Nakladanie s komunálnymi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Nové Zámky

Nakladanie s komunálnymi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Nové Zámky

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pri nakladaní s komunálnymi odpadmi, t.j. služieb spojených so zberom, odvozom a zhodnotením alebo zneškodnením komunálnych odpadov vrátane jeho vytriedených zložiek, prevádzkovanie zberného dvora.Služby je potrebné zabezpečiť v súlade s hierarchiou odpadového hospodárstva vyplývajúcej zo zákona č.79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len Zákon o odpadoch) a súvisiacich právnych predpisov na obdobie 6 rokov od uzatvorenia zmluvy. Poskytovateľ je povinný zabezpečovať všetky služby, ktoré tvoria predmet zákazky ku dňu účinnosti zmluvy.
Práva a povinnosti verejného obstarávateľa a úspešného uchádzača pri plnení tejto zákazky sa riadia aj v súčasnosti platným Všeobecne záväzným nariadením č. 6/2021 o nakladaní s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Nové Zámky.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2022 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nové Zámky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.10.2022 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nové Zámky

Kontaktní osoba:
Ing. Beáta Babicza

Zadavatel telefon:
+421 356 921 718


Zadavatel web:
https://www.novezamky.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

75200000-8
Poskytovanie komunálnych služieb

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovošrot - výkup železného šrotu a barevných kovů

Kovošrot - výkup železného šrotu a barevných kovů

Kovošrot Ostrava vykupuje železný šrot, barevné kovy, železo, železný odpad, litinový odpad, šrot, pro právnické osoby elektromotory a elektrošrot, ekologicky likvidujeme vozidla. Společnost Demonta T, s.r.o. Ostrava zajišťuje služby kovošrotu. Vykoupíme, zpracujeme a třídíme kovy, kovový odpad. Při velkém množství výkupu šrotu vám rádi přistavíme kontejner. Zbavte se kovového šrotu a obraťte se na odborníky - firmu Demonta T, s.r.o.


Výkup zinkového odpadu, zpracování a likvidace kovového odpadu, ekologická likvidace vozidel, mobilní výkupna kovů

Výkup zinkového odpadu, zpracování a likvidace kovového odpadu, ekologická likvidace vozidel, mobilní výkupna kovů

Firma Covenšrot s.r.o. se již od roku 2009 zabývá výkupem zinkového odpadu a zpracováním kovových materiálů a barevných kovů. Provádíme ekologickou likvidaci vozidel a autovraků a současně vykupujeme základové desky, procesory, hard disky, konektory a další součásti počítačů. Naši stálí zákazníci mají k dispozici službu mobilní výkupny kovů, kdy pro ně zajišťujeme výkup, odvoz, likvidaci a zpracování kovového odpadu. V rámci ekologické likvidace vozů a autovraků vystavujeme na počkání potvrzení o ekologické likvidaci. Jsme členy kolektivních systémů ASEKOL.


Biologický odpad-svoz a likvidace bioodpadu v regionu Olomoucký kraj

Biologický odpad-svoz a likvidace bioodpadu v regionu Olomoucký kraj

Společnost ROBICONT Chropyně nabízí pro soukromé osoby, města a obce v okrese Přerov, Prostějov přistavení kontejneru na biologický na domluvené místo. Zajistíme svoz a likvidaci bioodpadu. Můžete se tak zbavit biologicky rozložitelného komunálního odpadu, který vyprodukujete při údržbě zahrady a také z kuchyně. Jde o odpad dle zákona č.185/2001 Sb. - organické hmoty rostlinného původu, rozložitelné v půdě. Firma ROBICONT v Chropyni provozuje průmyslový sběrný dvůr. Můžete k nám přivézt také stavební suť a jiný odpad ze stavby, který také zlikvidujeme. Poskytované služby: - přistavení kontejneru - vyklízení budov určených k demolici, sklepa, půdy - odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy - zásobování staveb materiálem.


Sběr druhotných surovin, kovošrot, výkup šrotu, kabelů, elektromotorů

Sběr druhotných surovin, kovošrot, výkup šrotu, kabelů, elektromotorů

Pokud Vám zabírají zbytečně místo druhotné suroviny, kovošrot a další nepotřebný odpad, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost IB - MET s.r.o., se zabývá výkupem, dopravou a zpracováním druhotných surovin, výkupem železa a železného šrotu, kabelů, elektromotorů a mnoho dalšího. Sběrnu druhotných surovin naleznete v Moravském Krumlově v areálu bývalého Lacrumu, v okrese Znojmo. Působíme ve městech: -Moravský Krumlov -Hrušovany nad Jevišovkou -Hluboké Mašůvky -Znojmo -Brno -Miroslav -Ivančice -Hrotovice -Náměšť nad Oslavou. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Výkup kovového šrotu a litinového odpadu  - s naložením a dopravou

Výkup kovového šrotu a litinového odpadu - s naložením a dopravou

Potřebujete se zbavit nepotřebných kovů? Kdo v regionu Ostrava nabízí rychlou likvidaci, zpracování a výhodný výkup kovového a litinového odpadu, kovošrotu? Naše společost CENTROMAT s.r.o. Ostrava realizuje výkup odpadů s naložením a dopravou - přistavíme kontejnery na odpad zdarma a provedeme odvoz vlastními nákladními auty. Běžně vykupujeme těžký a lehký kovový odpad – starý i nový výrobní, ocelové a litinové špony, okuje. Těžké železné konstrukce nebo celky složitých konstrukcí také nejsou problém. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme výhodné individuální ceny. Naše provozovny - výkupny: - Ostrava-Kunčičky, Lihovarská 2 - Ostrava-Slezská, Na Najmanské 190/3,4 - Ostrava-Vítkovice, Štramberská 1254/2 - Havířov-Šumbark, U Závor 2471-4 - Mokré Lazce, Sokolská 68 - areál ZD - Šenov, U Panelárny 2740/9.


Kovošrot – výkup železa, autovraků a katalyzátorů

Kovošrot – výkup železa, autovraků a katalyzátorů

Stojí Vám doma nepojízdný autovrak? Potřebujete se zbavit železného šrotu nebo starých katalyzátorů? Pokud jste okolí Dačic, Jemnice nebo Telče, odvezte je do kovošrotu OPEMETAL kovošrot v Dačicích. Ze železa u nás vykupujeme drobnou litinu i velké kusy litiny, ale také železné špony nebo železný plech. Odkoupíme nemagnetickou nerez a nerezové špony. Vykoupíme také nepojízdný autovrak starých nebo nabouraných vozidel, a samozřejmě také katalyzátory, které již dosloužily. Pokud Vás zajímají aktuální výkupní ceny železa, katalyzátorů, navštivte naše webové stránky, kde naleznete aktuálně platný ceník.