OL - Poradenské činnosti v Olomouckém kraji III

OL - Poradenské činnosti v Olomouckém kraji III

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění realizace poradenských programů pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace ve smyslu § 105 odst. 1 písm. a) a § 69 odst. 1 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů v Olomouckém kraji. Veřejná zakázka je realizována z finančních prostředků Evropského sociálního fondu+/Evropského sociálního fondu (dále také jen "ESF+/ESF") a státního rozpočtu ČR, a také z prostředků státního rozpočtu ČR určených pro financování aktivní politiky zaměstnanosti (dále také jen "APZ") S ohledem na výše uvedené se obsahové podmínky mohou v průběhu doby realizace veřejné zakázky měnit podle požadavků a podmínek vyplývajících z konkrétních pravidel ESF+/ESF a APZ.
Veřejná zakázka vložena:
04.08.2022 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 030 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jiří Mikulenka

Zadavatel telefon:
+420 950 141 462


Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80570000-0
Školení osobního rozvoje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Operátoři, operátorky do výroby - montáž plastových výlisků, volná místa

Operátoři, operátorky do výroby - montáž plastových výlisků, volná místa

Jste vhodným kandidátem na místo operátora ve výrobě? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Nabízíme vám skvělé místo obsluhy vstřikolisů, kde budete mít za úkol také montáž umělohmotných výlisků pro automobilový průmysl. Náplň práce: - výroba umělohmotných dílů, - obsluha vstřikolisů, - montáž umělohmotných výlisků pro automobilový průmysl. Pozice je vhodná také pro manuálně zručné ženy. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr a dlouhodobé uplatnění, - mzda při 200 hodinách 15.000,- čistého, - hrazené ubytování, - hrazené cestovní náhrady ( denní diety 165,- Kč + cestovné). Požadujeme: - manuální zručnost, - chuť pracovat, - výhodou praxe na obdobné pozici, - směny 12-ti hodinové (ranní i noční). Využijte této skvělé pracovní nabídky a kontaktujte nás!


Personální poradenství Ostrava - teambuilding, tréninky, outplacement

Personální poradenství Ostrava - teambuilding, tréninky, outplacement

Pokud potřebujete poradit v oblasti personalistiky a náboru zaměstnanců, jsme zde pro Vás. Poradíme Vám s: - vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, - kompetenčními modely (pro zlepšení výběrového procesu), - assessment centry (výběrové řízení formou úkolů), - auditem řízení lidských zdrojů, - outplacementem (využívané při reorganizaci firmy a propouštění), - teambuildingem (zlepšení týmové spolupráce), - průzkumem názorů zaměstnanců, - tréninky v různých oblastech personalistiky. Neváhejte, využijte této příležitosti i Vy a vylepšete výběr zaměstnanců Vaší firmy snadno a rychle, díky společnosti Specialist Service, s.r.o. v Ostravě. K našim klientům přistupujeme vždy individuálně podle jejich potřeb a přání. Kontaktujte nás již dnes!


Personální agentura Práce pro tebe v Praze, vyhledání zaměstnání či personálu

Personální agentura Práce pro tebe v Praze, vyhledání zaměstnání či personálu

Hledáte už nějakou dobu práci a stále se Vám nedaří? Jste zaměstnavatelem a trpíte nedostatkem personálu? Dokážeme najít řešení v obou případech. Jsme personální agenturou Práce pro tebe s.r.o. a zajišťujeme našim klientům bezproblémový průběh v hledání vysněného zaměstnání nebo zabezpečení zodpovědných zaměstnanců. Zákazníkům poskytneme komplexní a hladké proplutí celým procesem vyhledávání zaměstnání, od inzerátu po nástup do práce. Dále poskytujeme také poradenství v oblasti personálního fungování společností a pracovněprávních otázek. Firmám nebo kandidátům nabízíme konzultace a služby během výběru. Najdi si práci nebo zaměstnance s námi! Zavolej nebo napiš e-mail, těšíme se na další spolupráci.


Kompetenční modely na míru, zpracování a tvorba, upevnění firemních hodnot

Kompetenční modely na míru, zpracování a tvorba, upevnění firemních hodnot

Kompetenční modely jsou efektivním nástrojem pro people managment a popisují různé charakteristiky, dovednosti, zkušenosti, které jsou potřebné pro určitou pracovní pozici. Zpracováváme tyto modely: - klíčových kompetencí (společné pro celou firmu), - specifických kompetencí (pro konkrétní pozici), - generických kompetencí (seznam kompetencí, který usnadí práci personalistům). Využijte této skvělé příležitosti, zkvalitněte práci personálního oddělení a tím i kvalitu Vašich nových zaměstnanců. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.


Měření motivace zaměstnanců a diagnostika jejich kompetencí - Softskillers

Měření motivace zaměstnanců a diagnostika jejich kompetencí - Softskillers

Chcete předejít demotivaci vašich zaměstnanců a naopak vylepšit jejich skupinovou práci? Pak jednoduše využijte naší metody měření motivace zaměstnanců a diagnostiky jejich kompetencí, která dokáže zjistit individuální motivaci zaměstnanců a jejich snahu chovat se určitým způsobem, a to pomocí barvově pojmové asociační metody. Zároveň dokážeme diagnostikovat stresory a destruktory, které jsou často důvodem zhoršení pracovních výkonů. Také zjišťování skupinové motivace je velmi důležité, proto ji diagnostika Softskillers měří a umožňuje tak zjistit jevy, které mohou být problematické při práci v týmu. Předcházejte demotivaci vašich zaměstnanců a zlepšete jejich skupinovou práci!


Pracovní nabídky, zprostředkování práce ve firmách a odborné personální poradenství

Pracovní nabídky, zprostředkování práce ve firmách a odborné personální poradenství

Hledáte novou práci na Ostravsku, Opavsku nebo jinde v Moravskoslezském kraji? Potřebujete rychle změnit zaměstnání, nebo jste zrovna dokončili školu? Personální agentura Specialist Servis s.r.o. je pro Vás ta pravá. Od nejkvalitnější zaměstnavatelů v Ostravě a v Opavě získává nespočet nových pracovních nabídek, ze které si vhodnou práci určitě vybere každý. Specialist Servis Vás ale nezaměstná a nebude přidělovat do firem. Naopak Vám zprostředkuje práci ve firmě, kde Vás zaměstnají jako kmenového zaměstnance. Nejste si jistí, jak přistupovat k výběrovému řízení, jak správně napsat životopis a získat větší sebejistotu? Rádi Vám pomohou profesionálové v oboru personální poradenství, kterému se věnujeme dlouhodobě. Vašemu osobnímu rozvoji se budeme věnovat individuálně.