Poptávám vyšetření na alergologii

Poptávám vyšetření na alergologii

Poptávám vyšetření na alergologii.

Dobrý den, chtěla bych požádat o možnost na vyšetření 8-leté dcery na alergie. Na jaře měla ca 14 dní velký kašel, ale při kontrole u její dětské lékařky se nezjistila příčina, tedy nám paní doktorka vypsala žádanku. Snad není problém, že byla vypsána v červnu. Děkuji za odpověď Kapková
Poptávka byla vložena dne:
23.08.2022 11:05

Platnost poptávky:
23.09.2022 10:30

Kontaktní osoba:
Pavlína Kapková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 916 864

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nová ambulance ortopedie - využití terapie fokusovanou rázovou vlnou při onemocnění pohybového aparátu

Nová ambulance ortopedie - využití terapie fokusovanou rázovou vlnou při onemocnění pohybového aparátu

Profesionální sportovci i veřejnost mají možnost se objednat do nové ambulance ortopedie ve Zlíně, kde jim bude provedena diagnostika problému a navržena vhodná léčba při onemocnění pohybového aparátu nebo po úrazech. Máme moderní vybavení, využíváme i terapii fokusovanou rázovou vlnou, která je alternativou k operaci, máte tedy i možnost neinvazivního řešení bolestí kloubů. V ambulanci ortopedie provádíme výkony nehrazené ze zdrav.pojištění: - diagnostiku funkčních poruch pohybového aparátu - UZ vyšetření - fyzikální terapie – fokusovanou rázovou vlnou - obstřiky kloubů a měkkých tkání - viskosuplementační léčba - apliakce kyseliny hyaluronové do postiženého kloubu - léčbu pomocí kolagenových inj. MD Guna - léčbu pomocí plasmy Cellular Matrix A PRP (+ HA) - tejpování Výše uvedené výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. V případě potřeby zajistíme i zákroky hrazené ze zdravotního pojištění - využít můžete naše vlastní oddělení rehabilitace, zajistíme také případné operační řešení na specializovaných pracovištích.


Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Je-li Vám více než 50 let a chcete-li včasně zachytit rozvíjející se řídnutí kostní hmoty a úbytek obsahu minerálů v kostech – tedy nemoc zvanou osteoporóza, navštivte některé z denzometrických center společnosti G-medica v Olomouci. Denzitometrické vyšetření je prováděno speciálním přístrojem fungujícím na principu rentgenového záření, s jehož pomocí je možné odhalit nejčastější onemocnění kostí – osteoporózu. Samotné vyšetření je pro pacienta bezbolestné. Denzitometrické vyšetření navíc pomáhá v průběhu léčby osteoporózy zjistit, jak je léčba této nemoci účinná.


Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků

Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků

Pokud Vás trápí bolesti ramena, tenisový loket, skokanské koleno, zeptejte se svého ošetřujícího lékaře na všechny možnosti - skvělé výsledky má terapie fokusovanou rázovou vlnou. Tato terapie je skvělou volbou pro každého, kdo hledá neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků. Ve Zlíně se můžete objednat do nové ambulance ortopedie zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Ortopedie je zaměřena na diagnostiku a léčbu onemocnění pohybového aparátu, zejména u sportovců. Provedeme diagnostiku a navrhneme vhodnou léčbu pohybového aparátu. Princip terapie fokusovanou rázovou vlnou. Rázové vlny pronikají k poškozené tkáni, kde dochází ke stimulaci buněk odpovědných za opravu tkáně. Působením se tkáň regeneruje a léčí. Terapie trvá cca 5-10 minut, intenzita je upravena na základě potřeb a citlivosti pacienta. Jde o neinvazivní alternativu k operaci. Léčba zlepšuje regeneraci tkání, zmírňuje chronickou bolest, odstraňuje kalcifikace a uvolňuje svaly. Pacienti často pociťují okamžitou úlevu již po první terapii. Počet ošetření závisí na indikaci a reakci tkáně na terapii. Je potřeba 5−10 sezení v rozmezí 1-2x týdně. Tato terapie má 95% úspěšnost.


Diabetes neboli cukrovka – diabetická poradna a ambulance pro těhotné ženy a další pacienty

Diabetes neboli cukrovka – diabetická poradna a ambulance pro těhotné ženy a další pacienty

Máte obavy, že se stane cukrovkářem, už jím jste nebo trpíte těhotenskou cukrovkou a chcete se poradit, jak zlepšit svůj zdravotní stav? V tom případě se obraťte na společnost MEDINTADIA s.r.o. MEDINTADIA s.r.o. provozuje diabetologickou poradnu a ambulanci, ve které se zjišťuje množství inzulinu v krvi a moči. Pokud je inzulinu nedostatek, není regulován cukr a zvyšuje se glykémie a vzniká cukrovka. Buďte zdraví a poraďte se s námi s cukrovkou a léčením!


Soukromá psychologická praxe - krizová intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese

Soukromá psychologická praxe - krizová intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese

Máte pocit, že se Vám hroutí svět, jste na pokraji sil a nevíte, jak dál? V tom případě si nechte pomoci od Psychologa Mgr. Martiny Havlíčkové z Brna. Mgr. Martina Havlíčková je zkušená a empatická psycholožka, která se specializuje na krizové intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese. Tyto problémy jsou častější, než by se mohlo zdát a mohou postihnout kohokoli. Nejste na to sami! Ulevte si a domluvte si u nás první sezení ještě dnes!


Volné místo ve zdravotnickém zařízení na pozici lékař internista v ambulanci osteologie

Volné místo ve zdravotnickém zařízení na pozici lékař internista v ambulanci osteologie

Pro zájemce o pozici ambulantního lékaře ve zdravotnickém zařízení ve Zlíně je tu možnost ucházet se o volné místo lékaře internisty v ambulanci osteologie v Mediekos Ambulance, s.r.o. . Očekávat můžete příjemné prostředí, stálou pracovní dobu a volné víkendy. U nás budete vykonávat tyto činnosti - práci ambulantního lékaře internisty v ambulanci osteologie. Budete zodpovídat za správnou diagnostiku a včasné ošetření jednotlivých pacientů a spolupracovat s dalším personálem. Je možné se domluvit na plný i částečný úvazek. Získejte zaměstnání, u nás můžete začít pracovat již zítra.