Dezinfekční přípravky na kůži II

Dezinfekční přípravky na kůži II

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek dezinfekčních přípravků na kůži pro Nemocnici Na Homolce, a to po dobu trvání rámcové dohody ode dne nabytí její účinnosti.
Veřejná zakázka vložena:
05.09.2022 09:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Na Homolce

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
04.10.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
996 400 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Na Homolce

Zadavatel IČ:
00023884

Zadavatel ulice:
Roentgenova 37/2

Zadavatel PSČ:
150 30

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Hauzerová, DiS.


Zadavatel web:
http://www.homolka.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33631600-8
Antiseptika, dezinficiencia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení škůdců, ochrana proti holubům, plynování

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, hubení škůdců, ochrana proti holubům, plynování

Hledáte osvědčenou firmu, která se poskytuje služby deratizace, dezinfekce nebo dezinsekce? Objevili se Vám doma nebo ve firmě škůdci, které potřebujete zlikvidovat? Firma Svatopluka Jergla - DDD Jergl je odborná firma v oblasti poskytování služeb dezinfekce (ochrana proti plísním), dezinsekce (odborné hubení hmyzu), deratizace (odborné hubení hlodavců). Působíme po celé České republice. Na trhu poskytujeme své služby již od roku 2007. Používáme širokou paletu povolených biocidních přípravků a moderních technologií. Samozřejmostí je vystavení protokolu o provedení práce a jeho archivace. Jsme profesionálové ve svém oboru, neváhejte se na nás obrátit e-mailem či telefonicky.


Likvidace nechtěných a škodlivých škůdců a hmyzu deratizační firmou

Likvidace nechtěných a škodlivých škůdců a hmyzu deratizační firmou

Objevili jste ve skladech skladništní škůdce? Všimli jste si, že se ve Vaší firmě vysltyuje nezvykle velké množství hlodavců? Potřebujete se zbavit vosího hnízda? O deratizace nechtěných škůdců a hmyzu v domácnostech i firmách v širokém okolí Znojma a Moravských Budějovic se postarají odborníci z deratizační firmy Moirat Servis, s.r.o. Naší specializací je dezinsekce, deratizace i fumigace objektů a potravinářských i zemědělských komodit. Kromě samotné likvidace škůdců a hmyzu zajišťujeme i komplexní ochranu objektů před škůdci. Tato komplexní ochrana zahrnuje preventivní opatření, kterými se předejde pronikání hlodavců do objektu. Zajistíme i desinsekci, kdy pomocí postřiku, rosení nebo termomechanickým aerosolem, případně fumigací zlikvidujeme nežádoucí hmyz.


Odstranění a likvidace nejen vosích hnízd formou desinsekce

Odstranění a likvidace nejen vosích hnízd formou desinsekce

Téměř v každé domácnosti či firmě občas nastane situace, kdy se vám do objektu nastěhují nevítaní hosté. Můžou to být vosy, včely i sršně. Jejich přítomnost vám však může začít vše stěžovat. Také mohou ohrozit vás i vaše děti nemluvě o alergicích. Jak tedy správně naložit s odstraněním hnízda a koho tím pověřit? Když chcete odstranit hnízdo sami, dbejte na ochranné prvky a možnosti úniku. Když se proti vám zvedne roj, měli by jste mít při takovém úkonu možnost za ním například zavřít dveře, aby se k vám nedostal. Taková eliminace může být i životu nebezpečná, proto radíme situaci raději nepodceňovat. Jeden z dalších způsobů je požádat hasiče o pomoc. Ti však k eliminaci hmyzu přistoupí tehdy, je-li roj životu nebezpečný a vážně ohrožující. Nejlepším řešením je pověřit tímto zkušeného profesionála, který se o vše postará. Jsme firma Moirat servis s.r.o. z Ivančic, jež realizuje služby v oblasti Znojma i okolí. Neváhejte a zavolejte. Rádi vám poradíme i zrealizujeme samotnou desinsekci plošnou či prostorovou aplikací podle potřeby.


