Implementácia GSM-R do siete ŽSR, úsek Varín - Košice - Čierna nad Tisou štátna hranica

Implementácia GSM-R do siete ŽSR, úsek Varín - Košice - Čierna nad Tisou štátna hranica

1. Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe s názvom "Implementácia GSM-R do siete ŽSR, úsek Varín - Košice - Čierna nad Tisou štátna hranica".
2. Ide o vybudovanie líniového rádiodispečerského dorozumievacieho systému GSM-R ktorý zabezpečí mobilnú telekomunikačnú a dátovú komunikáciu pre potreby železničnej prevádzky a pre zavedenie systému ERTMS na úseku železničnej infraštruktúry Varín - Košice - Čierna nad Tisou.
3. Vybudovanie rádiovej siete na úseku Varín - Košice - Čierna nad Tisou pozostáva najmä z výstavby anténnych stožiarov s technologickým kontajnerom pre rádiovú sieť GSM-R, potrebnej infraštruktúry ako sú prípojky NN, prenosové zariadenia, terminály GSM-R, základňové rádiostanice BTS s anténnym systémom, elektronická zabezpečovacia signalizácia, klimatizácie a optická kabelizácia závesná na existujúcich stĺpoch trakčného vedenia (ďalej v texte aj ako "Dielo").
4. Hlavným účelom stavby je vybudovať digitálnu rádiovú komunikačnú sieť GSM-R podľa štandardov definovaných v legislatíve EÚ a SR. Stavbu charakterizuje vybudovanie infraštruktúry rádiového a telekomunikačného zariadenia pre zaistenie prevádzky systému ETCS L2. Stavba musí po realizácii spĺňať požiadavky na zaistenie interoperability Európskeho železničného systému podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/797 z 11. mája 2016 o interoperabilite železničného systému v Európskej únii.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 12:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.09.2022 08:30

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľubica Ohrádková

Zadavatel telefon:
+421 220 293 156

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231600-1
Stavebné práce na stavbe komunikačných vedení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní signalizace pro průmysl - světelná signalizace, osvětlení pro stroje

Bezpečnostní signalizace pro průmysl - světelná signalizace, osvětlení pro stroje

Sháníte ke koupi ty správné bezpečnostní signalizace do vaší firmy, do výroby a podobně? Potřebujete zakoupit světelnou signalizaci a osvětlení pro zabezpečení strojů, zařízení a pro zobrazení aktuálního stavu stroje? Společnost Teprostroj s.r.o., se sídlem ve městě Břeclav se zabývá výrobou a prodejem bezpečnostní signalizace a osvětlení pro průmysl. Do nabízené sekce signalizací patří signální věžě, signální světla, rotační majáky, zvuková signalizace, hybridní signalizační zařízení, signalizace a osvětlení pro Atex, signální síťové prvky a vizualizační informační tabule. Bezpečnostní komponenty pro stroje: - bezpečnostní spínací rohože - bezpečnostní spínací lišty - bezpečnostní nárazníky - magnetické spínače - bezpečnostní světelné závory - bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť - ochranné kryty strojů - bezpečnostní prvky - určené pro ovládání strojů Předejděte případným nehodám a úrazům s naší výkonnou a kvalitní světelnou signalizací a ochraňte tak Vaše zaměstnance i cenné stroje.


Elektronické vstupní systémy ASSA ABLOY – EVVA a digitální kukátka – kvalitní zabezpečení

Elektronické vstupní systémy ASSA ABLOY – EVVA a digitální kukátka – kvalitní zabezpečení

Chcete zvýšit zabezpečení svých objektů a cítit se bezpečněji a zároveň nemáte zájem o další kabeláž u dveří? V tom případě se obraťte na společnost AD SECURITY s.r.o. z Brna, která má svou pobočku i v Praze. Elektronické vtupní systémy ASSA ABLOY – EVVA mohou být naprogramovány na elektronické řízení přístupu klíčem, čipovými kartami nebo mobilním klíčem ve smartphonu. Digitální kukátko VEIU – MUL-T-LOCK má zabudovanou kameru a pohybová čidla. V závislosti na nastavení pak nahrává video nebo pořídí fotografii osoby za dveřmi.


