Poptávám kamna

Poptávám kamna

Poptáváme koupi a instalaci kamen.

Dobrý den, chtěli bychom zakoupit kamna a nechat nainstalovat včetně komínu (nerezový).
Nevíme vůbec jaká kamna (s výměníkem nebo bez) .
Je možná nezávazná konzultace? Nejlépe asi u nás doma?
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
04.08.2022 12:31

Platnost poptávky:
04.09.2022 12:28

Kontaktní osoba:
Hana Smějová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 637 218

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní revize kotlů, krbových kamen a vložek na tuhá i pevná paliva

Kvalitní revize kotlů, krbových kamen a vložek na tuhá i pevná paliva

Používáte kotel a krbovou vložku na tuhá či pevná paliva a je zapotřebí jejich revize? Naše firma se v této oblasti specializuje a obstará vám tyto služby na velmi profesionální a kvalitní úrovni. Revizi provádíme u těchto typů kotlů: - Bef Home (kompletní sortiment s TV) - Banador (Olsberg s TV, Aquador sortiment s TV, Hoxter s TV) - Romotop (kompletní sortiment s TV). Mějte na mysli, že v současnosti je mít revizi povinnost a to do konce roku 2016 a každé dva roky je potřeba zajistit revizi novou. Máme k dispozici revizní pracovníky, kteří jsou velmi dobře proškoleni výrobcem zařízení. Připravte se na topnou sezónu včas a zajistěte si revizi u nás!


Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Produkty pro systémy instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry a vzduchu

Naše společnost Thermoquell CZ s.r.o. se na českém trhu věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji armatur, čerpadel, expanzních nádob, kotlů, termostatů, potrubí a dalšího instalatérského a topenářského materiálu. Naše produkty prodáváme jak napřímo, tak také skrze náš e-shop, který slouží jak stálým zákazníkům, tak také malým jednorázovým odběratelům. Vzhledem k tomu, že jsme součástí nadnárodní velkoobchodní skupiny Thermoquell Boerner GmbH, dokážeme našim zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější produkty za velmi příznivé ceny. Jestliže tedy hledáte produkty, které vám můžeme dodat, neváhejte se na nás obrátit buď osobně na adrese K Cihelně 425, Praha 9, anebo navštivte náš e-shop www.eshop.thermoquell.cz Těšíme se na naši budoucí spolupráci.


Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Využijte i Vy našich služeb v oblasti stavby krbu, krbových kamen či sporáků, která zahrnuje: - montáž, - konzultaci s technikem, - volbu ohniště, - připravenost pro stavbu, - přívod vzduchu ke krbu, - rozvody teplého vzduchu, - připojení ke kouřovodu. Jsme zde od toho, abychom Vám pomohli s komplexním řešením stavby krbu, kamen i sporáku. Správná realizace je základem také pro účinné fungování a tak je potřeba obrátit se v tomto směru na odborníka, který Vám bude velmi nápomocen a ušetří Vám spoustu starostí. Kontaktujte nás, náš personál Vám rád zodpoví veškeré dotazy a pokud se rozhodnete pořídit si jeden z těchto tepelných zdrojů, bude Vám v tomto směru k dispozici. Těšíme se na naši spolupráci!


Zahradní grily a krby - užijte si teplo, pohodu a dobré jídlo při dlouhých večerech na čerstvém vzduchu

Zahradní grily a krby - užijte si teplo, pohodu a dobré jídlo při dlouhých večerech na čerstvém vzduchu

Při pořizování zahradního grilu nebo krbu si každý představuje hlavně pohodu a relax při grilování, dobré jídlo, příjemnou atmosféru a bezkonkurenční pohodlí na čerstvém vzduchu. Správná volba zahradního grilu a krbu Vám všechny tyto podmínky zajistí a díky našim krbům a grilům si užijete teplo, dobré jídlo a pohodu. Grily od firmy 24 mall s.r.o. jsou díky funkčnosti, designu a kvalitě tou nejlepší volbou pro jakoukoliv grilovací příležitost. Ať už potřebujete zahradní gril na velkou zahradní párty nebo si jen chcete na ohni ugrilovat dobré jídlo někde v přírodě behěm výletu, naše široká nabídka a odborné poradenství Vám pomůže s výběrem toho pravého grilu pro Vás. Nabídku grilů a krbů můžete prozkoumat na našem e-shopu nebo se můžete přijít podívat do našeho kamenného obchodu v Opavě. V naší nabídce naleznete grily: -plynové -uhelné -elektrické A pokud se rozhodnete vybavit si své venkovní posezení zahradním krbem, náš široký designový výběr venkovních krbů doplní a pozvedne vzhled Vaší zahrady či terasy. Díky teplu které Vám krb zajistí si můžete užívat dlouhé letní večery se svými nejbližšími a v zimním období Vám venkovní krb vytvoří pohádkovou atmosféru se zasněženou zahradou.


Topenářské teploměry a manometry prodej Praha – široký výběr kvalitních produktů

Topenářské teploměry a manometry prodej Praha – široký výběr kvalitních produktů

Součástí strategie na snížení provozních nákladů vaší společnosti může být i výběr kvalitní měřící techniky, jakou nabízí společnost Thermoquell CZ s.r.o. V nabídce naleznete nejen speciální topenářské teploměry, ale také široký výběr několika variant analogových nebo digitálních manometrů. Vybírat můžete s ohledem na předpokládané využití z manometrů s mosaznou pružinou, manometrů s oddělovací membránou, diferenčních manometrů, termomanometrů nebo nerezových manometrů určených převážně pro chemické provozy. Kompletní nabídku včetně veškerých technických údajů naleznete u společnosti Thermoquell CZ s.r.o.


Plynové kotle, spotřebiče, bojlery, karmy-profesionální plynařské práce

Plynové kotle, spotřebiče, bojlery, karmy-profesionální plynařské práce

Společnost VTP Pelka Staré Město nabízí prodej, montáže, instalace i servis pro plynové spotřebiče, kotle, bojlery, karmy. Odvádíme profesionální plynařské práce - realizujeme rozvody plynu. V okrese Uherské Hradiště se na nás můžete obrátit na tel.: 605255997. Montážní a servisní práce provádíme také v oboru vodo topo. Pokud jen měníte plynový spotřebič, poradíme Vám s volbou vhodné značky a typu. Prodej, montáže, instalace, opravy: - plynových spotřebičů a kotlů - ohřívačů vody, bojlerů, karmy.