Modernizácia strechy v prevádzke Bratislava

Modernizácia strechy v prevádzke Bratislava

Modernizácia strechy a celková obnova strechy existujúceho objektu Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a.s.- prevádzka Bratislava (časť: A; B; C; D; E; F), ktorý je situovaný v rámci vlastného areálu v Bratislave na Sklabinská ul.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2022 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.11.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Zadavatel IČ:
44855206

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Války

Zadavatel telefon:
+421 911 748 271

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.aomvsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace nových střech na klíč, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Realizace nových střech na klíč, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Společnost K+K střechy se specializuje na stavbu nových střech na klíč. Zabývají se stavbou i opravou krovů, pokládkou střešních krytin, montáží okapů, výrobou a montáží veškerých klempířských prvků. Kromě stavby a opravy krovů se v rámci tesařských prací zabývají i stavbou dřevěných pergol a přístřešků. Před montáží krytin nabízí možnost vybrat si z velkého výběru barev i materiálů střešních krytin, tak aby se vám vaše střecha co nejvíce líbila.


Realizace nových střech a rekonstrukce stávajících střech Náchod

Realizace nových střech a rekonstrukce stávajících střech Náchod

Představujeme Vám firmu IQ KONSTRUKT s.r.o. z Náchoda, která svoji činnost zaměřila na projekci a výrobu dřevěných konstrukcí včetně realizací nových střech. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme kompletní rekonstrukci střech stávajících. V létě roku 2012 společnost zakoupila CNC obráběcí linku na opracování dřevěných hranolů TECHNO PF. Díky kvalitním tesařským, pokrývačským, klempířským pracem a špičkovým technologiím realizujeme dřevěné stavby té nejvyšší kvality. Pokud Vás naše realizace střech zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čáslavky 11, Dolany, Náchod.


Střešní konstrukce na rodinných domech OKAL – rekonstrukce a výměna střešní krytiny

Střešní konstrukce na rodinných domech OKAL – rekonstrukce a výměna střešní krytiny

Hledáte odborníky na výměnu střešní krytiny, kteří si poradí s demontáží té stávají včetně žlabů, svodů a oplechování a zajistí Vám výměnu tašek dle Vašich představ? V tom případě se obraťte na společnost RD KOMEX s.r.o. Pro výměnu střešní krytiny se používají tašky pálené nebo betonové v různých barvách. U rodinných domu OKAL se společnost RD KOMEX s.r.o. postará i o montáž střešních latí, odvětrávacích tašek, výlezového okna a mnoho dalšího. Neváhejte a nechte si rekonstruovat Vaši střechu našimi specialisty!


Klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské práce, realizace střech

Klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské práce, realizace střech

Nevíte na koho se obrátit s realizací nebo opravou střechy? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která Vám poradí a kompletně zrealizuje střechu i s dodávkou střešní krytiny? Neváhejte se obrátit na společnost Střechy Věchet s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem, která úspěšně zrealizovala stovky menších i větších zakázek po celé České republice. Poskytujeme pokrývačské, tesařské i klempířské práce. Střechu Vám zhotovíme od návrhu až po konečnou realizaci, dle Vámi dodané dokumentace nebo na základě vlastního měření na místě. Vyhotovíme zcela zdarma celkovou kalkulaci, provádíme konzultace, nabízíme poradenství při řešení problémů či výběru vhodné krytiny včetně její dodávky. Neváhejte nás navštívit osobně nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem. Těšíme se na spolupráci.


Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce a izolace střech, podkroví

Pokud nevíte na koho se obrátit v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod při stavbě nové střechy, nebo opravě té stávající, pak oslovte firmu TOM střechy z Dolního Němčí. Zajišťuje kompletní pokrývačské, klempířské, tesařské práce i izolace střech a podkroví. V případě rekonstrukce střech odborně posoudíme stav stávající střechy a zpracujeme návrh řešení včetně izolace střech a vytvoříme cenovou nabídku. Poradíme Vám s výběrem střešní krytiny pro novou střechu. Pracujeme s více typy střešních krytin: - betonové, pálené střešní tašky - plechové krytiny - plastové krytiny.


Pokrývačské a klempířské práce Týn nad Vltavou – kompletní pokrytí vaší střechy

Pokrývačské a klempířské práce Týn nad Vltavou – kompletní pokrytí vaší střechy

Naše společnost provádí pokrývačské a klempířské práce, a to v Týně nad Vltavou. Pro kvalitní a bezpečnou střechu není potřeba pouze odborné pokrytí, které u nás samozřejmě nabízíme, ale také vhodná střešní krytina. My vám nabízíme střešní krytinu několika značek a to TONDACH, KM BETA, BRAMAC, IKO ŠINDEL, CEMBRIT. Všechny tyto značky nabízí několik druhů krytin například pro šikmé střechy, novostavby nebo mrazuvzdorné tašky do horských oblastí. Všichni víme, že u pokládky střechy práce ale nekončí, a proto nabízíme také klempířské systémy a to žlaby, kolena, parapety, kotlíky a mnoho dalšího. Vybrat si můžete také různé provedení. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle. Těšíme se na případnou spolupráci.