Rychlá deratizace a dezinsekce - likvidace, hubení hlodavců a štěnic

Rychlá deratizace a dezinsekce - likvidace, hubení hlodavců a štěnic

Nemůžete se zbavit škůdců? Firma Deratizace Konečný z Prahy zajišťuje spolehlivé služby v oblasti deratizace a dezinsekce pro Příbram, Kutnou Horu, Kolín a Mladou Boleslav. Specializujeme se na hubení hlodavců (hraboše, myši, myšice, krysy, potkany), štěnice a jiné nežádoucí škůdce. Provádíme preventivní i akutní zásahy pro domácnosti, školy, školky, průmyslové sklady, restaurace, domácnosti a další prostory. Navrhneme efektivní řešení likvidace škůdců podle místa výskytu a zamezíme jejich opětovnému návratu. Deratizaci je žádoucí provádět v častějším intervalu, minimálně však 2x ročně. Zaznamenali jste svědivé štípance na sobě či svém domácím mazlíčkovi? Pak se Vám doma pravděpodobně usadily štěnice, které se schovávají v těch nejrůznějších úkrytech (čalounění, nábytek, škvíry apod.). Nezoufejte a zavolejte, jsme připraveni Vám okamžitě pomoci.


Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Hledáte spolehlivý způsob dezinfekce místností? Potřebujete ve školních, výrobních či zdravotnických prostor zlikvidovat bakterie a viry? Společnost Chiranex s.r.o. provádí dezinfekční práce pomocí ozonu nejen v Ostravě, kde má sídlo, ale působící po celé Moravě. Navíc zajistí prodej či pronájem ozonového generátoru i vaku, pomocí kterého se likvidují bakterie v matracích. Generátor ozonu účinně zlikviduje veškeré viry a bakterie ve veřejných i občanských prostorách, například ve školách, nemocnicích a jiných zdravotnických zařízení, v hotelech i v jídelnách, v azylových domech. Využívá se hodně v potravinářství a zdravotnictví, protože působí jako prevence proti nozkomiálních nákaz. Ale oceníte jej i při dezinfekci domácích interiérů, auto klimatizací, chladících nástaveb aut a vzduchotechniky. Vak slouží k dezinfekci pěnových jader matrací, aktivních antidekubitních matrací, pečovatelských lůžek, polohovacích pomůcek. Ozonový generátor i s vakem si můžete od nás pronajmout či zakoupit, případně se o dezinfekci Vámi potřebných prostor postaráme sami. Máte-li dotazy či zájem o naše služby, neváhejte se na nás obrátit.


Účinnou likvidací virů a bakterií zajistí Germicidní lampy UV-C s dezinfekčními účinky

Účinnou likvidací virů a bakterií zajistí Germicidní lampy UV-C s dezinfekčními účinky

Máte v plánu pořádně vydezinfikovat domov, aby jste se zbavili bakterií? Vlastníte provozovnu, kde se během dne pohybuje více lidí? I zde je potřeba zlikvidovat viry a bakterie. Společnost HT car systém s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na prodej Germicidních lamp UV-C, které mají skvělé dezinfekční účinky. Svítidlo vyzařuje tvrdé ultrafialové neviditelné záření, které se vyznačuje dezinfekčními účinky a účinně a rychle odstraňuje bakterie, spóry a viry, což jistě oceníte v době, kdy se svět potýká s koronavirovou pandemií, který také likviduje. Umístit jej můžete kdekoliv v místnosti, ať už na stěnu či na stojan, ve vhodné výšce a v blízkosti povrchů, které je potřeba vydezinfikovat. V rámci konstrukce lampy je i závěsný držák. Vhodná doba použití je 15 – 30 min. K lampě dodáváme i časový spínač. Je důležité, aby v průběhu ozařování nebyli v prostoru přítomni lidé, zvířata ani rostliny. Využití této lampy: - zdravotnictví - laboratoře - školní prostory - firmy a kanceláře - fit centra - prodejny - hotely - i domácnosti Na našich webových stránkách najdete aktuální ceny a další informace k tomuto produktu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.