Dodávka dopravních pásů 1. čtvrtletí 2023

Dodávka dopravních pásů 1. čtvrtletí 2023

Předmětem veřejné zakázky s názvem, Dodávka dopravních pásů 1. čtvrtletí 2023, " zadávané formou otevřeného řízení dle § 56 ZZVZ, je uzavření Smlouvy, jejímž předmětem je závazek vybraného dodavatele dodat Zadavateli Zboží, tj. dopravní pásy pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace uvedené v části 4 ZD - Technická specifikace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží″ pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 ZD - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ, rozdělena na 4 části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2, Část 3 Veřejné zakázky nazvaná DP3, Část 4 Veřejné zakázky nazvaná DP4. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 10:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Severočeské doly a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Severočeské doly a.s.

Zadavatel IČ:
49901982

Zadavatel ulice:
Boženy Němcové 5359

Zadavatel PSČ:
430 01

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
Bc. Petra Hachová

Zadavatel telefon:
+420 411 126 005

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sdas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42417310-8
Pásy pro dopravníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Kompenzátory vlnovcové, gumové, tkaninové-výroba, testování dle norem

Společnost MACROFLEX s.r.o. se specializuje na oblast kompenzačních prvků pro potrubní systémy. Dodávané vlnovcové, gumové, tkaninové kompenzátory, jejichž výroba probíhá v provozu Otrokovice u Zlína, jsou určené pro jaderné i klasické elektrárny a jsou navrhovány, vyráběny, zkoušeny, certifikovány v souladu s direktivou. V oblasti dodávky komponent spolupracujeme s českými i zahraničními dodavateli. Nabízíme široký výběr standardních i nestandardních kompenzátorů, zakázkovou výrobu a dodávku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové kovové hadice ROTH -gumové kompenzátory -potrubní uložení a závěsy PIHASA. Dokážeme také řešit problematiku pevnostních výpočtů a přepočtů potrubních tras a máme k tomu k dispozici dokonalý systém počítačového projektováni pro tyto potrubní výpočty.


Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a  průmyslové vody

Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a průmyslové vody

Hodila by se Vám nová hadice ke kompresoru? Hledáte v okolí Dačic a Telče prodejnu s tlakovými a hydraulickými hadicemi? Navštivte firmu DAMATECH, spol s.r.o. v Dačicích, která prodává pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a průmyslové vody. Pro naše zákazníky zhotovíme na počkání hydraulickou hadici na míru v potřebné dálce a s daným typem ukončovacího závitu. Hadici můžeme opatřit ukončovacím metrickým a trubkovým závitem, případně JIC závitem, případně hadici na konci opatříme úhlovým nebo přímým ukončením. Pomůžeme Vám s výběrem správné hydraulické hadice pro vaše potřeby.


Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Prodej gumové hadice Elaflex - speciální, univerzální, tankovací, chemické, farmaceutické

Pro přenos dráždivých, nebezpečných tekutin a materiálů se mohou využít speciální gumové hadice. Dodavatelem průmyslových hadic Elaflex je firma MACROFLEX s.r.o. z regionu Zlín. Dodává hadice chemické, farmaceutické, tankovací i víceúčelové univerzální hadice. Sortiment: - chemické, farmaceutické, univerzální hadice - hadice pro chemické látky, rozpouštědla - kompozitní hadice FWS - uiverzální hadice UTD, UTS, UTL - univerzální hadice POLYPAL CLEAN,ELAFLON PLUS FEP, ELAFLON PTFE - tankovací hadice - bez výztužné spirály pro produkty na bázi ropy - s výztužnou spirálou - pro letectví - vysokotlaká hadice pro LPG, propan butan a jiné L.P. plyny - beztlaká hadice GPS pro odvod par - lehká hadice pro gravitační přečerpávání - LTX a LG - speciální hadice - hadice pro horký asfalt - pro horkou vodu a páru.


Hydraulická těsnění SKF v nejrůznějších provedeních s vhodným příslušenstvím

Hydraulická těsnění SKF v nejrůznějších provedeních s vhodným příslušenstvím

Zabraňte průniku hydraulických kapalin pomocí hydraulického těsnění SKF - Exvalos spol.s r.o. Lanškroun Potřebujete mít jistotu, že nikde neucházejí žádné kapaliny? Zadržet hydraulické kapaliny hravě zvládne hydraulické těsnění SKF od firmy Exvalos spol.s r.o. Lanškroun. Hydraulická těsnění SKF Nabídka hydraulických těsnění SKF zahrnuje následující typy těsnění, vhodné pro jednotlivé způsoby použití: - těsnění hydraulických pístů - těsnění pístních tyčí - stírací kroužky - vodicí kroužky a vodicí kluzné pásky. Hydraulické válce rovněž vyžadují statické těsnění včetně O-kroužků a velmi často také opěrné kroužky.


Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Alternativní díly pro zemědělské stroje Vám ušetří investici do údržby. Dle originálu vyrábí náhradní díly na zemědělské stroje společnost AGRIOLA s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Vlastní výroba náhradních dílů z nás dělá konkurence schopnou firmu, pořídíte u nás díly za velmi příznivou cenu. Rádi Vám zašleme v případě zájmu náš katalog náhradních dílů. Vyrábíme náhradní díly na tyto stroje: - Gregoire-Besson, Landini, Manitou, Joskin, Sulky, MC Cormick, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Sklad dílů je v Polešovicích v areálu firmy ZEAS. Zajistíme dodávky po celé ČR.


Hadice na foukání pneu Hradec Králové, tlakové hadice s připevněnými koncovkami

Hadice na foukání pneu Hradec Králové, tlakové hadice s připevněnými koncovkami

Představujeme Vám firmu KONEKT-HADICE s.r.o. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřuje na výrobu hadic na foukání pneu. V našem eshopu nabízíme kvalitní hadice s odolností 1,5 - 2 MPa s dostatečným bezpečným zatížením, aby obstály zátěž všech běžných kompresorů v domácnostech, dílnách nebo v průmyslu. Novinkou jsou hadice s připevněnými koncovkami na foukání pneu. Dále v našem výrobním sortimentu objevíte nízkotlakové, flexibilní hadice s koncovkami. Hadicovina jak z PVC, tak i pryže, koncovky dle Vašeho výběru. Zadejte nám délku a typ hadice na foukání pneu a my ji vyrobíme. V případě neznalosti při výběru, Vám rádi se vším poradíme! Náš eshop je Vám plně k dispozici.