Svoz, využití nebo odstranění směsného a tříděného komunálního odpadu

Svoz, využití nebo odstranění směsného a tříděného komunálního odpadu

Část B) Svoz směsného komunálního odpadu z odpadových nádob od rodinných domů a svoz SKO z velkoobjemových kontejnerů ze sídlišť. - Předmětem této části VZ je poskytování služeb, kt. budou spočívat v zajištění svozu SKO (katalogové číslo 20 03 01), z odpadových nádob u RD a z uzavřených velkoobjemových kontejnerů s víky u bytových domů na sídlištích a předání k využití nebo odstranění do zařízení určeného pro nakládání s odpady. Podrobně viz ZD.
Část C) Svoz, využití nebo odstranění tříděného komunálního odpadu z nádob a pytlů. - Předmětem této části je poskytování služeb, kt. budou spočívat v zajištění svozu vytříděných složek komunálního odpadu, jeho dotřídění, předání k dalšímu využití nebo zpracování, případně odstranění. Podrobně viz ZD.
Veřejná zakázka vložena:
08.09.2022 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Žamberk

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Orlicí

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 420 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Žamberk

Zadavatel IČ:
00279846

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 166

Zadavatel PSČ:
564 01

Zadavatel obec:
Žamberk

Kontaktní osoba:
Lucie Serbousková, DiS.

Zadavatel telefon:
+420 494 531 538

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zamberk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90511000-2
Sběr odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovošrot - výkup železného šrotu a barevných kovů

Kovošrot - výkup železného šrotu a barevných kovů

Kovošrot Ostrava vykupuje železný šrot, barevné kovy, železo, železný odpad, litinový odpad, šrot, pro právnické osoby elektromotory a elektrošrot, ekologicky likvidujeme vozidla. Společnost Demonta T, s.r.o. Ostrava zajišťuje služby kovošrotu. Vykoupíme, zpracujeme a třídíme kovy, kovový odpad. Při velkém množství výkupu šrotu vám rádi přistavíme kontejner. Zbavte se kovového šrotu a obraťte se na odborníky - firmu Demonta T, s.r.o.


Výkup zinkového odpadu, zpracování a likvidace kovového odpadu, ekologická likvidace vozidel, mobilní výkupna kovů

Výkup zinkového odpadu, zpracování a likvidace kovového odpadu, ekologická likvidace vozidel, mobilní výkupna kovů

Firma Covenšrot s.r.o. se již od roku 2009 zabývá výkupem zinkového odpadu a zpracováním kovových materiálů a barevných kovů. Provádíme ekologickou likvidaci vozidel a autovraků a současně vykupujeme základové desky, procesory, hard disky, konektory a další součásti počítačů. Naši stálí zákazníci mají k dispozici službu mobilní výkupny kovů, kdy pro ně zajišťujeme výkup, odvoz, likvidaci a zpracování kovového odpadu. V rámci ekologické likvidace vozů a autovraků vystavujeme na počkání potvrzení o ekologické likvidaci. Jsme členy kolektivních systémů ASEKOL.


Kovošrot – výkup železa, autovraků a katalyzátorů

Kovošrot – výkup železa, autovraků a katalyzátorů

Stojí Vám doma nepojízdný autovrak? Potřebujete se zbavit železného šrotu nebo starých katalyzátorů? Pokud jste okolí Dačic, Jemnice nebo Telče, odvezte je do kovošrotu OPEMETAL kovošrot v Dačicích. Ze železa u nás vykupujeme drobnou litinu i velké kusy litiny, ale také železné špony nebo železný plech. Odkoupíme nemagnetickou nerez a nerezové špony. Vykoupíme také nepojízdný autovrak starých nebo nabouraných vozidel, a samozřejmě také katalyzátory, které již dosloužily. Pokud Vás zajímají aktuální výkupní ceny železa, katalyzátorů, navštivte naše webové stránky, kde naleznete aktuálně platný ceník.


Sběr druhotných surovin, kovošrot, výkup šrotu, kabelů, elektromotorů

Sběr druhotných surovin, kovošrot, výkup šrotu, kabelů, elektromotorů

Pokud Vám zabírají zbytečně místo druhotné suroviny, kovošrot a další nepotřebný odpad, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost IB - MET s.r.o., se zabývá výkupem, dopravou a zpracováním druhotných surovin, výkupem železa a železného šrotu, kabelů, elektromotorů a mnoho dalšího. Sběrnu druhotných surovin naleznete v Moravském Krumlově v areálu bývalého Lacrumu, v okrese Znojmo. Působíme ve městech: -Moravský Krumlov -Hrušovany nad Jevišovkou -Hluboké Mašůvky -Znojmo -Brno -Miroslav -Ivančice -Hrotovice -Náměšť nad Oslavou. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Výkup kovového šrotu a litinového odpadu  - s naložením a dopravou

Výkup kovového šrotu a litinového odpadu - s naložením a dopravou

Potřebujete se zbavit nepotřebných kovů? Kdo v regionu Ostrava nabízí rychlou likvidaci, zpracování a výhodný výkup kovového a litinového odpadu, kovošrotu? Naše společost CENTROMAT s.r.o. Ostrava realizuje výkup odpadů s naložením a dopravou - přistavíme kontejnery na odpad zdarma a provedeme odvoz vlastními nákladními auty. Běžně vykupujeme těžký a lehký kovový odpad – starý i nový výrobní, ocelové a litinové špony, okuje. Těžké železné konstrukce nebo celky složitých konstrukcí také nejsou problém. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme výhodné individuální ceny. Naše provozovny - výkupny: - Ostrava-Kunčičky, Lihovarská 2 - Ostrava-Slezská, Na Najmanské 190/3,4 - Ostrava-Vítkovice, Štramberská 1254/2 - Havířov-Šumbark, U Závor 2471-4 - Mokré Lazce, Sokolská 68 - areál ZD - Šenov, U Panelárny 2740/9.


Výkup autobaterií za výhodné ceny, jejich sběr a další zpracování

Výkup autobaterií za výhodné ceny, jejich sběr a další zpracování

Máte doma vyřazenou autobaterii a nevíte, co s ní provést? Do běžného odpadu nepatří a je potřeba autobaterii odvézt na specializované šrotiště, a tím je firma Trojek a.s. v Ostravě. Vyřazená autobaterie je velké riziko pro životní prostředí, řadí se mezi nebezpečné odpady. Jejich výkup a shromažďování podléhá přísným podmínkám, které udává platná legislativa a firma Trojek a.s. tyto podmínky splňuje. Šrotiště Trojek a.s. Ostrava je dle § 14 odst. 1) zákona o odpadech oprávněnou osobou k převzetí všech druhů vyřazených autobaterií, které vykupujeme i s jejich náplní – kyselina, gel … Autobaterie vykupujeme za velmi atraktivní ceny a navíc k nám můžete přivést i další sběr a tím si ušetřit cestu. Odevzdání autobaterie k dalšímu zpracování odborníkům přispějete k ochraně životního prostředí.