Obnova NKP,ÚZPF Č.2354/1, Železiareň, Zlieváreň, Stará Maša, Krompachy

Obnova NKP,ÚZPF Č.2354/1, Železiareň, Zlieváreň, Stará Maša, Krompachy

Predmetom zákazky sú stavebné práce spočívajúce v pamiatkovej obnove a rekonštrukcii národnej kultúrnej pamiatky nachádzajúcej sa v katastrálnom území mesta Krompachy.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane požiadaviek a špecifikácií jednotlivých stavebných prác, ktoré sú predmetom zákazky, tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 12:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Krompachy

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Krompachy

Zadavatel IČ:
00329282

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Stehlíková

Zadavatel telefon:
+421 905 668 088


Zadavatel web:
https://www.krompachy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212350-4
Budovy mimoriadneho historického alebo architektonického významu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenosochařství, kamenictví, restaurátorské práce, výroba solitérů, pomníků a hrobů

Kamenosochařství, kamenictví, restaurátorské práce, výroba solitérů, pomníků a hrobů

Poptáváte kamenické, štukatérské nebo restaurátorské práce? Představujeme společnost Kamenosochařství Emil Müller se sídlem v Ludmírově v okrese Prostějov. V naší nabídce naleznete výrobu solitérů, pomníků, kopií soch, obecní a státní znaky, grafity, kašny, dlažby, krby a obklady. Dále také vyrábíme hroby, pomníky, záklopy, písma, hrobové doplňky, schody, zahradní dekorace a plno dalších kamenných prvků. Nabízíme také pozlacování předmětů. Zpracováváme všechny druhy kamene. Na přání klienta zpracujeme také 3D projekci. Na naše práce poskytujeme až 4 roky záruku. Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme Vám maximálně vstříc.


Restaurování historických předmětů, kulturních památek i zhotovení kopií - PhDr. Daniel Ebel

Restaurování historických předmětů, kulturních památek i zhotovení kopií - PhDr. Daniel Ebel

Kulturní památky, historické předměty, mobiliáře a mnohé další na nichž se podepsat zub času je někdy potřeba znova opravit. Pokud hledáte odborníka, který se touto tématikou zabývá pak se obraťte na pana PhDr. Daniela Ebela z Prahy, který má Restaurátorský ateliér. V něm se zabývají nejrůznějšími restaurátorskými činnostmi mezi něž patří i opravy historických oken a dveří a zhotovení jejich kopií. Nebo výroba individuálních řemeslně - truhlářských výrobků. Zaměřují se na restaurování: - kulturní památky - historické interiéry - mobiliáře - dřevořezby - a zlacení historických předmětů ze dřeva Pokud budete chtít tedy něco restaurovat, nebo potřebujete s restaurováním poradit či soudně znalecký posudek, neváhejte se na pan PhDr. Daniela Ebela obrátit.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Historickým lustrům vrátíme jejich původní vzhled - přesvědčte se sami u společnosti Roman Mička, se sídlem ve Zlatníkách u Opavě. Zabýváme se kvalitním restaurováním historických a starožitných lustrů z různých sálů a zámků. Při restaurování výrobků používáme techniky odpovídající doby vzniku za pomocí historických pramenů a dokumentace. Do původního stavu vrátíme i křišťálové a kovové svítidla. Restaurujeme všechny lustry, které zdobí: - velké sály - zámecké komnaty - kulturní domy - magistráty - městské úřady - obřadní a pohřební síně. Restaurované lustry, které získaly zpátky svůj jedinečný vzhled můžete využít dále do exkluzivních interiérů apod. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů, kterými se stali také: - státní zámek Hradec nad Moravicí - kulturní dům Na Rybníčku Opava - Zemský archív v Opavě


Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Dekorativní práce, dekorativní malba, písmomalířství, ruční kresba, Airless technika

Chcete Váš domov co nejvíce zkrášlit a zútulnit? Nevíte jak na to? Potřebujete poradit ohledně maleb, technik a materiálu? Firma Jiří Sika s.r.o. se sídlem v Liberci Vám vytvoří krásný domov podle Vašich představ! Naší specializací jsou dekorativní práce, které realizujeme v soukromém i státním sektoru. Zaměřujeme se i na historické a památkové práce. Využít lze fládr, mramor, benátské štuky, pohledové betony atd. Domov lze domov zútulnit malbou, nátěrem, tapetou nebo naprosto originálně vymalovat třeba i s ruční kresbou. Využít lze i Airless techniky neboli bezvzduchové stříkání. K naší činnosti bezesporu patří i renovace a restaurování nábytku. Každému starému kousku vdechneme nový život. S renovací máme bohaté zkušenosti.


Restaurování památkově chráněných objektů Praha, renovace historických fasád, kamenné výzdoby

Restaurování památkově chráněných objektů Praha, renovace historických fasád, kamenné výzdoby

Představujeme Vám firmu Enerfina, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na rekonstrukce a renovace památkově chráněných objektů. Restaurátorské práce zahrnují renovace historických fasád, restaurování památkově chráněných objektů, restaurování kamenné výzdoby, fasády včetně uměleckých štuků, renovace reprezentativních prostor, pozlačovačské práce, stavební a restaurátorské průzkumy. Pokud Vás rekonstrukce a renovace památkových objektů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na zástřelu 118/13, Praha.


Restaurování, rekonstrukce a renovace historický staveb a památek

Restaurování, rekonstrukce a renovace historický staveb a památek

Restaurování kulturních památek a starých staveb je našim denním chlebem, ve společnosti Pastiglia se zabýváme obnovou památkových míst, staveb a historických budov. Renovujeme a rekonstruujeme exteriérová i interiérová historická místa. Jsme odborníky na poli obnovy a renovace. Najměte si naši společnost a nechte historické místo či památku znovu nadechnou krásou a novým vzhledem. Naše odbornost nám umožňuje zasahovat do tak významných staveb a budov, které jsou považovány za památné, obdivovány a uctívány. O památky vždy pečujeme tak, abychom zachovali jejich historické pozadí. Provádíme různé průzkumy, umíme vypracovat dokumentaci ke stavu památky, vyřídíme pro vás dotační a grantové programy. Umíme vše, co se týče památkové péče. Není nás moc v tomto oboru, neváhejte a objednejte si nás. Pokud si nevíte rady, domluvíme si společnou konzultaci, která je také v našem portfoliu služeb. Před společnou spoluprací zhodnotíme stav a počáteční podmínky. Historie je naší denní realitou. Jsme brněnskou společností s působností po celé České republice.