Instalace kogenerační jednotky v kotelně Hrabinská, Český Těšín

Instalace kogenerační jednotky v kotelně Hrabinská, Český Těšín

Předmětem sektorové veřejné zakázky je dodávka, montáž, instalace a zprovoznění zařízení 1 ks kogenerační jednotky (dále jen „KJ“) pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla o jmenovitém elektrickém výkonu v rozpětí 995-999 kW a tepelném výkonu cca 1215 kW včetně souvisejících stavebních úprav (dílo). Tam, kde je uvedeno „předmět veřejné zakázky“ se myslí v zadávací dokumentaci „předmět sektorové veřejné zakázky“. Provádění díla bude probíhat v prostorách stávajícího objektu plynové kotelny na sídlišti Hrabinská a ve venkovních prostorách v areálu společnosti Teplo Těšín a.s., Hornická 2070/14, 737 01 Český Těšín, která má plynovou kotelnu ve správě. Plnění předmětu sektorové veřejné zakázky proběhne na pozemcích p.č. 3044/7 a 3044/4 v katastrálním území Český Těšín. Vlastníkem pozemků je Město Český Těšín.
Veřejná zakázka vložena:
05.08.2022 08:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Teplo Těšín a.s.

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Teplo Těšín a.s.

Zadavatel IČ:
25391330

Zadavatel ulice:
Hornická 2070/14

Zadavatel PSČ:
737 01

Zadavatel obec:
Český Těšín

Kontaktní osoba:
Ing. Dariusz Cymerys MBA, předseda představenstva

Zadavatel telefon:
+420 702 239 068

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.teplotesin.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem mobilních kotelen, pronájem kontejnerových kotelen

Pronájem mobilních kotelen, pronájem kontejnerových kotelen

Pro rychlé překlenutí výpadku při zásobování teplem využijte efektivní řešení od firmy Selo Energie s.r.o. Společnost se zabývá pronájmem mobilních a kontejnerových kotelen. Disponujeme mobilními kotelnami, které jsme schopni ihned nabídnout k pronájmu. Využití kotelen: - jako rezervní či havarijní kotelny pro velké, střední a malé firmy, školy, obce, rodinné domy - překlenutí při opravách nebo jiných prostojových důvodech tepelného zdroje - jako náhradní zdroj tepla pro teplovodní systémy tam, kde by se musela investovat velká částka na výstavbu nebo rekonstrukci kotelny - kapacita stávajících tepelných zdrojů je vyčerpána a rozšíření zařízení nemůže být v tak krátkém intervalu provedeno - předzásobení u nových dálkových tepelných zdrojů - jako zdroj tepla pro technologické provozy - pro ohřev bazénů a vodních nádrží - pro technologický předehřev dálkových teplovodů. Nabízíme teplovodní, horkovodní kotle i parní kotle. Vše nabízíme v kontejnerovém provedení, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Kvalitní revize kotlů, krbových kamen a vložek na tuhá i pevná paliva

Kvalitní revize kotlů, krbových kamen a vložek na tuhá i pevná paliva

Používáte kotel a krbovou vložku na tuhá či pevná paliva a je zapotřebí jejich revize? Naše firma se v této oblasti specializuje a obstará vám tyto služby na velmi profesionální a kvalitní úrovni. Revizi provádíme u těchto typů kotlů: - Bef Home (kompletní sortiment s TV) - Banador (Olsberg s TV, Aquador sortiment s TV, Hoxter s TV) - Romotop (kompletní sortiment s TV). Mějte na mysli, že v současnosti je mít revizi povinnost a to do konce roku 2016 a každé dva roky je potřeba zajistit revizi novou. Máme k dispozici revizní pracovníky, kteří jsou velmi dobře proškoleni výrobcem zařízení. Připravte se na topnou sezónu včas a zajistěte si revizi u nás!


Velkoobchod, dodávka ventilů pro regulaci, uzavíracích, zpětných a pojistných ventilů

Velkoobchod, dodávka ventilů pro regulaci, uzavíracích, zpětných a pojistných ventilů

Sháníte firmu, která prodává ventily? My Vám rádi pomůžeme, v našem sortimentu naleznete určitě přesně to, co hledáte. Zakoupíte u nás různé druhy ventilů: - ventily pro regulaci - uzavírací - uzavírací nátrubkový, s měkkým sedlem, s elektrickým servomotorem, s vlnovcem, se zpětným uzávěrem, přivařovací, se šroubením, pro kyselinu sírovou a čpavek - zpětné - zpětný do svislého potrubí, bezpřírubový - pojistné - pojistný nízkozdvižný, plnozdvižný, čepový, nátrubkový - s regulační kuželkou - membránový pogumovaný. Veškerý náš sortiment využijete v oboru plynárenství, teplárenství, vodárenství, chemii a energetice. Poskytneme Vám poradenství při výběru produktu.


Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Společnost MACROFLEX s.r.o. se specializuje na oblast kompenzačních prvků pro potrubní systémy. Dodávané vlnovcové, gumové, tkaninové kompenzátory, jejichž výroba probíhá v provozu Otrokovice u Zlína, jsou určené pro jaderné i klasické elektrárny a jsou navrhovány, vyráběny, zkoušeny, certifikovány v souladu s direktivou. V oblasti dodávky komponent spolupracujeme s českými i zahraničními dodavateli. Nabízíme široký výběr standardních i nestandardních kompenzátorů, zakázkovou výrobu a dodávku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové kovové hadice ROTH -gumové kompenzátory -potrubní uložení a závěsy PIHASA. Dokážeme také řešit problematiku pevnostních výpočtů a přepočtů potrubních tras a máme k tomu k dispozici dokonalý systém počítačového projektováni pro tyto potrubní výpočty.


Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Představujeme Vám firmu Ostendorf - OSMA s.r.o. z Humpolce, která svoji činnost zaměřila na výrobu špičkových kanalizačních trubek a tvarovek pro silně exponovaná místa. Horkou novinkou jsou trubky KG2000 Polypropylen SN16, které odolají vyšším vrcholovým tlakům. Kanalizační trubky a tvarovky KG 2000 Polypropylen® od firmy Ostendorf - OSMA se vyznačují hladkou homogenní stěnou s vysokou kruhovou tuhostí, čímž jsou předurčeny pro uložení v zemi dálničních vozovek nebo do oblastech s vysokou hladinou podzemní vody či jiných extrémních hloubek. Pokud Vás naše trubky a tvarovky z Polypropylenu SN16 zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komorovice 1, Humpolec.


Strojně montážní firma-montáž, demontáž technologických celků, potrubních rozvodů

Strojně montážní firma-montáž, demontáž technologických celků, potrubních rozvodů

Po celé České republice působí strojně montážní firma MONTEMA z regionu Zlínský kraj. Pokud žádáte montáž či demontáž technologických celků, výrobních linek, potrubních rozvodů, obraťte se na nás. Své zaměstnance pravidelně proškolujeme abychom zaručili odbornost prováděných prací. Většina námi realizovaných zakázek spadá do odvětví srojírenství, stavebnictví, gumárenství a chemického či potravinářského průmyslu. Provádíme nejen montáž a demontáž technologických zařízení, ale také stěhování výrobních strojů a strojních zařízení v rámci ČR i do-ze zahraničí, od roku 2006 jsme držiteli certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 na výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Služby: - montáže, demontáže technologických celků a zařízení - výroba, montáže potrubních průmyslových rozvodů - montáž, demontáž vzduchotechnických zařízení - stěhování strojů a strojních zařízení - výroba, montáž ocelových konstrukcí.