviště slouží k využití volného času, relaxaci a regeneraci. Provozujeme víceúčelovou sportovní halu, zimní stadion, 3 venkovní sportovní hřiště a sportovní areál U Červených domků. Jsme schopni zájemcům o sport nabídnou širokou škálu pohybových aktivit, ať už provozovaných v zastřešené hale či pod širým nebem. Víceúčelová hala nabízí nejen dostatek sportovišť, ale také regenerační zázemí (masáže, sauna, posilovna) a restauraci s kapacitou až 50 míst. Sídlíme na adrese Tyršova 3588/10, Hodonín, veškeré informace o naší organizaci naleznete také na www.teza-hodonin.cz.


Adrenalinové sporty - jízda v terénu vozem Hummer H1, H2

Adrenalinové sporty - jízda v terénu vozem Hummer H1, H2

Adrenalinový areál v Hlubočkách Vás zve k nezapomenutelnému vyžití. Jízda v terénu vozem Hummer, bikepark, bobová dráha i dětské hřiště - to vše najdete v Hlubočkách. Užijete si jízdu v terénu vozem Hummer: – kde Hummer H2 končí, Hummer H1 začíná - tam, kde jiní končí, začíná Hummer - zažijte trať plnou nástrah, strmých výjezdů, bočních náklonů i adrenalinových sjezdů - celková doba zážitku je 45 minut - prvních 5-10 minut řídí instruktor, Vy za volantem tohoto obra tohoto obra strávíte 35-40 minut - možnost občerstvení přímo v areálu. - prodej dárkových poukazů na jízdu vozem Hummer, poukaz na neopakovatelný zážitek - jízdu vozem Hummer.


Jarní prázdniny na Viktorce v Peci pod Sněžkou termín od 12.března 2023 do 19.března 2023

Jarní prázdniny na Viktorce v Peci pod Sněžkou termín od 12.března 2023 do 19.března 2023

Jarní prázdniny 2023 s Lubošem pro děti z Prahy 1 až 5, chata Viktorka, přímo na svahu, Pec pod Sněžkou, Krkonoše Termín: od 12.března 2023 do 19.března 2023 Zaměřeno na na sjezdové lyžování a snowboard - možno vypůjčit na vyzkoušení. O děti se po celou dobu starají kvalifikovaní pedagogové s certifikáty na učení lyžování nebo snowboarding. Věk: 6-19 let (výjimky možné) Cena bude v průběhu podzimu 2022 upřesněna. Cena zahrnuje dopravu do místa a zpět, ubytování, plnou penzi a instruktory. Více na 603 415 930, agentura.hrivna@seznam.cz Vedoucí Ing. Lubomír Hřivna Na zmíněné kontakty prezentujte svůj zájem. Neváhejte a přihlaste i vaše dítě – počet míst je omezený. Věříme, že děti příští rok stráví se svými kamarády pěkný týden na horách a budou na lyžování a hory rády vzpomínat a my se budeme těšit na další jarní prázdniny!