Varovná samolepící páska pro rozpoznání překročení teploty, detekci horkého povrchu

Varovná samolepící páska pro rozpoznání překročení teploty, detekci horkého povrchu

Pro všechna pracoviště, kde hrozí velké riziko vzniku popálenin zaměstnanců v důsledku kontaktu kůže s horkým povrchem, pomáhá zvýšit bezpečnost samolepící páska pro detekci tepla AS-92, kterou prodává na eshopu společnost Križan s.r.o. se sídlem v Havířově. Varovná páska AS-92 obsahuje prvek pro rozpoznání a snímání teploty povrchu. Pokud povrch, na kterém je páska nalepena překročí teplotu 60°C, změní páska barvu z černé na červenou s výstražnými symboly horké plochy. Po klesnutí teploty páska opět zčerná a symboly se ztratí. Pásku využijete v průmyslových zařízení, pobřežních plošin, strojoven a celkově tam, kde je velké riziko vzniku popálenin. Pásku prodáváme ve třech šířkách, je odolná vůči rozpouštědlům, jemným chemikáliím, UV záření a houbám. Pásku je vhodné aplikovat v rozmezí teplot od -10°C do +35°C, ale provozní teplota je od -40°C až do +120°C. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Prodej i pronájem elektronických docházkových systémů - zajišťujeme montáž i servis

Prodej i pronájem elektronických docházkových systémů - zajišťujeme montáž i servis

Chcete získat přehled o docházce zaměstnanců a ušetřit náklady? Nechte to na nás a pronajměte si docházkový systém! Pronájmem dostanete k dispozici vybraný systém, přičemž docházková data budou evidována na našem serveru a budete k nim mít přístup prostřednictvím internetu. Poté již budete moct data kontrolovat a editovat. Naše docházkové systémy Vám zajistí: - snížení provozních nákladů - vyšší kontrolu nad docházkou zaměstnanců - přístup k datům prostřednictvím internetu - možnost editovat data - bezpečné uložení dat na serveru Elvis Pro více informací kontaktujte prosím naše obchodní oddělení. Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy či pomůžeme s výběrem docházkového systému.


Trezory a trezorové dveře pro ochranu a zajištění majetku – montáž, servis a revize

Trezory a trezorové dveře pro ochranu a zajištění majetku – montáž, servis a revize

Chcete zvýšit zabezpečení důležitých dokumentů, hotovosti, zbraní a dalších cenností? V tom případě se obraťte na společnost AD SECURITY s.r.o. z Brna, která své služby poskytuje po celé České republice. Společnost AD SECURITY s.r.o. se postará o poradenství, montáž, servis i revize trezorů a trezorových dveří. Vybrat si můžete trezory a schránky archivační a stěnové, trezorové dveře nebo trezory na zbraně lišící se zabezpečením a různými stupni odolnosti. Neváhejte a zabezpečte svůj majetek co nejdříve!


THS ovládací automatika – technologie k napájení, jištění a řízení chodu ponorných kalových čerpadel

THS ovládací automatika – technologie k napájení, jištění a řízení chodu ponorných kalových čerpadel

Pokud hledáte společnost, která se kromě instalace tlakové kanalizace postará i o dodávku systému řídící chod ponorných kalových čerpadle, obraťte se na firmu PRESSKAN system z Olomouce. Dodáváme THS ovládací automatiku, která může najednou řídit chod až několika čerpadel. THS ovládací automatika zahrnuje hlavní vypínač, proudový chránič, stykač, spouštěč pro ochranu motoru čerpadla pře zahřátím a hlídač hladiny. Hlídač hladiny pak obsahuje elektrodový hladinový snímač, který se postará o to, aby čerpadlo fungovalo tzv. na sucho. Ovládací automatiku je možné doplnit počitadlem provozních hodin, zvukovou signalizací, dálkovým přenosem provozních stavů nebo dálkovým řízením. Jsou dodávány ve připojovacím napětí 230V nebo 400V v závislosti na tom, zda bude THS ovládací automatika řídit jedno nebo několik kalových čerpadel