Záchranárska technika - vzduchové vaky a vankúše

Záchranárska technika - vzduchové vaky a vankúše

Vzduchové vysokotlakové zdvíhacie vaky sú určené najmä k zásahom pri dopravných nehodách, záchrane pri deštrukcii budov, na zachytávanie a zdvíhanie bremien. Ide predovšetkým o obnovu vo vozidlách AHZS 1A a 1B pre Hasičský a záchranný zbor Slovenskej republiky.
Veřejná zakázka vložena:
05.09.2022 11:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.10.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Varga

Zadavatel telefon:
+421 250 944 569

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35112000-2
Záchranárske a pohotovostné vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Potřebujete vysokozdvižný vozík pro manipulaci s dlouhými břemeny? Nebo naopak sháníte VZV pro provoz na nezpevněných plochách? Veškeré typy VZV zakoupíte v prodejně manipulační techniky DAMATECH, kterou naleznete v Dačicích. Boční vysokozdvižný vozík je ideální pro manipulaci s dlouhými břemeny. Vozík terénní je vhodný pro použití na nezpevněných plochách a může být navíc vybaven i pohonem všech kol. Vozíky čelní jsou pak standardní vozíky.


Kladkostroje KITO, elektrické, ruční s pákou, s řetězem - prodej, e-shop

Kladkostroje KITO, elektrické, ruční s pákou, s řetězem - prodej, e-shop

Profesionální elektrické a ruční kladkostroje KITO s pákou i řetězem jsou díky malé výšce, nízké hmotnosti, kompaktnosti a vysoké odolnosti vhodné k použití i v těch nejnáročnějších podmínkách, např. v různých oblastech průmyslu, stavebnictví, lesnictví či dopravě. Kromě všestranného použití Vám kladkostroje KITO zajišťují maximální bezpečnost při jejich použití, a to díky integrovanému omezovači přetížení, který chrání nejen samotný kladkostroj před poškozením, ale především přispívá k vyšší bezpečnosti obsluhy. Hledáte-li dodavatele vysoce kvalitních a spolehlivých kladkostrojů s minimálními nároky na údržbu a servis, u firmy PAVLÍNEK s.r.o. si z širokého sortimentu jistě vyberete.


Výroba, rekonstrukce a modernizace osobních a nákladních výtahů

Výroba, rekonstrukce a modernizace osobních a nákladních výtahů

Potřebujete si do Vaši firmy nebo do Vašeho domu pořídit výtah? Pak se obraťte na společnost TREBILIFT s.r.o. z Třebíče, která se zaměřuje na výtahy. Ať už budete chtít vyrobit celý výtah nebo provést jeho rekonstrukci či modernizaci společnost TREBILIFT s.r.o. z Třebíče je tu pro Vás. Pomůžeme Vás s projekcí nového výtahy a jeho dodání a montáž. Společnost se zaměřuje na široké spektrum výtahy, jako jsou: - osobní výtahy - nákladní výtahy - požární výtahy - výtahy pro osoby se sníženou pohyblivostí Naše společnost poskytuje rovněž poprodejní servis a revize výtahů. Pro více informací a dotazy se neváhejte obrátit na naše kvalifikované pracovníky, kteří Vám rádi poradí a pomohou. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Zvedáky pro kolejové vozidla, vlaky, metro, tramvaje, prodej, montáž i servis

Zvedáky pro kolejové vozidla, vlaky, metro, tramvaje, prodej, montáž i servis

Potřebujete provádět údržbu Vašich vozidel v provozovnách efektivně a bezpečně? Firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová Brno má pro Vás kompletní řešení. Zvedáky pro kolejové vozidla a to mobilní zvedací sloupy. Projektový manager po konzultaci s Vašim týmem provede analýzu vašich potřeb. -Prostuduje vaši specifikaci a doporučí optimální řešení vašeho projektu. -Předloží vám vyčíslení kompletního schématu vašeho projektu. -Bude s Vámi pracovat během celého projektu až do jeho ukončení. Výhody mobilního zvedáku výrobce SEFAC: Jednoduché pro manipulaci: -optimální váha a design -paletovací typ pojezdu s bezpečnostní uvolňovací jednotkou. Snížená hlučnost zvedáků: -kompaktní design zvedáku. Maximální bezpečnost: -testovaný elektromechanický systém - samosvorný šroub - matice. Výběr pevný zdvihací adaptér proti adaptéru posuvnému? Váš výběr závisí na následujících kritériích: -druh vaší činnosti: Výroba, údržba kolejových vozidel vlaků, metra, tramvají -typ prováděných údržbářských činností: Preventivní ( stupeň 1, 2 nebo 3 ) nebo opravy -počet zdvihaných vozidel -doba usazení vozidel -frekvence zdvihu vozidel -umístění a místo použití zvedáků v provozu -mobilní zvedáky kanálové - pro zdvihání tramvají za podvozky -dvousloupové zvedáky - pro provádění údržby podvozků -stolové zvedáky, pomocné zvedáky, stojánky a podstavce -kanálové zvedáky -pro upevnění nebo zdvihání tramvají za podvozky -další kritéria ovlivňující váš projekt. To vše s Vámi probereme a vyřešíme k Vaší spokojenosti.


Generální opravy a servis obráběcích a tvářecích strojů, soustruhů, opravy jeřábů

Generální opravy a servis obráběcích a tvářecích strojů, soustruhů, opravy jeřábů

Hledáte zkušeného opraváře obráběcích strojů? ZVU Servis a.s. je společnost z Hradce Králové, která se specializuje na generální opravy a servis obráběcích i tvářecích strojů. Provádíme opravy konvenčních obráběcích strojů, jako jsou soustruhy, frézy, lisy, ale také hoblíky a vrtačky. Rovněž Vám spolehlivě opravíme elektromotory, zdvihací techniku včetně jeřábů a jeřábových drah. Naše bohaté zkušenosti nám umožňují poskytovat zákazníkům komplexní služby na špičkové úrovni, především preventivní prohlídky strojů, technické poradenství i cenové odhady daných oprav. ZVU Servis a.s., autorizované prohlídky strojů na jednom místě.


Kolejnice jeřábové, železniční, tramvajové, důlní - dodávky, montáže, instalace

Kolejnice jeřábové, železniční, tramvajové, důlní - dodávky, montáže, instalace

Kolejnice: - jeřábové kolejnice - železniční kolejnice - tramvajové kolejnice. Jsou dodávány v délkách dle požadavku partnerů, řešení je vždy individální. Montáž, rekonstrukce, servis kolejnic. Instalaci, montáž, rekonstrukci a servis provádí vysoce kvalifikovaní pracovníci. Instalace: - diskontinuální způsob - kontinuální způsob. Využít je možné také svařování kolejnic. Více info naleznete viz odkaz níže. Svou činností se orientuje na veškeré oblasti průmyslu, zejména: - automobilový průmysl, těžký průmysl, přístavy, výrobní podniky, ocelárny, elektrárny, stavebnictví, sklady, kontejnerové terminály, papírny a čističky odpadních vod. Kromě kolejnic naleznete v nabídce: - upevňovací systémy a svěrky - jeřáby a komponenty k jeřábům, nárazníky - zálivkové hmoty - břemenové elektromagnety - rádiové dálkové ovládání - ocelové konstrukce - kompletní servis zdvihacích zařízení.