Poskytovanie strážnej služby

Poskytovanie strážnej služby

Predmetom zákazky je poskytovanie strážnej služby pre objekty verejného obstarávateľa s cieľom zaistiť bezpečnosť zamestnancov, návštevníkov a zabezpečiť komplexnú ochranu hnuteľného a nehnuteľného majetku a objektov proti krádeži, vandalizmu, nepovolenému vstupu a pohybu cudzích osôb, a to zamestnancami poskytovateľa na základe zmluvného vzťahu v zmysle platnej legislatívy, prípadne prostredníctvom tretích osôb. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 12:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.08.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
JUDr. Ľuboslav Filipovič

Zadavatel telefon:
+421 258 311 735


Zadavatel web:
http://www.ndsas.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79710000-4
Bezpečnostné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ostraha a hlídání průmyslových objektů – práce na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené

Ostraha a hlídání průmyslových objektů – práce na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené

Je pro Vás náročné najít si práci a bavila by Vás ostraha a hlídání průmyslových objektů v Prostějově a nejbližším okolí? V tom případě se obraťte na společnost SIDA s.r.o. zajišťující práci na hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně postižené. Očekávat můžete denní a noční směny po 8 nebo 12 hodinách se mzdou a příplatky za víkendy, svátky, příplatky za noční směny a osobním ohodnocením. Neváhejte a kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci!


Služby koordinátora na staveništi – bezpečnost zdraví při práci

Služby koordinátora na staveništi – bezpečnost zdraví při práci

Pokud na stavbě bude po celou dobu jen jeden zhotovitel, tak koordinátora mít nemusíte. Jestli ale bude zhotovitelů více, tak jste povinni určit potřebný počet koordinátorů bezpečnosti zdraví při práci. Nabízíme komplexní služby bezpečnosti a ochrany zdraví, mezi námi nabízené služby patří právě i služba koordinátora na staveništi. Firma byla založena v roce 2008, proto nemusíte mít žádné obavy. Naše služby jsou kvalitní a máme dlouholeté zkušenosti. Pokud tedy sháníte koordinátora bezpečnosti zdraví při práci, neváhejte nás kontaktovat


Služby ochrany majetku a osob, bezpečnostní služby, detektivní služby, montáže elektronických systémů

Služby ochrany majetku a osob, bezpečnostní služby, detektivní služby, montáže elektronických systémů

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí své služby v oblasti ochrany majetku a osob? Potřebujete kvalitní bezpečnostní či detektivní služby? Nebo sháníte společnost, která Vám namontuje elektronický bezpečnostní systém? Obraťte se na společnost Safe point s.r.o. Nabízíme veškeré služby ochrany majetku a osob pro řadu stálých klientů po celém území ČR. Můžete využít služeb bezpečnostní uniformované služby, jako ostrahu podniků, firem, obchodních domů nebo při sportovních, společenských a kulturních akcích. Využít lze také našich detektivních služeb. Dále poskytujeme služby pultu centralizované ochrany se střežením 24 hodin denně. Zároveň provádíme montáže elektronických bezpečnostních systémů. Sídlo společnosti se nachází v Plzni, ale služby poskytujeme po celé ČR.


Bezpečnostní agentura - postaráme se o bezpečí v nočním klubu, zabezpečíme objekt

Bezpečnostní agentura - postaráme se o bezpečí v nočním klubu, zabezpečíme objekt

Jste ze Znojma nebo okolí a sháníte bezpečnostní agenturu? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. pro vás zajišťuje fyzickou ostrahu objektů - ostrahu průmyslových objektů, staveb, komerčních budov i recepce. Ostrahu sportovních a kulturních akcí - ochrana sportovců, účinkujících i návštěvníků, i formou pořadatelské služby. Zajistíme radiostanice, detektory kovů a v případě zájmu klienta i pracovníky se znalostí NJ i AJ . Osobní ochrana a osobní řidiči-doprovodíme Vás při schůzkách a osobních jednáních.Osobní ochrana na dlouhodobý doprovod klienta, osobní strážce může být zároveň i řidič. Diskrétnost a profesionalita všech našich zaměstnanců je samozřejmostí. Bezpečnostní agentura Znojmo, Brno. Detektivní činnost - poskytujeme fyzickým tak i právnickým osobám. Řídíme se zákony ČR. Služby soukromých detektivů jsou vymezeny nařízením vlády ČR 469/2000 Sb. Více informací najdete na webových stránkách.


Přeprava finančních hotovostí Beroun

Přeprava finančních hotovostí Beroun

Jste banka a potřebujete převážet hotovost mezi pobočkami či do bankomatů? Pravidelně dopravujete své firemní tržby do banky? Již se nemusíte obávat z oloupení, my A-ROYAL Service s.r.o. Vás ochráníme. Zaměřujeme se především na bezpečnost. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby pro firmy i osoby. V rámci našich služeb realizujeme ostrahu objektů, kamerové systémy, ochranu osob, bezpečnostní doprovod. Součástí našeho výkonu je také ochrana peněz, a to především přeprava a zajištěný dohled nad finanční hotovostí. Za pomoci moderní techniky a důkladně proškoleného personálu ochráníme Vaše cennosti nejlépe. Neváhejte a v případě potřeby nás kdykoliv kontaktujte telefonicky, e-mailem či nás navštivte osobně na adrese Plzeňská 1729, Beroun.


Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku

Bezpečnostní agentura Brno, ostraha objektů, osob nebo majetku

Vsaďte na spolehlivost a diskrétnost naší bezpečnostní agentury a chraňte svůj majetek! Mezi služby naší bezpečnostní agentury TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. patří nejen zajištění fyzické ostrahy průmyslových a administrativních objektů, včetně zajištění recepce, ale i ostraha osob na sportovních a kulturních akcích, zajištění osobní ochranky a v případě zájmu i řidiče. Dále nabízíme i pořadatelskou službu s ostrahou na akcích jakéhokoli rozsahu, v případě potřeby i pracovníky se znalostí NJ a AJ. Potřebujete-li některou našich služeb neváhejte a kontaktujte nás. Působnost naší bezpečnostní agentury je nejen ve Znojmě, kde sídlíme, ale i v Brně a po celé jižní Moravě. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.