Nákup mobilního jeviště a jevištní technika

Nákup mobilního jeviště a jevištní technika

Předmětem VZ je dodávka kompletního mobilního jeviště včetně boční závěsné věže.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2022 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Bílá Voda

Originální záznam:

Okres:
Jeseník

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bílá Voda

Zadavatel ulice:
Kamenička 37

Zadavatel PSČ:
790 69

Zadavatel obec:
Bílá Voda

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Kocián

Zadavatel telefon:
+420 584 413 202

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bilavoda.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

32350000-1
Části zvukového a video zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba ocelových konstrukcí, ocelové stožáry, strojní nosníky, nosníky generátorů, strojírenská výroba

Výroba ocelových konstrukcí, ocelové stožáry, strojní nosníky, nosníky generátorů, strojírenská výroba

Hledáte spolehlivou firmu, která vyrábí ocelové konstrukce? Potřebujete vyrobit stožáry, nosníky nebo další komponenty? Představujeme společnost SIAG CZ, s.r.o., která má sídlo v Chrudimi a provozovnu v Běrunicích. Stěžejní činností firmy je strojírenská výroba, především výroba ocelových konstrukcí. Patříme k jednomu z vedoucích dodavatelů pro energetické odvětví. Vyrábíme ocelové stožáry, strojní nosníky, nosníky generátorů, vestavěné díly a mnoho dalších komponentů. Neustále vyvíjíme naše produkty a snažíme se o snížení negativních dopadů na životní prostředí. Zakládáme si na plnění našich standardů kvality.


Svařování nerezu a oceli metodou MIG/MAG, TIG/WIG - zakázková výroba ocelových, nerezových konstrukcí

Svařování nerezu a oceli metodou MIG/MAG, TIG/WIG - zakázková výroba ocelových, nerezových konstrukcí

Společnost Vít Hél má potřebné technologické vybavení ke svařování nerezu a oceli. Firma vlastní certifikát ke svařování různých typů ocelí metodou MIG/MAG, TIG. Působí v lokalitě Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Pro svařování materiálů různých tlouštěk i tvarů v ochranné atmosféře MIG jsme vybaveni poloautomatickými svářečkami. U drobných výrobků, kde jsou požadavky na vysokou pevnost svaru se využívá metoda TIG. Zakázkové svařování metodou MIG, TIG: - ocelové konstrukce - nerezové nádrže pro různé použití - konstrukce strojů - kovové vany, rámy - nerezové vozíky - zábradlí, madla, schodiště - nerezové regály, police - pracovní stoly, dílenská zařízení - stříšky na komín - armatury, potrubí pro potravinářský či chemický průmysl.


Zakázková výroba ocelových konstrukcí průmyslových hal

Zakázková výroba ocelových konstrukcí průmyslových hal

Potřebuje vyrobit ocelovou konstrukci pro průmyslovou halu? Hledáte na Vysočině firmu, která se zabývá zakázkovou výrobou ocelových konstrukcí? Kontaktujte společnost UNIVARS, která zajistí stavbu ocelových konstrukcí pro průmyslové haly na celém území Vysočiny. Ocelové konstrukce zhotovíme na základě projektové dokumentace dodané zákazníkem. Při realizaci konstrukce se snažíme vyhovět všem požadavkům zákazníka. Každou zakázku individuálně nacení a zpracujeme výrobní dokumentaci. Kromě samotné výroby konstrukce se postaráme i o její montáž na místě určení.


Montáž průmyslových, zemědělských a sportovních hal na klíč

Montáž průmyslových, zemědělských a sportovních hal na klíč

Hledáte firmu, která je zkušeným odborníkem na poli výstavby montovaných hal? Potřebuje postavit novou sportovní halu nebo sklad? Výstavbu montovaných ocelových hal pro různé účely provádí firma UNIVARS. Působíme především na Vysočině, zhotovíme i zakázky z oblasti Brna-venkov nebo Znojma. Zajistíme kompletní výstavbu montovaných ocelových hal na klíč pro rozmanité využití. Máme zkušenosti se stavbou sportovních hal, skladů, administrativních i komerčních nebo zemědělských hal a dokonce také autosalónů.


Kompletní realizace zateplených hal s dokonalou izolací – výrobní, průmyslové haly a další

Kompletní realizace zateplených hal s dokonalou izolací – výrobní, průmyslové haly a další

Hledáte firmu, která se zabývá kompletní realizací zateplených hal? Potřebujete postavit novou výrobní nebo průmyslovou opláštěnou ocelovou halu? Stavbu zateplené haly svěřte do rukou firmy Opravny Telč a.s.. která se postará o kompletní realizaci montovaných zateplených hal. Projektujeme a stavíme montované zateplené haly, které najdou využití jako haly výrobní nebo průmyslové. Zateplené haly zajišťují dokonalou izolaci a paropropustnost. Pro zateplení haly se používají kvalitní střešní a stěnové sendvičové panely. Panely navíc splňují požadavky pro požární odolnost hal.


Ocelové konstrukce Havlíčkův Brod - kompletní dodávky, výroba a montáž dle norem

Ocelové konstrukce Havlíčkův Brod - kompletní dodávky, výroba a montáž dle norem

Představujeme Vám firmu Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. z okresu Havlíčkův Brod, která se dlouhá léta věnuje kompletním dodávkám ocelových konstrukcí včetně výroby a montáží. Rádi svým klientům zajistíme profesionální činnosti na přání zákazníka v oblasti ocelových konstrukcí. Dále provádíme návrhy ocelových konstrukcí včetně odborného odhadu výše investice, zpracování projektu, statického výpočtu a výrobní dokumentace, zajištění výroby, kontroly ve výrobě, přejímky a posuzování shody s výkresovou dokumentací. Chcete mít kvalitní dodávky ocelových konstrukcí? Oslovte naší firmu a budete bez starostí.