Mrazící boxy

Mrazící boxy

Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks mrazících boxů pro Svitavskou nemocnici.
Veřejná zakázka vložena:
08.09.2022 07:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Svitavy

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
420 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Zadavatel IČ:
27520536

Zadavatel ulice:
Kyjevská 44

Zadavatel PSČ:
532 03

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Oddělení veřejných zakázek

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nempk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo

Návrh, montáž, opravy a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo

Hledáte firmu, která navrhuje a montuje výčepní techniku pro hospody a restaurace? Potřebujete provést pravidelný servis výčepního zařízení? Návrh, montáž a servis výčepních zařízení a chlazení na pivo zajišťuje v okolí Hustopečí, Břeclavi, Hodonína a Brna firma Vojtěch Zouhar - Montáž, servis a revize chladících a výčepních zařízení z Hustopečí. Navrhneme Vám a také namontuje výčepní zařízení, které bude odpovídat Vašim představám. Opravy výčepních zařízení provádíme na dílně, ale také na místě u zákazníka. Postaráme se o repasování chladičů a všech armatur, jako jsou výčepní stojany nebo kohouty. Zajistíme také záruční a pozáruční servis. V rámci servisu zkontrolujeme funkci chladící ho zařízení a výčepního kompresoru a provedeme důkladnou sanitaci a desinfekci zařízení. Jsme autorizovaný servis výčepních zařízení LINDR.


Filtrační ventilátory pro chlazení rozvaděčů - Weidmüller ventilátor s filtrem pro vnitřní, venkovní použití

Filtrační ventilátory pro chlazení rozvaděčů - Weidmüller ventilátor s filtrem pro vnitřní, venkovní použití

V důsledku modernizace výrobních procesů se často objevují technické problémy z důvodu nadměrné tepelné zátěže rozvaděčů. Proto je třeba zajistit chlazení rozvaděčů. Regulaci teploty pro elektrorozváděče řeší filtrační ventilátory Weidmüller. V regionu Zlín zajistí dodávky elektromateriálu firma EMS ELEKTRO s.r.o. Od podzimu 2018 nabízíme ventilátory s filtrem od výrobce Weidmüller pro vnitřní i venkovní použití, dále i termostaty, hygrostaty a topení. Filtrační ventilátory zajistí spolehlivé a hospodárné chlazení rozváděče, mají nízkou spotřebu energie a optimalizovaný výkon. Brání přehřívání citlivých obvodů a modulů, zvyšují tak životnost elektronických komponent. Předcházejte poruchám a riziku odstávky výroby. Z našeho portfolia si snadno vyberete. Správné řešení najdeme pro každý problém s chlazením.


Chladicí a mrazicí zařízení, prodej, záruční a pozáruční servis, revize, montáže, chladničky, mrazničky

Chladicí a mrazicí zařízení, prodej, záruční a pozáruční servis, revize, montáže, chladničky, mrazničky

Společnost Polar chlazeni s.r.o. se sídlem v Havlíčkově Brodě se zabývá prodejem, servisem, montáží a revizemi chladících a mrazících zařízení. V naší prodejně v Havířské ulici si můžete vybrat chladničku, mrazničku nebo jejich kombinaci. Najdete u nás zařízení pro obchody, restaurace, sklady, jídelny a zdravotnictví a nabízíme také chladící zařízení vyrobené na zakázku dle přání zákazníka. Samozřejmostí je také poskytování záručního a pozáručního autorizovaného servisu na u nás zakoupené zboží. Servis poskytujeme také na výrobky u nás nezakoupené. Servisujeme chladící a mrazící systémy většiny výrobců.


Dodávka chladící a mrazící techniky Humpolec – kompletní servis včetně montáže

Dodávka chladící a mrazící techniky Humpolec – kompletní servis včetně montáže

Jsme firma Chlazení Vápeník a poskytujeme svým zákazníkům kompletní služby v oblasti chladírenských technologií. Potřebujete chladící nebo mrazící techniku? My vám poskytneme chladící boxy pro skladování masa, nápojů a potravin. V naší nabídce naleznete také boxy s vnitřním vybavením jako jsou regálové systémy nebo závěsné dráhy pro uchování ulovené zvěře. Dodávkou a montáží naše práce ale nekončí, jsme tu pro vás stále, a proto se na nás můžete obrátit v případě poruchy. Nabízíme opravy a údržby chladící a mrazící techniky a to není vše. U nás si také můžete vybrat tepelné čerpadlo nebo klimatizaci. Kde nás najdete? Sídlíme v Humpolci a už se těšíme na vaši návštěvu.


Gastrozařízení, nerezové gastro vybavení, velkokuchyně, profikuchyně, prodej gastro zařízení

Gastrozařízení, nerezové gastro vybavení, velkokuchyně, profikuchyně, prodej gastro zařízení

U společnosti Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO se sídlem v Mikulově si můžete vybrat kvalitní gastro zařízení do hotelů, penzionů, vináren, barů, restaurací, školních jídelen, vývařoven školek a podobně. Z naší vlastní nerezové výroby můžeme nabídnout: - stoly - dřezy - digestoře - podlahové vany a rošty - zábradlí trubkové - zásobníky táců a příborů - skříňky - pracovní a mycí desky - dráha trubková - podstavce a držáky - police - regály - vozíky - nástavec stolový - stoly k myčce. Dále nabízíme chladící, mrazicí a varnou techniku. Najdete u nás i zařízení na výdej jídel, zpracování potravin a ostatní inventář. Poskytujeme možnost návrhu kuchyně přesně pro Váš prostor a potřebu. Neváhejte nás kontaktovat.


Chladírenství, prodej, montáž, servis, klimatizace, chladicí zařízení, výčepy, vzduchotechnické systémy

Chladírenství, prodej, montáž, servis, klimatizace, chladicí zařízení, výčepy, vzduchotechnické systémy

Firma Chlazení Machalouš, s.r.o. se sídlem v okrese České Budějovice se již téměř 25 let zabývá veškerou činností v oblasti chladírenství. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechnických systémů, chladicích zařízení a výčepů. Dodáváme kompaktní jednotky pro menší prostory i komplexní klimatizační systémy, které zajišťují také vytápění, čištění nebo zvlhčení vzduchu. V rámci naší činnosti se specializujeme také na dodávku a montáž chladicích a výčepních zařízení pro potravinářské a restaurační provozy, kdy navrhneme systém, který nejen udrží veškeré potraviny a nápoje na požadovanou teplotu.