KoPÚ Kladruby u Beranova - část 2

KoPÚ Kladruby u Beranova - část 2

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Kladruby u Beranova s předpokládaným obvodem 543 ha, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“), ve znění pozdějších předpisů. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2022 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Karlovarský

Originální záznam:

Okres:
Cheb

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 174 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Karlovarský

Zadavatel IČ:
01312774

Zadavatel ulice:
Chebská 48/73

Zadavatel PSČ:
360 06

Zadavatel obec:
Karlovy Vary

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Stratilová

Zadavatel telefon:
+420 355 311 673

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://spucr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71250000-5
Architektonické, technické a zeměměřičské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Služby v oblasti geodézie, geodetické práce Dvůr Králové nad Labem

Služby v oblasti geodézie, geodetické práce Dvůr Králové nad Labem

Geodézie Dvůr Králové s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti geodézie i v Trutnově a okolí. Provádíme geometrické plány, geodetické práce a pomůžeme Vám zpracovat mapové podklady. Zaměřujeme se také na vytyčení stavby, vytyčování komunikací nebo zaměřování drobných technických objektů. Naši zákazníci jsou převážně z regionu Východních Čech, z Trutnova, Jaroměře, Náchoda i Dvora Králové. Jste z okolí Trutnova a potřebujete vyměřit hranici pozemku, nebo vytyčit stavbu? Neváhejte nás kontaktovat.


Stavebně geologické průzkumy Praha – laboratorní analýzy vzorků a poradenství

Stavebně geologické průzkumy Praha – laboratorní analýzy vzorků a poradenství

Stavebně geologický průzkum je vhodné udělat nejen před samotným zahájením stavby domu, ale také například před zakoupením pozemku. Odborné geologické průzkumy nabízí společnost NV Engineering s.r.o. z Prahy, včetně zajištění laboratorních analýz vzorků zemin, hornin i vody. Na základě získaných výsledků pak následuje přednesení návrhů na podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků. Stavebně geologické průzkumy provedené před zahájením stavby Vám mohou ušetřit nemalé peníze i starosti. Pokud Vás nabídka stavebně geologických průzkumů a následného poradenství zaujala, neváhejte prosím kontaktovat společnost odborníci z firmy NV Engineering s.r.o.


Inženýrská geodézie, vytyčení komunikace Trutnov – více jak 20 let praxe

Inženýrská geodézie, vytyčení komunikace Trutnov – více jak 20 let praxe

Zabýváme se komplexní geodetickou prací, a to vytyčením hranic pozemků, komunikací nebo nových staveb. Vytvoříme vám geometrické plány, zpracujeme mapové podklady, a to není vše. Nevíte si s něčím rady? Poskytujeme odborné poradenství. Některé dotazy najdete zodpovězené na našich webových stránkách, proto neváhejte a zjistěte o nás více informací. Také nás můžete rovnou kontaktovat na telefonním čísle nebo e-mailu. Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.


Kartografické práce Hodonín – transformace, úpravy, editace a mnoho dalšího

Kartografické práce Hodonín – transformace, úpravy, editace a mnoho dalšího

Specializujeme se na zeměměřické a geologické práce už od roku 1994. V současné době nabízíme velké množství služeb a jednou z nich je již zmíněná kartografická práce, která obsahuje různé zpracování map. Co vám u nás nabídneme? Editační práce, sestavování mapových listů, vektorizaci map a výkresů, transformaci černobílého nebo barevného rastru a mnoho dalšího. Využíváme například software firmy Bentley Intergraph nebo Topol Software. Vlastníme veškerá potřebná oprávnění k provádění činnosti a jsme profesionálové ve svém oboru. Chcete vědět co ještě vše děláme? Podívejte se na naše webové stránky je toho opravdu mnoho.


Zeměměřičská a kartografická činnost Vítkov – podrobné měření a vytyčování hranic pozemků

Zeměměřičská a kartografická činnost Vítkov – podrobné měření a vytyčování hranic pozemků

Paní Martina Víchová z Vítkova nabízí velké množství služeb z oblasti zeměměřické a kartografické činnosti. Potřebujete vyhotovit geometrický plán, zaměřit přípojku inženýrských sítí nebo vytyčit stavbu a hranici pozemku? To není žádný problém, paní Víchová má bohaté zkušenosti a plno spokojených zákazníků, proto se na ní můžete z této oblasti obrátit s téměř čímkoliv. Najdete ji na adrese: třída Wolkerova 485, Vítkov nebo jí můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 777 613 477.


Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Pokud potřebujete provést zaměření hranic pozemku, vytyčení základů stavby nebo zajistit jiné geodetické práce, obraťte se v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj na firmu PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov. Jsem spolehlivá geodetická kancelář poskytující geodetický servis na stavbách. Připravíme geometrické plány pro různé účely i dokumentaci skutečného provedení stavby pro její kolaudaci. Jsme schopni poskytnout služby za rozumnou cenu. V rámci objednané zakázky poskytneme poradenství zdarma.