Dodávky plynových turbín od 25 do 44MWe

Dodávky plynových turbín od 25 do 44MWe

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka plynových turbín včetně souvisejících služeb dle požadavků, podmínek, specifikací a ostatních údajů a informací, které jsou podrobně obsaženy v knize A a knize B zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
04.08.2022 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Elektrárny Opatovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Elektrárny Opatovice, a.s.

Zadavatel IČ:
27567320

Zadavatel ulice:
č.p. 478

Zadavatel PSČ:
533 45

Zadavatel obec:
Opatovice nad Labem

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel telefon:
+420 222 866 555

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.eop.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45315200-0
Instalace a montáž turbín a související práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatické okenní pohony pro stínící techniku  – chytrá domácnost

Automatické okenní pohony pro stínící techniku – chytrá domácnost

Jsme společnost TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna zabývající se dodávkou automatických okenních pohonů pro stínící techniku a jiné moderní technologie pro vaši chytrou domácnost. Naše automatické okenní pohony pro rolety, žaluzie i markýzy jsou: - spolehlivé a odolné - zapojitelné s jedním či více tlačítky - ovládané dálkově či manuálně klikou - dostupné za velmi příznivé ceny - s mechanickými a elektronickými konci spínače Pohony splňují nejpřísnější normy EU, a pro případ výpadku je možné konkrétní pohon vybavit ručním odblokováním. Samozřejmostí je pro nás zpracování nabídky, spolehlivý přístup a kompletní dodávka zakázky včetně doplňků až do domu.


Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o.

Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o.

Společnost, která se zaměřuje na kovovýrobu a obrábění na špičkových a moderních CNC strojích, a kterou neodradí ani výroba komplikovaných dílů. To je společnost, která má koncesi na výrobu zbraní a jmenuje se KOVO Fritz s.r.o. a nejdete ji ve Vodňanech v okrese Písek. Kvalita výroby a moderní výrobní stroje, školení zaměstnanci a pravidelné měření, které zajišťuje přesnost a preciznost práce. To jsou hlavní priority a přednosti společnosti KOVO Fritz s.r.o.. Ta se ve svém podnikání zaměřuje na CNC soustružení a frézování v sériové výrobě. Mimo jiné pro Vás dokáže udělat i: - tepelné zpracování - protahování vnitřního ozubení - povrchové úpravy - montáž - doprava Zpracování hliníků, oceli i barevných kovů. Vynikající pracovní výsledy zajišťují společnosti KOVO Fritz. s.r.o. zahraniční, ale i české zákazníky, ke kterým můžete patřit i Vy.


Kompletace servomotorů Kolín - správné přiřazení servomotoru k armatuře či převodovce

Kompletace servomotorů Kolín - správné přiřazení servomotoru k armatuře či převodovce

Představujeme Vám firmu ZPA Pečky, a.s. z okresu Kolín, která se již dlouhá léta věnuje výrobě a kompletaci servomotorů. Zajišťujeme a dohlížíme na správné kompletace včetně parametrů, které potřebuje zadat dodavateli pro správné přiřazení servomotoru k armatuře. Vzhledem k velkému zájmu o užití servomotorů MODACT MOK ve spojení s klapkami a kulovými ventily jsme pro své klienty vytvořili pro snadnou orientaci přehlednou tabulku. Vše naleznete na našich stránkách či se můžete poradit s naší firmou ZPA Pečky, a.s. a předejít možným komplikacím. Neváhejte a pro další informace ohledně kompletace servomotorů nás oslovte!


Frézované díly a komponenty z hliníku pro letecký průmysl

Frézované díly a komponenty z hliníku pro letecký průmysl

Hledáte spolehlivého subdodavatele přesně frézovaných hliníkových dílů a komponentů? Potřebujete hliníkové CNC vyráběné díly pro letecký průmysl? Obraťte se na společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Naše firma je předním českým dodavatelem hliníkových dílů pro letecký průmysl. Všem našim klientům můžeme zaručit dodávku přesně frézovaných CNC dílů a komponentů z hliníku. Frézované díly vyrábíme v kusové, tak i sériové výrobě. Hliníkové díly pro letecký průmysl jsou vyráběny na špičkových frézovacích centrech. Dodáváme Vám precizní frézované díly za rozumnou cenu.


Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Voda je v životě člověka nenahraditelná, ale dokáže rovněž napáchat i velkou škodu. V případě povodně to je pak škoda nejen na majetku, ale hlavně na životech. Účinně se bránit proti povodním a zachraňovat tak škody na majetku i životech, to je práce společnosti VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o.. Společnost VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o. z Dolního Bousova v okrese Mladá Boleslav se již přes dvacet let věnuje návrhům, výrobě a prodeji mobilních protipovodňových zábran. Před výrobou se společnost zaměřuje na průzkum terénu, vypracování dokumentace a návrhu spolehlivého řešení proti povodni. Mobilní protipovodňové hrazení, pak vyrobí na míru dle požadované situace a dle přání zákazníka. Výhoda mobilních protipovodňových hrazení je především v jejich: - bezúdržbovosti - lehké manipulaci - snadné manipulaci (lehce přemístitelné pomocí pár pracovníků) - snadný převoz (paletové i kontejnerové velikosti) - výška 0,5 m až 1 m Účinná a aktivní ochrana proti povodním, to je řešení od firmy VOP Dolní Bousov, spol.s.r.o..


Zakázková výroba upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli včetně povrchové úpravy

Zakázková výroba upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli včetně povrchové úpravy

Potřebujete si nechat vyrobit pevné a odolné upínací úhelníky? Hledáte firmu, která zpracuje zakázku na výrobu upínacích kostek z konstrukční oceli v různých velikostech? Zakázkovou výrobu upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli realizuje firma STT Servis s.r.o. Z Dlouhé Loučky na Olomoucku. Na zakázku vyrábíme upínací úhelníky a kostky o hmotnosti 350 kg až 3340 kg z konstrukční běžné pevnější oceli ČSN 11523. Výrobky dodáváme včetně povrchové úpravy, kdy si zákazník může vybrat opracovanou nebo neopracovanou plochu. Opracovaná plocha je ošetřena konzervačním tukem, neopracovaná zůstává matná v barveném odstínu, který zákazník požaduje.