Rámcová dohoda na dodávky vest balistických vnějších

Rámcová dohoda na dodávky vest balistických vnějších

Jedná se o 145 souprav vest balistických vnějších.
Veřejná zakázka vložena:
05.08.2022 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 785 123 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Poštovní schránka 160

Zadavatel PSČ:
160 41

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Fikáček

Zadavatel telefon:
+420 974 835 653

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, opravy a úpravy zbraní Předklášteří, krátké a dlouhé zbraně, komisní prodej, výkup zbraní, montáž optiky

Prodej, opravy a úpravy zbraní Předklášteří, krátké a dlouhé zbraně, komisní prodej, výkup zbraní, montáž optiky

Firma Ivana Hájková - zbraně se sídlem v Předklášteří u Tišnova se zabývá veškerými úpravami a opravami zbraní prostřednictvím zbrojíře dle požadavků zákazníka. Zaměřujeme se převážně na zbraně vyrobené v období 1890 - 1945, ale dle zájmu zákazníka i na krátké a dlouhé zbraně novější výroby (od první světové války do současnosti). Rádi pro vás zprostředkujeme veškeré úpravy a opravy zbraní a současně také komisní prodej, včetně výkupu zbraní. Zajišťujeme také montáž optiky a jiné náhradní díly.


Myslivecké a lovecké potřeby, zbraně, střelivo, nože, lovecké oděvy a obuv

Myslivecké a lovecké potřeby, zbraně, střelivo, nože, lovecké oděvy a obuv

Jste vášnivý myslivec nebo sportovní střelec? Firma Lesko - Ing. Roman Kostelecký vám nabízí opravdu široký sortiment mysliveckých a loveckých potřeb, zbraní, nožů, střeliva, loveckých oděvů a obuvi. Dále si můžete vybrat z nabídky lovecké optiky jako jsou například puškohledy, dalekohledy, dálkoměry, teleskopy a další. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní sortiment, který osobně testujeme a používáme v praxi. Navštivte nás v kamenné prodejně nebo lze využít služeb našeho e-shopu. Zboží expedujeme v co nejkratším možném termínu. Pokud chcete obdarovat někoho blízkého vybavením pro lov či sportovní střelbu a nevíte si rady s výběrem, máme pro vás řešení v podobě dárkového poukazu, které prodáváme v naší prodejně. Vybavení, které se bude obdarovanému hodit, si vybere již sám.


Zpravodajské zabezpečení, systémy ochrany a rádiové rušení

Zpravodajské zabezpečení, systémy ochrany a rádiové rušení

Potřebujete pro výkon své pracovní činnosti vojenské sledování či rádiové rušiče? Jste státní bezpečnostní či vojenská složka? Tak tyto potřebné produkty nakupujte u naší společnosti URC Systems, spol. s r.o. Naše společnost se více jak 20 let specializuje na výzkum, vývoj a výrobu softwarových a hardwarových produktů pro rádiový průzkum, sledování a rušení a také bezpečnost. Naše portfolio produktů je široké, kde je také zpracování zabezpečení, programové vybavení, operační pracoviště, aplikace. Produkty nachází využití v mnohých řešení a systémech nebo také samostatně. Různá řešení můžete najít na naších webových stránkách, kde také najdete veškeré podrobnosti všech produktů. Tak neváhejte a kontaktujte nás, sídlo firmy máme v Prostějově a dalších pět poboček po celé ČR.


Prodej značkových zbraní, střeliv a doplňků přímo ve střelnici a e-shopu

Prodej značkových zbraní, střeliv a doplňků přímo ve střelnici a e-shopu

Chybí vám něco ve vaší střelecké výbavě? Vše potřebné prodává nejmodernější krytá střelnice Warzone s.r.o. z Blanska. Vybírat můžete osobně na recepci (prodejně), nebo v e-shopu. Objednané zboží dodáváme v okolí Brna, ale i po celé České republice. Skladem máme dlouhé a krátké zbraně a střelivo od ověřených značek BENELLI, KALAŠNIKOV, ČZ Strakonice, LAUGO, ŠKORPION, DRAGUNOV, ROSSI, TIKKA, BERETTA, SA58, WALTHER, V-AR, SKS-45, SIMONOV, SIG SAUER, PESERT EAGLE, AK-47, COLT, ALIEN, SMITH & WESSON, SVD, MAGNUM, BULL, STEYR, GLOCK, SAKO, EVO-3, FRANCHI, UZI, ŠPAGIN, MOSBERG. Některé typy zbraní vám po dohodě zapůjčíme. Zakoupit můžete důležité příslušenství a doplňky, jako jsou puškohledy, termovize, ochranné pomůcky (rukavice, neprůstřelné vesty, brýle), zaměřovače, tlumiče hluku, úložné trezory, oblečení, nože, noktovizor, noční vidění, optika a střelecký systém steel alive. K dispozici máme také speciální střelecké vozíky.


Kompletní služby balistické ochranné laboratoře - zkoušky zbraní, ochranných materiálů

Kompletní služby balistické ochranné laboratoře - zkoušky zbraní, ochranných materiálů

Hledáte profesionála v oblasti zkoušek zbraní a testování ochranných materiálů? Pak oslovte firmu Prototypa-ZM, s.r.o. z Brna, která zajišťuje komplexní služby balistické ochranné laboratoře. Provádíme odborné zkoušení zbraní, kazet i materiálů. Testujeme balistické kazety a náboje pro lovecké, sportovní a vojenské zbraně dle norem STANAG, MOPI, SAAMI, MIL, TP-VD, TPF a CIP (měření tlaku, rychlost a přesnost). Zkoušíme správné funkce a přesnost zbraní, rychlost střelby a sílu zpětného rázu. Dále se zaměřujeme na vývoj, výzkum a výrobu zařízení pro ochranné materiály na základě norem AEP-55, NIJ0101 a STANAG 2920. Naše balistické zkoušky zahrnují měření EPVAT kartuší, disperze, ručních palných zbraní včetně děl za běžných i složitých podmínek.


Náhradní díly a příslušenství k lukům - šípy a luky pro nováčky i pokročilé!

Náhradní díly a příslušenství k lukům - šípy a luky pro nováčky i pokročilé!

Jsme česká firma pod vedením zkušeného pana Jakuba Matyáška zabývající se prodejem luků, kuší a lukostřeleckého vybavení. Pan Jakub Matyášek je z Opavy a ručně vyrábí luky s moderními materiály a prvky. Můžete jej navštívit v kamenné prodejně nebo se podívat na jeho na eshopu JMA, kde najdete veškerý potřebný sortiment k lukostřelbě. Zároveň nabízí i poradenství při výběru vhodného materiálu pro začátečníky i závodníky, konzultace střelecké techniky pro začátečníky i špičkové závodníky. Nabízí a provádí taktéž servis a opravy luků, šípů i kuší. V e-shopu se nemusíte předem registrovat. Objednávku vyřizují co nejrychleji. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a rádi se k nám budete vracet.