Poptávám servis oken

Poptávám servis oken

Dobrý den, poptávám servis 5ti panelových oken (1 dvoudílné, 1 třídílné) - typizované, panelákové. To znamená kontrolu a promazání kování, nastavení, kontrolu těsnosti a bude-li to potřeba, tak i výměnu starého těsnění za nové silikonové. Děkuji za Vaši odpověď a zaslání kalkulace této služby (včetně výměny těsnění, i když ji třeba nebudeme realizovat).
M. Pluháčková, Brno-Líšeň
Poptávka byla vložena dne:
06.09.2022 08:21

Platnost poptávky:
06.10.2022 07:09

Kontaktní osoba:
Mirka Pluháčková

Kontaktní email:

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových, hliníkových oken, dveří  - Gealan, Heroal

Výroba plastových, hliníkových oken, dveří - Gealan, Heroal

Firma MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. dodává kvalitní okna německého profilu firmy GEALAN třídy A. Naše výroba plastových a hliníkových oken i dveří je cílena pro klientelu z regionu Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký kraj. Vyberte si kvalitní hliníková nebo plastová okna u nás a my pro Vás navrhneme optimální řešení. Kontaktovat nás můžete na telefonu +420572635969. Plastová okna nabízíme v několika profilových řadách: - S 9000 6 KOMOR - systém s 6ti komorami v profilech rámu, se středovým i dorazovým těsněním. Díky třem těsnícím rovinám zaručují výbornou tepelnou i zvukovou izolaci - systém S 8000 IQ 6 KOMOR ELEGANT je také s 6ti komorovou konstrukcí a má vysoce izolační schopnosti. Je zde možnost sladit dekor a barvu oken nejen v dřevěném dekoru, ale i v mnoha jiných barevných variacích např. acrylcolorové barvy - S 8000 IQ 6 KOMOR tyto okenní profily nabízí systém zvýšené ochrany proti vloupání a jsou opatřeny bezpečnostním kováním - GEALAN KUBUS - je kombinovatelný se systémem S 9000. Pro velké prosklené plochy, skvělá tepelná izolace díky vypěněným profilům, méně rámů, žádné zasklívací lišty. Hliníková okna a dveře značky Heroal a Aluron: - dveře jsou kvalitní s moderním designem - jsou vybaveny inteligentní technologií zajišťující úsporu energie a dodržuje zásady udržitelného rozvoje - mají vynikající těsnící a protihlukové vlastnosti Včetně montáže těchto oken a dveří dodáváme všechny potřebné systémy: - fasádní systémy - systémy venkovních rolet - svinovací vrata - protipožární výplně - vnitřní dělící příčky.


Posuvné terasové, balkónové dveře - pohodlný přístup na balkón nebo terasu a prosvětlený interiér

Posuvné terasové, balkónové dveře - pohodlný přístup na balkón nebo terasu a prosvětlený interiér

Potřebujete nové dveře na terasu? Potřebujete pohodlný přístup na Vaši zahradu nebo balkón? Společnost EVOokna má pro Vás řešení – pořiďte si u nás nové posuvné balkónové nebo terasové dveře. Získáte tak nejen pohodlný přístup na balkon, zahradu či terasu, ale také prosvětlíte váš interiér. Díky velkým proskleným plochám těchto posuvných dveří se můžete kochat pohledem do vaší zahrady po celý rok. Navíc místnost, kde jsou posuvné dveře umístěny, získá elegantní a moderní vzhled. Navíc se ani nemusíte bát tepelných ztrát – posuvné dveře jsou totiž opatřeny izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Dodáváme posuvné dveře, které pro nás na zakázku vyrábí firma Oknoplast. Postaráme se o montáž posuvných dveří v okolí Moravského Krumlova, Ivančic, ale také Znojma.


Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Ať už v nových budovách nebo při rekonstrukcích, v současnosti je v architektuře pro plastová okna i dveře dominantní systém Gealan Linear - trojsklo. Jde o nový, vysoce efektivní 5-ti komorový systém se středovým těsněním o stavební hloubce 74 mm. V regionu Zlínský kraj zajistí dodávky společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. . Řada Gealan Linear má široké využití, vhodná je pro okna, vstupní dveře i posuvné francouzské dveře. Úzké pohledové šířky rámu a křídla zajišťují více světla v budovách. Má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Středové těsnění zajišťuje, že je přerušen únik tepla zevnitř ven.


Prodej a instalace dřevěných, ocelových, plastových dveří a zárubní

Prodej a instalace dřevěných, ocelových, plastových dveří a zárubní

Hledáte spolehlivou firmu, která prodává a zároveň instaluje dřevěné, ocelové nebo plastové dveře a zárubně? Společnost Dveře a zárubně Ladislav Míka je specialistou ve svém oboru. Naše dveře jsou vhodné nejen pro rodinné domy, ale i paneláky, školy a kancelářské budovy. Na našich webových stránkách www.dvere-mika.cz naleznete konfigurátor, ve kterém si lze navolit dveře přesně podle Vašeho přání a představ. Naše dveře Vám zajistí ochranu a bezpečnost, mají protihlukovou ochranu, protipožární prvky a pevný masivní rám. Neváhejte navštívit vzorovou prodejnu na ulici Vodárenská 724 v Kralupech nad Vltavou, kde nabízíme konzultace, zaměření, cenovou nabídku, dodávku a montáž.


Prodej a montáž plastových oken na klíč Praha -  6ti komorové okna od výrobce EkoSun a dalších.

Prodej a montáž plastových oken na klíč Praha - 6ti komorové okna od výrobce EkoSun a dalších.

Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna ve všech možných rozměrech a okenních profilech a systémech. Dodáváme také hliníkové i dřevěná okna. Vše jsou okna kvalitní 6ti komorové, které se vyznačují perfektními izolačními vlastnostmi. Okna jsou od největších výrobců v Evropě, jako jsou například: EkoSun, Salamander Aluplast, Gealan či jiných. Všechny okna splňují nejnáročnější kritéria v oblasti tepelné a akustické izolace a ochrany proti vloupání. Okna dodáváme včetně kompletního příslušenství a zajišťujeme i montáž. Využít můžete i našeho konfigurátoru, který najdete na našich stránkách a nebo se s námi přímo dohodnout na profesionální zaměření plastových oken. Vše odborně zaměříme zdarma a do 48 hodin zašleme nezávaznou nabídku. Naše jakékoliv okna, které vyrobíme přímo na míru vašim nárokům a představám, si určitě zamilujete!


Konfigurátor oken na míru - vytvořte si vlastní okna podle svých představ!

Konfigurátor oken na míru - vytvořte si vlastní okna podle svých představ!

Konfigurátor Vám pomůže vybrat i barvu oken. Vybírat můžete ze široké škály plastových, dřevěných nebo i dřevohliníkových oken! Termín výroby je 3-6 týdnů od zaplacení objednávky. Pokud si nevíte rady s výběrem nových oken, zavolejte nám a my Vám vše do detailů vysvětlíme. Jsme Vám k dispozici na tel čísle 604 545 179 nebo pište na info@domo-okna.cz Využijte náš přehledný a jednoduchý konfigurátor oken a odešlete poptávku ještě dnes! Osobní vyzvednutí: Strančice - Na výsluní 510