Obstaranie nábytkového vybavenia pre zdravotnícke zariadenie

Obstaranie nábytkového vybavenia pre zdravotnícke zariadenie

predmetom zákazky je obstaranie nábytkového vybavenia pre zdravotnícke zariadenie nábytkové zostavy na mieru do priestorov zdravotníckeho zariadenia, doplnenie zdravotníckeho zariadenia nábytkom, doplnenie zdravotníckeho zariadenia zdravotníckym nábytkom
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 12:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zdravá župa, s. r. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravá župa, s. r. o.

Zadavatel IČ:
53708997

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Hulín

Zadavatel telefon:
+421 908 764 681


Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kvalitního interiérového nábytku na míru - truhlářské práce od spolehlivé firmy

Výroba kvalitního interiérového nábytku na míru - truhlářské práce od spolehlivé firmy

Chcete si nechat vyrobit kvalitní interiérový nábytek na míru a hledáte kvalitní a spolehlivou firmu v okolí Břeclavi? Firma LAMÉ kuchyňské linky-nábytek se sídlem v Břeclavi se zabývá výrobou nábytku. Nabízíme výrobu nábytku na míru: -dětský nábytek -interiérový nábytek -kuchyně. Nábytek do dětských pokojů: -pro nejmenší - školáky - studenty - do škol a školek - dětské ordinace. Interiérový nábytek: -vestavěné skříně,ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, koupelnový nábytek, zahradní nábytek, nábytek do předsíní, nábytek na verandu, nábytek na míru do chodby, botníky, ordinace. Kuchyně: -korpusy, kuchyňská dvířka, pracovní desky, 3D návrhy. Zaručíme Vám vždy vysokou kvalitu materiálu, nízkou cenu a rychlost dodání. Samozřejmostí jsou grafické návrhy s cenovou kalkulací.


Truhlářství Karlík, Jílové u Prahy – zaměření a konzultace zdarma

Truhlářství Karlík, Jílové u Prahy – zaměření a konzultace zdarma

Pokud nemáte představu, jaký nábytek by se vám hodil do nového obývacího pokoje nebo jiné místnosti v domě, my vám rádi poradíme. Přijdeme s konkrétním návrhem a na všem se spolu domluvíme. Potřebujete vyrobit nové schodiště, interiérové dveře, nábytek do loznice nebo rovnou kuchyňskou linku? To pro nás není problém, zvládneme toho mnohem víc. Nevěříte? Podívejte se na naše webové stránky, kde naleznete vše, co umíme a nezapomeňte mrknout na galerii, kde je výsledek naší práce. A aby toho nebylo málo nabízíme zaměření a konzultaci zdarma.


Výroba nábytku z dřevěných palet ze sušeného dřeva do domu i na zahradu

Výroba nábytku z dřevěných palet ze sušeného dřeva do domu i na zahradu

Líbí se Vám nábytek z dřevěných palet? Chtěli byste vybavit svou zahradu, obývací pokoj nebo ložnici nábytkem z palet? Široký sortiment paletové nábytku na zakázku vyrobí firma Pila Benda s Dačic. Paletový nábytek vyrábíme výhradně ze sušeného dřeva. Na zakázku Vám vyrobíme jakýkoliv kus nábytku jak do domu, tak na zahradu: - Postele, noční stolky - Sedací soupravy, křesla, pohovky - konferenční stolky - Jídelní stůl - Venkovní posezení (stůl, židle, lavičky) - další kusy nábytku na přání


Kompletní vybavení do celého bytu včetně nové kuchyně – moderní interiéry nejen pro mladé

Kompletní vybavení do celého bytu včetně nové kuchyně – moderní interiéry nejen pro mladé

Chcete si pořídit nové moderní vybavení do celého bytu či domu a vše si nakoupit na jednom místě? V tom případě se obraťte na společnost Nábytek NOVÝ BYT ze Žďáru nad Sázavou, která prodává zboží na e-shopu i přímo v prodejně. Společnost Nábytek NOVÝ BYT dodává do domácností kompletní vybavení včetně návrhu a realizace kuchyní. Vybírat si můžete nábytek do ložnic, obýváků, dětských pokojů, předsíní i koupelen. Zmodernizujte svou domácnost a nakupujte na našem e-shopu nebo na prodejně!


Zakázková výroba ze dřeva od profilových lišt, přes nábytek až po dřevěná okna

Zakázková výroba ze dřeva od profilových lišt, přes nábytek až po dřevěná okna

Společnost Řemesla s.r.o. z Olomouce, která je pod záštitou společnosti Wellnetgroup s.r.o. funguje na českém trhu již od roku 1994 a zabývá se především zakázkovou dřevovýrobou. Dřevovýroba je pro společnost Řemesla s.r.o. činností, jež v sobě kloubí tradiční hodnoty pojící se s výrobou ze dřeva, ale i moderní přístup k výrobě nábytku a vybavení pro interiéry, ať už to jsou soukromé nebo veřejné prostory. V rámci svých služeb se společnost Řemesla kromě výroby snaží být inspirací i pro návrháře interiéru a architekty. V širokém sortimentu výrobků, které si můžete u firmy nechat vyrobit najdete: - moderní i klasické profilové lišty - dřevěná okna a eurookna - kuchyně a nábytek na zakázku - nábytek do laboratoří - dřevěné dveře z masivu Pro veškeré informace ohledně výroby a možnosti výroby na zakázku neváhejte kontaktovat společnost Řemesla s.r.o. z Olomouce, která Vám ráda a ochotně ukáže, co vše pro Vás může udělat.


Výroba schodiště a nábytku z masivu na míru - kvalitní výrobky za dobré ceny

Výroba schodiště a nábytku z masivu na míru - kvalitní výrobky za dobré ceny

Pokud chcete kvalitní nábytek a schodiště přímo do vašeho interiéru, pak se neváhejte obrátit na firmu PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína. V letošním roce uvedla do provozu nové obráběcí centrum, díky kterému Vám vyrobí kvalitní výrobky, schodiště a nábytek z masívu na míru za dobré ceny. Díky našemu nábytku bude Váš interiér podle Vaších představ. V poslední době je velký zájem také o dřevěná schodiště, díky tomu jsme zahájili výrobu kvalitních schodišť. Schodiště Vám vyrobíme i namontujeme podle předem daných rozměrů a vybereme nejvýhodnější variantu. Naši zaměstnanci Vám vždy rádi a ochotně poradí. Najdete nás v nově zrekonstruovaném areálu na adrese Lutonina 138 ve Vizovicích. Těšíme se na Vaši návštěvu!