Technologické vybavenie tunela Višňové vrátane informačného systému diaľnice D1

Technologické vybavenie tunela Višňové vrátane informačného systému diaľnice D1

Predmetom zákazky je naprojektovanie a zrealizovanie kompletného technologického vybavenia tunela Višňové a informačného systému diaľnice súvisiaceho úseku diaľnice D1 Lietavská Lúčka - Višňové - Dubná Skala, vrátane záručného servisu, v zmysle zmluvných podmienok FIDIC - "žltá kniha".
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je obsiahnuté vo Zväzku 2 Obchodné podmienky, Zväzku 3 Technické špecifikácie, Zväzku 4 Cenová časť a Zväzku 5 Dokumentácia poskytnutá objednávateľom súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 12:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
JUDr. Mária Kokindová

Zadavatel telefon:
+421 258 311 120

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ndsas.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45310000-3
Elektroinštalačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transformovny a rozvody jejich rekonstrukce a výstavba. Okamžitý servis a revize.

Transformovny a rozvody jejich rekonstrukce a výstavba. Okamžitý servis a revize.

Pokud potřebujete vystavět rozvodnu nebo transformovnu, neváhejte a obraťte se na nás, na firmu ELMONT GROUP, a.s., sídlí v Brně, která poskytuje služby v oblasti rekonstrukcí a výstavby transformoven a rozvoden. Rozvodné sítě pro venkovní i vnitřní použití od firmy ELMONT GROUP, a.s. v Brně. Provádíme realizace a rekonstruujeme rozvodná zařízení pro přenosové a rozvodné sítě, pro rozvodny a transformovny 6 kV, 22 kV, 35 kV ve venkovním i vnitřním provedení. Rekonstruujeme a vystavujeme skříňové rozvaděče VN od všech výrobců, dále pak kobkové rozvodny, kabeláže VN, přípojky, které se používají na napájení objektů a závodů elektrickou energií.Zajistíme také údržbu i servis rozvoden i transformoven. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Elektroinstalace v lištách – estetické, ekonomické a nenáročné řešení

Elektroinstalace v lištách – estetické, ekonomické a nenáročné řešení

Společnost Elektrikář Erben provádí instalaci elektrických rozvodů klasickou cestou, ale také v PVC lištách. Toto řešení bere ohled na estetické provedení, tak aby nebyl narušen vzhled bytu. Lišty se umisťují většinou u podlahy, kde jsou skryty za nábytkem, případně u stropu. Toto řešení je pro zákazníka výhodnější nejen finančně, ale také i s ohledem na snížení prašnosti prací oproti instalaci tzv. pod omítku. I samotný úklid je po provedení elektroinstalace v lištách méně náročný. Další výhodou je, že instalaci v lištách lze provádět postupně po jednotlivých místnostech, tak aby mohl zákazník i během prací byt užívat s co nejmenším omezením. Pokud tedy hledáte způsob, jak vyřešit elektroinstalaci s co nejmenší zátěží, za dobrou cenu a záleží Vám i na vzhledu, pak využijte elektroinstalaci v lištách od společnosti Elektrikář Erben z Prahy 5!


Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

Rádi no našeho týmu přijmeme nové pracovníky na tyto pozice: - elektrikář, elektromontér - elektrikář - revizní technik elektro - technik elektro - příprava a rozpočty Naše firma se zabývá elektromontážními pracemi pro firmy, podnikatele i právnické osoby. Požadujeme vyučení v oboru a minimálně tři roky praxe. Samozřejmostí je pak pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a pozitivní přístup k práci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme další dotazy na osobním pohovoru. Staňte se součástí stabilní české firmy, která je na českém trhu již od roku 1992.


Elektrotechnické zařízení a systémy, kabeláže pro LAN nebo Wi-fi a diagnostiky od Reelgate s.r.o.

Elektrotechnické zařízení a systémy, kabeláže pro LAN nebo Wi-fi a diagnostiky od Reelgate s.r.o.

Zajistí pro Vás vše v oblasti elektrotechnických zařízení od silnoproudých a slaboproudých systému elektrotechniky po měření a diagnostiku. Profesionálem ve svém oboru s více jak dvaceti lety zkušeností je společnost Reelgate s.r.o. z Ostravy. Společnost Reelgate s.r.o. z Ostravy zajišťuje kompletní služby v oblasti dodávky, montáže a servisu elektrotechnických zařízení. S týmem pravidelně odborně školených zaměstnanců a tou nejlepší a nejmodernější technologií jsou špičkou ve svém oboru. V jejich službách najdete: - vypracování projekční činnosti (od návrhů po stavební povolení pro systémy DÚR, DOS, DSP, pro energetické stavby do 100 kV, vypracování rozpočtu ....) - dodávky a montáže silnoproudých a slaboproudých systémů a zařízení NN, VN, VVN - vývoj a servis pro řídící systémy pro teplotu, průtok, tlak nebo váhu a jejich repase - dodávka a montáž síťových a nesíťových kabelů pro LAN, WAN, Wi-Fi - měření kvality elektrické energie dle ČSN a mnohé další služby. Pro celkovou nabídku služeb se neváhejte podívat na webové stránky spolenčosti.


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Sháníte firmu zabývající se elektromontážními pracemi v oblasti kabelových a venkovních rozvodů NN, VN, VO, MR a distribučních trafostanic? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnost provádí montáže, opravy a rekonstrukce elektromontáží a kabelů nízkého i vysokého napětí. Montujeme trafostanice, veřejné osvětlení i domovní přípojky. Zajistíme montáž, opravu a údržbu vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Sháníte firmu co vám dodá na klíč kioskovou trafostanici? Firma S.G. CZ, spol. s r.o. Brno se specializuje převážně na dodávku betonových kiosků. Což je nejmodernější typ trafostanice. Stavba na klíč zahrnuje: -návrh nejvhodnějšího řešení pro danou konkrétní zakázku -zpracování projektové dokumentace a jejího odsouhlasení distribuční společností (ČEZ, E.ON) vlastní dodávku -uvedení do provozu -revizi. Samozřejmostí je zajištění realizace VN přípojky včetně dodávky realizační projektové dokumentace taktéž schválené distributorem elektrické energie (ČEZ, E.ON), pokud ji zákazník požaduje. Dále zajištění: -rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis, ať již formou servisních zásahů na bázi jednotlivých objednávek či dlouhodobých smluv. Vhodné pro zařazení do distribučních sítí pro napájení např. výrobních závodů, průmyslových zón, obytných lokalit, tak i pro vyvedení výkonu z různých výroben elektrické energie (fotovoltaických, větrných a malých vodních elektráren, bioplynových stanic apod.). Více informací na webových stránkách.