Poptávám garážová sekční vrata

Poptávám garážová sekční vrata

Poptávám garážová sekční vrata.
Velikost stavebního otvoru vrat:
- šířka = 2510 mm
- výška = 1980 mm
- nadpraží = 250 mm.
Šířka vnitřních sloupků po stranách stavebního otvoru = 150 a 300 mm.
Jedná se o řadovou garáž s přístupem pouze vraty s elektrickou přípojkou.
Poptávka byla vložena dne:
03.08.2022 08:59

Platnost poptávky:
03.09.2022 07:06

Kontaktní osoba:
Jaroslav Podzimek


Telefon:
+420 774 231 597

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Potřebujete nový plot? Hledáte firmu, která prodává poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu? Obraťte se na firmu GAVES - DM s.r.o. Ze Znojma. Naše firma Vám poskytne poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu. Poplastované pletivo je možné použít pro oplocení domů, parků, zahrad, ale také průmyslových areálů. Poplastované čtyřhranné pletivo: - prodáváme s různou velikostí ok a průměrem drátu - vysoce odolné vůči korozi - dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě - poplastování Pletivo je dostupné v zelené barvě a je dodáváno v kompaktních nebo klasických rolích po 25 bm .


Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány jsou vhodným řešením pro uzavřením vjezdu na pozemek, s nimi docílíte maxima pro Vaši bezpečnost i soukromí. Společnost Černík dodává vjezdové brány ve dvojím provedení - křídlové a posuvné. Působí v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Zlín, Přerov. Realizujeme vjezdové brány u rodinných domů, u průmyslových i komerčních objektů. Dodáváme několik druhů automatických pohonů bran, od různých výrobců - CAME, BFT, NICE. Poradíme při volbě vhodného typu, s přihlédnutím ke stavebním dispozicím. Možností provedení brány je několik: - ocelová konstrukce bez výplně - konstrukce vyplněna dřevěnými deskami ve zvolených barvách - kované brány - umělecké kování.


Zámečnické práce – zakázková výroba  bran, zábradlí, přístřešků

Zámečnické práce – zakázková výroba bran, zábradlí, přístřešků

Potřebujete vyrobit přístřešek, novou bránu nebo kovové zábradlí ke schodišti? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovic, která se postará o zakázkovou zámečnickou výrobu pro jednotlivce i firmy. Na zakázku Vám vyrobíme zábradlí pro balkóny, schodiště i terasy, ale také vjezdové nebo vchodové brány nebo schodiště. Dodáváme i venkovní přístřešky včetně krytin. Naše zakázková zámečnická výroba zahrnuje i povrchové úpravy výrobků (žáruzink, práškové lakování) a také dopravu a montáž výrobku.


Specialista na průmyslová vrata - dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis jak v ČR, tak i na Slovensku.

Specialista na průmyslová vrata - dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis jak v ČR, tak i na Slovensku.

Naše společnost se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp, nabízíme i rolovací mříže, vyrovnávací můstky i další nakládací techniku. V naší nabídce máme pro vás proto hned několik typů vrat, které se perfektně přizpůsobí vašemu provozu. Například: - Sekční průmyslová vrata, rolovací průmyslová vrata, venkovní rychloběžná vrata nebo vnitřní rychlonavíjecí vrata. Prodáváme taktéž praktické příslušenství vrat, jako jsou nejrůznější bezpečnostní prvky či ovládání. Jsme specialisté na výrobu průmyslových vrat na míru. Rádi Vás přivítáme na adrese Kladenská 68/125, Praha 6.


Hliníkové ploty, vstupní branky, brány dvoukřídlé, samonosné - s pohonem i bez

Hliníkové ploty, vstupní branky, brány dvoukřídlé, samonosné - s pohonem i bez

Moderní a dlouhodobé řešení v oplocení přináší hliníkové ploty a brány, které nekorodují. Nechejte si kolem domu či pozemku instalovat plot od firmy Petry Pisklákové - Bezúdržbový plot, případně vstupní branku či v kombinaci s vjezdovou bránou. Vjezdové hliníkové brány dodáváme v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský, Jihomoravský kraj - lze vybrat provedení dvoukřídlé, posuvné s kolejnicí či samonosné. K branám dodáváme inteligentní pohony špičkové kvality Somfy. Instalace: - vstupní branky s výplní - okenicová, plaňková, tyčová, kombinovaná - vjezdové brány s pohonem i bez - samonosné, dvoukřídlé, s kolejnicí, opět s výplní dle výběru.


Chovatelské, lesnické pletivo, plotovky, ostnatý drát v akci

Chovatelské, lesnické pletivo, plotovky, ostnatý drát v akci

Využijte nižší ceny na chovatelské pletivo, plotovky, ostnatý drát u firmy Oplocení Tlumačov s.r.o. . Jsme prodejci drátěného a PVC pletiva a oplocení. Vybrané produkty jsou v akci. Objednávky můžete podat telefonicky - tel.: 736635083. Najdete nás nedaleko Zlína a Kroměříže - působíme v regionu Zlínský kraj. Naše nabídka: - chovatelské, lesnické a pastevecké pletivo - svařované bezpečnostní pletivo - zboží pro výstavbu drátěných plotů, průmyslových plotů ze svařených panelů - ostnatý drát. Většinu prodávaného pletiva ustřihneme na požadovanou délku. Dále máme na prodej plotové sloupky, plotovky. Provádíme montáže a realizace oplocení na klíč. Dovoz materiálu do 30km.