Poptávám výkup či ekologickou likvidaci osobního vozu

Poptávám výkup či ekologickou likvidaci osobního vozu

Poptávám odkup nebo ekologicky zlikvidovat Fiat Panda 1, 3 JTD 4x4 r.v. 2007.
Poptávka byla vložena dne:
02.08.2022 08:22

Platnost poptávky:
02.09.2022 07:10

Kontaktní osoba:
Květoslav Knap

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 718 691

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup autovraků, odtah nepojízdných vozidel na autovrakoviště

Výkup autovraků, odtah nepojízdných vozidel na autovrakoviště

Stojí Vám doma nepojízdný autovrak? Potřebujete se zbavit nepojízdného, havarovaného automobilu určeného na odpis? Kontaktujte irma AutoEkoŠrot Lysovice Martin Hrubý, který nepojízdný autovrak nejen vykoupí, ale také zdarma zajistí jeho odvoz na autovrakoviště. Nepojízdná havarovaná vozidla a autovraky všech značek určené k likvidaci od Vás vykoupíme a následně bezplatně odvezeme na autovrakoviště. Zde se následně postaráme o jeho vrakování a ekologickou likvidaci. Po provedené likvidaci vystavíme protokol o ekologické likvidaci daného vozidla.


Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Pokud nevíte kam se sutí a stavebním odpadem z demolice, obraťte se na Kamenolom Žlutava - zde je možné skládkování stavebních odpadů. V kamenolomu provádíme třídění odpadů ze stavby, dále je provedena recyklace stavebních odpadů. Provádíme třídění a recyklaci odpadů z demolice: - beton 170101 - cihly 170102 - tašky a keramické výrobky 170103 - 170107 směsi nebo oddělené frakce betonu, tašek a keramických výrobků neuvedené pod číslem 170106. Zajistíme dopravu v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště. K dispozici máme nákladní vozidla TATRA, IVECO. Pro odvoz odpadů ze stavby nás kontaktujte telefonicky - 577945884.


Výroba compoundů plněných skelným vláknem - nová compoundační linka

Výroba compoundů plněných skelným vláknem - nová compoundační linka

Společnost REMIVA, s.r.o. začátkem května 2022 instalovala novou compoundační linku primárně určenou na výrobu compoundů plněných skelným vláknem. S kapacitou až 2000 tun ročně chce společnost nabídnout svým stávajícím, ale novým zákazníkům rozšířené portfolio compoundů. Kromě produktů na primárním nosiči společnost REMIVA představí i R recyklát - řadu compoundů REMILEN (PP compound s plnivem) jako ekologičtější a ekonomičtější variantu produktů. Svojí kvalitou však mohou být využity skrze všechny odvětví. Společnost REMIVA se také drží svého flexibilního přístupu k zákazníkovi a společně se svojí R&D divizí je schopna připravit materiál přesně podle požadavku zákazníka, případně vyrábět dle jeho receptury. Se stejnou filozofií společnost již nyní vyrábí řadu REMILEN RT, tedy PP compound plněný talkem. Tento produkt je nyní používán v Automotive, Elektro nebo spotřebním průmyslu. Ročně společnost vyrobí a dodá také více než 2000 tun.


Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Profesionální kovošrot, výkup barevných kovů a ocelových odpadů

Ve společnosti TROJEK, a.s. se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu zabývají již přes 20 let a svému oboru opravdu rozumí. Disponují špičkovým technickým a strojním vybavením s vysokou kapacitou vozového parku, díky čemuž dokáží zajistit komplexní servis spojený s touto činností. Cenu barevných kovů určují pomocí moderních spektrometrických přístrojů, kterými stanoví přesné chemické složení a zajistí tak komfortní platební podmínky pro dodavatele. Ve firmě TROJEK, a.s. neberou šrot na lehkou váhu a poskytují maximálně kvalitní servis pro Vaši spokojenost.


Ekologická likvidace autovraků a odtah vraků, nepojízdných, bouraných vozidel v rámci celé ČR

Ekologická likvidace autovraků a odtah vraků, nepojízdných, bouraných vozidel v rámci celé ČR

Odtah nepojízdných, bouraných vozidel, autovraků i starých vozů, které mají prošlé STK pro Vás zajistí firma AUTOVRAK Zlín. Provádíme i ekologické likvidace autovraků. Většina nepojízdných vozů má stále svoji hodnotu, nechejte si u nás stanovit cenu za Váš automobil, tu Vám pak vyplatíme v hotovosti. Zavolejte nám - spolupráce s námi se Vám vyplatí ! Klientelu máme především z okolí Zlína, Uherského Hradiště a Uherského Brodu - pro Váš vůz však přijedeme kamkoliv v rámci ČR ! Vozidlo za domluvenou částku odkoupíme, bezplatně odtáhneme a provedeme ekologickou likvidaci vozidla. Na základě potvrzení o likvidaci Vám pak bude vozidlo trvale vyřazeno z evidence registru vozidel.


Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Autovrakoviště - ekologická likvidace starého vozu, autovraku

Pokud váš vůz z důvodu stáří či autohavárie dosloužil, můžete zavolat Autovrakoviště Kunovice u Uherského Hradiště, kde bude provedena ekologická likvidace nepojízdného starého vozu či autovraku. V době vzniku našeho vrakoviště platili velmi přísné podmínky pro jeho založení, proto námi prováděná likvidace starých vozidel je velmi ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Pokud jste majiteli zánovního havarovaného, či jinak poškozeného vozu, rádi jej vykoupíme. Provozujeme také odtahovou službu, proto nepojízdný vůz zdarma odvezeme. V případě potřeby si můžete zapůjčit v naší autopůjčovně osobní vůz či dodávku.