Zajištění odpadového hospodářství a údržby komunikací na území města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Zajištění odpadového hospodářství a údržby komunikací na území města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Předmětem veřejné zakázky (část A - B) jsou služby spočívající v zajištění odpadového hospodářství a údržby komunikací na území města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.
Bližší specifikace předmětu každé části veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1a nebo 1b zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části podle předmětu plnění, a to následovně:
• Komunální a související odpad;
• Komunikace.
Veřejná zakázka vložena:
04.08.2022 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
149 534 400 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Zadavatel IČ:
00240079

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 1/6

Zadavatel PSČ:
250 01

Zadavatel obec:
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Kontaktní osoba:
Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o., Atrium Flora, Budova A, Vinohradská 282

Zadavatel telefon:
+420 246 028 028

Fax:
+420 246 028 029

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://brandysko.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby související s likvidací odpadů a odpady

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup a zpracování kovového, ocelového a litinového odpadu

Výkup a zpracování kovového, ocelového a litinového odpadu

Nahromadil se vám železný odpad? V tom případě se na nás neváhejte obrátit a my se o to postaráme! Společnost Centromat s.r.o. v Havířově - Šumbarku by vám s tím ráda pomohla. Specializujeme se na výkup a zpracování kovošrotu, veškerého železného, kovového a litinového odpadu. Nejen, že zajistíme výkup a zpracování odpadu, ale i naložení a svoz, ke kterému máme k dispozici vlastní nákladní vozidla. Našim dodavatelům šrotu nabízíme velmi výhodné ceny a bezplatnou dodávku kontejnerů. Jsme pro vás vždy k dipozici a to díky velkým skladovým kapacitám a moderní technice.


Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Ve společnosti TROJEK, a.s. se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu zabývají již přes 20 let a svému oboru opravdu rozumí. Disponují špičkovým technickým a strojním vybavením s vysokou kapacitou vozového parku, díky čemuž dokáží zajistit komplexní servis spojený s touto činností. Cenu barevných kovů určují pomocí moderních spektrometrických přístrojů, kterými stanoví přesné chemické složení a zajistí tak komfortní platební podmínky pro dodavatele. Ve firmě TROJEK, a.s. neberou šrot na lehkou váhu a poskytují maximálně kvalitní servis pro Vaši spokojenost.


Výkup železa a šrotu za bezkonkurenční ceny

Výkup železa a šrotu za bezkonkurenční ceny

Sháníte spolehlivou společnost, která Vám vykoupí železo a šrot za bezkonkurenční ceny? Navštivte MR STEEL GROUP s.r.o. sidlící v Krnově se zabývá výkupem a zpracováním barevných kovů, ocelového a kovového odpadu. V případě většího množství železa přistavíme zdarma kontejner nebo auto s hydraulickou rukou a zajistíme jeho odvoz. Vykupujeme od jednotlivých zákazníků i firem od pondělí do pátku od 8-16 hodin a v sobotu od 8-12 hodin: - kovový odpad, železný odpad, barevný odpad, autobaterie, katalyzátory, papír, barevné kovy. Na provozovnách máme přesné digitální váhy. Naše provozovny najdete v Bruntále, Opavě a Uherském Brodě. Platíme nejen za množství, ale také za kvalitu. Domluvit se můžete na telefonním čísle: Martin Radvak - 776740063


Výkup sběrového papíru a kartonů - pro domácnosti i firmy

Výkup sběrového papíru a kartonů - pro domácnosti i firmy

Našli jste u vás doma přebytečný papír? Hromadí se Vám ve firmě množství nepotřebného a použitého papíru? Nevíte co s množstvím vytřízeného papíru udělat? Pak uspořádejte velký sběr, posbírejte veškerý papír a přivezte ho do naší společnosti Demonta T, s.r.o., která se zabývá výkupem papírového odpadu a kartonů. Od firem i domácností naše firma vykoupí tento papír (noviny, časopisy, letáky, vlnité lepenky, kartony, knihy bez pevných desek a další).Výkup papíru je také vhodný i pro školy, uspořádejte se školou sběr papíru. Pomůžete tím přírodě a navíc za papír dostanete peníze. Využijte proto k výkupu papíru naší společnost.


Sběrna hliníku, hliníkových plechů, drátů, kabelů a chladičů

Sběrna hliníku, hliníkových plechů, drátů, kabelů a chladičů

Chcete se zbavit již nepotřebných starých hliníkových drátů nebo kabelů? Našli jste doma zbytky nevyužitých hliníkových plechů a chcete je dát do sběrného dvora? Hliník a výrobky z něj vykupuje v okolí Telče a Jemnice firma OPEMETAL kovošrot Dačice. Sběrný dvůr OPEMETAL kovošrot Dačice odkoupí staré i nové hliníkové dráty. Slušné výkupní ceny nabízíme také za hliníkové profily a plechy. Vykupujeme také hliníkové žaluzie, plechovky, lana a chladiče. Kompletní ceník za výkup hliníku a výrobků z něj najdete na našich webových stránkách.


Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Výrobce lepenky, kartonáže a výkup sběru Novosedlice

Hledáte dodavatele kartonáže, potřebujete odbyt pro sběr papíru? Severočeské Papírny jsou vhodným kandidátem. Papírna s dlouholetou tradicí je klasickým výrobcem lepenky a výkupcem sběrového papíru. Protože ochrana životního prostředí je pro nás na prvním místě, snažíme se udržovat stále tradiční výrobu papíru. Pokud vlastníte firmu a nevíte si rady se skartací diskrétních dokumentů, využijte našich služeb. U skartace musí být vždy přítomen zástupce společnosti. Ceny a výčet služeb naleznete také na webových stránkách. Naše papírna je v Novosedlicích, pokud přijedete na nákup nebo dovezete svůj sběr, použijete adresu Bystřická 29.