FN Motol - Pokládka podlahových krytin

FN Motol - Pokládka podlahových krytin

Předmětem plnění této veřejné zakázky v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami je zhotovení díla - dodávka a pokládka podlah, podlahových krytin a jejich opravy, na základě jednotlivých požadavků zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
01.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Aleš Mudruňka


Zadavatel web:
http://www.fnmotol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renovace dřevěných, elastických i pružných podlah s profesionálními stroji, oleji a laky

Renovace dřevěných, elastických i pružných podlah s profesionálními stroji, oleji a laky

Potřebuje Vaše dřevěná podlaha odbornou renovaci? Používáte na ošetření podlah kvalitní prostředky, ale i přes veškerou péči volá po profesionální péči? Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy má v oblasti renovace podlah mnohaleté zkušenosti, k práci využívá profesionálních strojů a speciálních olejů a laků. Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. nabízí renovaci jak klasických dřevěných a parketových podlah, tak i podlah pružných a elastických z vinylu, PVC, gumy, marmolea nebo linolea. Místo drahé pokládky nové podlahy zvolte její profesionální renovaci, výsledkem budete mile překvapeni.


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Uvažujete o nové podlaze do svého bytu, domu či kanceláře? Pak neváhejte a obraťte se na Podlahářství Svoboda, provádíme podlahářské práce včetně dodávky materiálu! Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah. Provádíme pokládku i vinylových, korkových, vodivých( elektrostatických) PVC (lino, linoleum) podlah, koberců a pomocných materiálů. Vybrat si můžete z různých typů, barevných odstínů, dřevin, vzorů, zkosených hran, zátěžové třídy i tloušťky lamelu. Neváhejte a přijďte navštívit naše Podlahářství Svoboda do Kojetic na Moravě, okr. Třebíč. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených podlah a budete s naší pokládkou spokojeni!


Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec a okolí Odborně zajišťujeme celkovou realizaci podlahových systémů, které jsou vhodné jak do venkovních, tak vnitřních prostor. K vytvoření dokonale hladké a rovné podlahy používáme anhydritové směsi se samonivelačním účinkem. Vznikne tak anhydritová podlaha, která vytvoří ucelený a pevný povrch a je praktická na údržbu. Anhydritové podlahy jsou nejvíce žádané a vhodné pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy. Své uplatnění ale naleznou i v průmyslové výstavbě. PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec se mohou pochlubit realizací 15 - 20 podlah za měsíc. Zakázky realizujeme po celé České republice.


Masivní dřevěné podlahy, plovoucí podlahy neb podlahy pro terasy od Podlahy Bertl

Masivní dřevěné podlahy, plovoucí podlahy neb podlahy pro terasy od Podlahy Bertl

Uvažujete o pokládce nové podlahy, ale nevíte si rady, jakou podlahu zvolit? Nebo snad potřebujete zrenovovat Vaši stávající podlahu? Pak se obraťte na společnost Podlahy Bertl, kterou najdete v Mostě. Podlahy Bertl je ta pravá společnost pro všechny, kteří sní k nové a kvalitní podlaze, která budou dlouho sloužit, a která bude kvalitně a pořádně položena. Ať už budete chtít položit podlahu do interiéru nebo do exteriéru, profesionálně školení pracovníci z Podlahy Bertl se postarají, aby vše proběhlo v pořádku a podlaha byla namontována dobře. Rovněž zajistí podklady pro podlahy, které mohou být z nivelačních štěrků a nebo rošty z latí a desek. V široké nabídce podlah, které pro Vás společnost může zajisti najdete: - dřevěné podlahy - laminátové podlahy - masivní parkety - PVC podlahy - koberce - dřevěné terasy - dřevoplastové terasy - repase parket - obkládaní schodů Dobře položená podlaha bude Vašemu domovu nebo Vaší terase sloužit roky, tak nečekejte a kontaktujte společnost Podlahy Bertl.


Podlahářství – prodej všech druhů podlahových krytin, podlahářské práce

Podlahářství – prodej všech druhů podlahových krytin, podlahářské práce

Hledáte na Přerovsku podlahové studio se širokým výběrem podlahových krytin? Chcete si nechat položit novou plovoucí nebo dřevěnou podlahu? Podlahové studio Bikr Michal Bitala v Přerově prodává nejen podlahové krytiny, ale postará se také o veškeré podlahařské práce. Pokud se rozhodnete si u nás pořídit novou podlahu, zajistíme zaměření a návrh podlahy zcela zdarma. Navrhneme technologické postupy a stanovíme předběžný rozpočet realizace. Podlahové krytiny Vám dodáme a také položíme. Kromě pokládky nové podlahy se také zabýváme ostatními podlahářskými pracemi, jako je renovace starých podlah a lepení koberců nebo korků. Pokud si nejste zcela jisti s výběrem podlahové krytiny, navštivte naši vzorkovou prodejnu, ve které Vám rádi poradíme – navíc si zde můžete prohlédnout jednotlivé vzorky různých druhů podlahových krytin.


Strojně hlazené podlahy s pevným povrchem - pro obytné a kancelářské prostory

Strojně hlazené podlahy s pevným povrchem - pro obytné a kancelářské prostory

Hledáte podlahu, která Vám bude sloužit mnoho let? Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a provádíme strojně hlazené podlahy pro průmyslové haly, autoservisy, automobilové garáže, dílny, základové desky a veškeré obytné a kancelářské prostory. Strojně hlazené podlahy představují nízkonákladové řešení pokládky. Z betonu Vám jednoduše vytvoříme rovnou podlahu s hladkou strukturou a odolným povrchem. Velkou výhodou je rychlá realizace. Pro nadměrně zatěžované podlahy využíváme betonové směsi s vyšší třídou pevnosti a frakcí plniva. Pro ty standardní zase směsi s nižšími parametry. Máte zájem o pokládku? Pak nás oslovte na výše uvedených kontaktech, případně vyplňte poptávkový formulář na webových stránkách a my se Vám brzy ozveme.