Hledám dodavatele plachtových hal

Hledám dodavatele plachtových hal

Hledám dodavatele plachtových hal.
Potřebovali bychom vědět informace o Vaších halach v rozměrech v bíle barvě: š:d:v
18x60x7, 2
15x20x7, 2
25x70x7, 2

Jaká je cena na tyto rozměry hal, termín dodání, kolik stojí montáž a jak dlouho trvá montáž, je-li světlo v ceně, vcházejí roletové brány do ceny?
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.08.2022 08:59

Platnost poptávky:
05.09.2022 07:04

Kontaktní osoba:
Logspeed CZ

Kontaktní email:

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Výroba stuh – ELAS Liberec Zabýváme se výrobou kvalitních tkaných popruhů, stuh, lemovek, gumolan nebo pruženek. Tkané popruhy naleznou své využití pro výrobu prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Naše firma Výroba stuh – ELAS Liberec má rychlé dodací lhůty, dále se můžeme pochlubit moderní výrobou nebo v případě potřeby zakázkovou výrobou. Kvalitní popruhy tkané: batohy sportovní potřeby nábytek zdravotnické pomůcky automotive ochranné pomůcky


Stínění pergoly Terrassendach Original – stínění z akrylátové tkaniny na polykarbonátové panely

Stínění pergoly Terrassendach Original – stínění z akrylátové tkaniny na polykarbonátové panely

Uvažujete o koupi stínění na polykarbonátové panely pergoly? Chcete si pořídit stínění na pergolu, které je lehce omyvatelné? Navštivte e-shop andel.cz, kde si můžete vybrat stínění na pergoly z kvalitní akrylátové tkaniny v různých rozměrech. Prodáváme Stínění pergoly Terrassendach Original. Toto stínění je vyrobeno z akrylátové omyvatelné tkaniny, které je možné prát i v pračce. Stínění je navíc UV stabilní a je možné jej libovolně stahovat v závislosti na slunečním záření. Dodáváno v šířce 1155 mm k pokrytí dvou polykarbonátových panelů nebo v šířce 550 pro zakrytí jednoho panelu. Na výběr máme 4 barevná provedení.


VFG plsti a filcy z přírodních a syntetických vláken – výroba

VFG plsti a filcy z přírodních a syntetických vláken – výroba

Náš výrobní program zahrnuje: - klavírové nebo dekorační barevné filcy - materiály lineTEC pro bezvýkopovou sanaci kanalizací - plsti a filcy z přírodních materiálů a syntetických vláken - vícevrstvé a laminované materiály pro automobilový průmysl - plstěné tvarovky pro čištění hlavní střelných zbraní a projektily - bezešvé trubky pro mazací válce - průmyslová těsnění - brzdící desky pro kovoprůmysl.


Popruhy a lemovky používané v nejnáročnějších podmínkách při záchraně životů

Popruhy a lemovky používané v nejnáročnějších podmínkách při záchraně životů

Vyrábíme popruhy a lemovky v černé barvě, které se dají využít zejména u policie, a to k výrobě pouzder, ochranných vest, brašen a opasků. Popruhy využijí také záchranáři, najít je můžete téměř všude v sanitkách a letečtí záchranáři je používají k zabezpečení ve výškách. Také nabízíme popruhy s vetkaným maskáčovým vzorem vhodné pro armádu. Možností je hned několik, neváhejte se podívat na naše webové stránky, kde si můžete přečíst všechny informace a podívat se na katalog produktů.


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Prodej textilních vazáků, upínacích pásů, závěsných i nekonečných popruhů na E-shopu

Prodej textilních vazáků, upínacích pásů, závěsných i nekonečných popruhů na E-shopu

Sháníte textilní vazáky a závěsné popruhy? Rádi by jste si zboží nakoupili na jednom E-shopu, aniž by jste museli obcházet spoustu obchodů? Pak se podívejte na webové stránky firmy Pavlínek s.r.o. se sídlem v Ostravě a určitě budete spokojeni. U nás seženete: - nekonečný závěsný popruh různé nosnosti – od 1000 kg až 6000 kg - nekonečný závěsný popruh se zesíleným pláštěm – od 1000 kg až 50000 kg – popruhy od 12000 kg jsou dostupné do dvou týdnů - závěsný popruh plochý s oky – od 1000 kg (šíře 30 mm) až 10000 kg (šíře 300 mm) - závěsný popruh čtyřvrstvý plochý s oky - popruh plochý s kovovými neprovlékacími oky - popruh plochý s kovovými provlékacími oky - nekonečný popruh s oky - závěsný popruh plochý nekonečný jednovrstvý a dvouvrstvý - ochrany vazáků, pásů a rohů - kombinované textilní vazáky – jednopramenné, dvoupramenné, třípramenné a čtyřpramenné - komponenty textilních vazáků – upínací pás v metráži, kotevní podlahové oko, hák