Vzděláváním k rozvoji Vysočiny II - jazykové vzdělávání

Vzděláváním k rozvoji Vysočiny II - jazykové vzdělávání

Jedná se o veřejnou zakázku na služby. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby poskytované za účelem dalšího vzdělávání zaměstnanců firem začleněných v hospodářské komoře s cílem zvýšit odbornou úroveň jejich znalostí, dovedností a kompetencí.
Zadavatel předpokládá realizaci vzdělávacích kurzů o počtu maximálně 12 osob a min. 6 osob na jednom kurzu. Celkem se předpokládá zapojení až 800 zaměstnanců členů Krajské hospodářské komory Vysočina. Jde o zaměstnance pracujících, jak v technických oborech, tak i v administrativních pozicích.

Rozsah požadovaných vzdělávacích kurzů:
Název aktivity Počet dnů kurzu počet hodin/kurz/den Počet vyučovacích hodin celkem
Jazykové vzdělávání 1 775 2 3 550

Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci, která je uveřejněna na profilu zadavatele ode dne uveřejnění Oznámení o zahájení zadávacího řízení a to nejméně do konce lhůty pro podání nabídek.
Veřejná zakázka vložena:
04.08.2022 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina, z.s.

Originální záznam:

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
02.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 130 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina, z.s.

Zadavatel IČ:
70843252

Zadavatel ulice:
Benešova 1256/13

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
Mgr. Marek Sklenář

Zadavatel telefon:
+420 777 133 294

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.khkvysocina.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pořádání jazykových kurzů Pardubice, odborná a všeobecná angličtina, jazykové kurzy pro veřejnost

Pořádání jazykových kurzů Pardubice, odborná a všeobecná angličtina, jazykové kurzy pro veřejnost

Představujeme Vám firmu Stelma spol. s r.o. z Pardubic, která se zabývá pořádáním jazykových kurzů odborné a všeobecné angličtiny. Jazykové kurzy vám nabízíme v rámci evropského projektu Jazyky pro každého. Cílem tohoto projektu je poskytnout potřebný rozvoj anglického jazyka pracovníkům různých odvětví. Jazykové kurzy u nás mohou využít pracovníci z oblasti strojírenství, chemického průmyslu, cestovního ruchu a gastronomie, lázeňství i práva a obchodu. Pořádáme ale nejen odborné jazykové kurzy. My nabízíme také jazykové kurzy pro veřejnost. Zde se můžete zdokonalit ve všeobecné angličtině, a to od úrovně A1 až po úroveň C2. Zaujaly vás naše jazykové kurzy nebo kurzy pro veřejnost? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Křičkova 417, Pardubice.


Překladatelské, tlumočnické služby, němčina, lektorka Mikulov, výuka němčiny pro firmy, dospělé i děti

Překladatelské, tlumočnické služby, němčina, lektorka Mikulov, výuka němčiny pro firmy, dospělé i děti

Překladatelka a tlumočnice Blanka Michalisková Mikulov, Břeclav Stále začínáte s výukou němčiny od samého začátku a nejste schopni se posunout dál? Chcete ve firmě zlepšit komunikační schopnosti v německém jazyce? Potřebujete pravidelné i nepravidelné tlumočení z německého jazyka? Obraťte se na překladatelku a tlumočnici Blanku Michaliskovou z Mikulova. Zajistím kvalitní tlumočení na obchodních jednání, školení, přednáškách a dále překlady manuálů nebo technické překlady. Výuku německého jazyka nabízím dětem, dospělým i firmám. Překladatelské, tlumočnické služby: - německý jazyk - němčina - z němčiny do češtiny - z češtiny do němčiny - překlady smluv, právních dokumentů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Jámě 367/29, Mikulov, Břeclav.


Jazykové kurzy pro veřejnost - kombinace kvalifikovaných českých a zahraničních lektorů.

Jazykové kurzy pro veřejnost - kombinace kvalifikovaných českých a zahraničních lektorů.

Jazykové skupinové kurzy pro veřejnost jsou u nás půlroční a roční, pro začátečníky, mírně a středně pokročilí, pokročilí i cizince. Vyučujeme jazyk angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, kurzy obecného jazyka či obecně obchodního jazyka. V této chvíli na našich www stránkách naleznete přehled výhodných Koronavirových balíčků - distanční on-line výuky. Nabízíme individuální přístup pod vedením zkušených lektorů. Máme přes 29 let zkušeností a jsme certifikovaným zakládajícím členem Asociace jazykových škol ČR. Potřebujete se rychle naučit cizí jazyk, ale nevíte, jak na to? Jste u nás správně! Nabízíme vše,co potřebujete, chcete-li se naučit novým jazykům!


Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava, maturitní zkouška

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava, maturitní zkouška

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ostrava Naše škola poskytuje žákům všeobecné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou. Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky poskytuje výuku anglického jazyka pro děti 10 - 15 let, češtinu pro cizince, kurzy anglického a španělského jazyka zakončené státní jazykovou zkouškou. Studenti se u nás mohou zdokonalit v souladu se školním vzdělávacím programem, který jim umožní buď se lépe uvést na trhu práce nebo je připraví na další studium daného oboru na vysokých školách. Škola disponuje jídelnou, tělocvičnou, venkovním sportovním areálem, moderními PC učebními, přírodovědnou posluchárnou a laboratořemi. Sídlíme na adrese Hladnovská 1332/35, Ostrava.


Firemní výuka jazyků - vzdělávání zaměstnanců pohodlně a s jistotou

Firemní výuka jazyků - vzdělávání zaměstnanců pohodlně a s jistotou

Chcete snížit náklady na jazykovou výuku? Motivovat své zaměstnance a zvýšit jejich docházku? Zdokonalit je v cizím jazyce? Firemní výuka jazyků od zkušené jazykové agentury UniStudies s.r.o. v Olomouci vám poskytne komplexní řešení - váš úspěch je náš úspěch. Poskytneme vám výuku Angličtiny, Němčiny, Španělštiny, Ruštiny, Francouzštiny, Japonštiny, ale po dohodě i jakéhokoli dalšího cizího jazyka. Vše na míru a se zaměřením na všeobecnou komunikaci, pracovní pozici nebo obchodní jazyk. Proč si vybrat jazykovou agenturu UniStudies: - komplexní řešení požadavků dle zadaných kritérií - on-line přístup k informacím - dosažení dané jazykové úrovně - kontrola jazykového progresu každého zaměstnance (audity, monitoring) - kontrola docházky on-line - zakončení kurzu certifikátem. Firemní výuka jazyků s UniStudies s.r.o. - snadná cesta ke vzdělávání vašich zaměstnanců.


Středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství a jazyková škola

Středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství a jazyková škola

Chystá se Vaše dítě na střední školu? Jste z Kolína či jeho okolí? Přihlaste se nebo se přijďte podívat k nám. Naše Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Kolín se těší na všechny nové studenty. Patříme k nejlépe vybaveným školám v ČR, organizujeme spoustu kulturních a sportovních aktivit, pořádáme exkurze a především je o naše absolventy velký zájem na trhu práce. Pro naše budoucí studenty otevíráme čtyřletý obor Strojírenství se zaměřením na užití výpočetní techniky a dále nový taktéž čtyřletý obor Mechanik strojů a zařízení. Dalším oborem poskytující střední vzdělání s výučním listem je Strojní mechanik.