Dynamický nákupní systém dodávky pytlů, tašek a sáčků

Dynamický nákupní systém dodávky pytlů, tašek a sáčků

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému rozděleného do dvou kategorií, ve kterém budou realizovány jednotlivé veřejné zakázky pro Krajskou nemocnici Liberec, a.s., spočívající v pravidelných dodávkách:
1) Pytlů na odpad, které budou sloužit k likvidaci nebezpečných odpadů, separátních odpadů a převážení prádla
2) Tašek, sáčků a pytlíků pro různé využití vyrobených z materiálů HDPE a LDPE
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 08:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská nemocnice Liberec, a.s.

Zadavatel IČ:
27283933

Zadavatel ulice:
Husova 357/10

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Ing. Pavla Mocková

Zadavatel telefon:
+420 485 313 566

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nemlib.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35121400-2
Bezpečnostní pytle

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodavatel obalových materiálů a výrobce balící techniky – ochráníme vaše výrobky před zničením

Dodavatel obalových materiálů a výrobce balící techniky – ochráníme vaše výrobky před zničením

Naše firma na trhu působí již od roku 1993. Máme vlastní vývojové středisko a řadíme se mezi špičku v oblasti výroby balící techniky, ale to není vše zároveň jsme největší dodavatel obalových materiálů. Naší specializací je technologie paletizačního a skupinového balení a výroba předepnuté folie FlexLight. Máme plno spokojených zákazníků a nepůsobíme pouze v České republice, ale také na Slovensku a dokonce Polsku, kde naše společnost sídlí. V naší nabídce si vybere opravdu každý, z obalového materiálů vám můžeme nabídnout různé fólie, vázací pásky, lepící pásky a papírové obaly. Pokud potřebujete balící techniku nabízíme páskovací, smršťovací a svářecí stroje a mnoho dalšího. Veškeré informace najdete na našich webových stránkách. Naše nabídka je opravdu bohatá a věříme, že si u nás vyberete.


Etiketovací kleště, kotoučky do pokladen nebo bublinkové obaly od PRESSTO TREND s.r.o.

Etiketovací kleště, kotoučky do pokladen nebo bublinkové obaly od PRESSTO TREND s.r.o.

Obalový materiál a papírenské zboží za skvělé ceny! To vše pořídíte od společnosti PRESSTO TREND s.r.o. z Šenova u Nového Jičína. Ať už sháníte kotoučky do pokladen různých velikostí nebo etiketovací kleště, které budou značkovat Vaše zboží, to a mnohé další seženete od společnosti PRESSTO TREND s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem papírenského a obalového zboží. Bezkonkurenční ceny a možnost dodání nebo zaslání jsou jen další pozitiva, proč si pořídit zboží od PRESSTO TREND s.r.o.. Mezi jejich širokou škálou zboží dále najdete: - kotoučky do pokladen - etiketovací kleště - etikety do kleští - samolepící etikety - obaly (tašky, sáčky, obálky, bublinkové obaly,...) - menu boxy - lepící pásky Pro veškerý výčet zboží navštivte webové stránky společnosti PRESSTO TREND s.r.o, kde najdete i ceník.


Zakázková výroba průmyslových obalů – sáčky, reklamní tašky a pytle s tiskem i bez

Zakázková výroba průmyslových obalů – sáčky, reklamní tašky a pytle s tiskem i bez

Vyrábíme průmyslové obaly s potiskem i bez něj. Na výběr máme sáčky s lepící páskou nebo klopou, folie, folie stavební i překrývací, pytle, paletizační pytle a reklamní tašky. Zkušenosti máme od roku 2015 a k výrobě používáme technologii flexotisku. Průmyslové obaly vyrábíme v různých rozměrech. Kontaktujte nás, navíc dopravu zajistíme nejen do cele ČR, ale také do Německa, Slovenska nebo Rakouska.


Univerzální LDPE fólie Plotfol mezi záhony, pod ploty proti prorůstání trávy a plevele

Univerzální LDPE fólie Plotfol mezi záhony, pod ploty proti prorůstání trávy a plevele

Pokud řešíte na zahradě problémy s prorůstáním plevele do pletiva, vyzkoušejte jeden z výrobků firmy Centroplast, s.r.o. z regionu Uherské Hradiště - univerzální LDPE fólii Plotfol, kterou využijete mezi záhony a pod ploty, dlouhodobě zabraňuje prorůstání trávy a plevele do pletiva. Lze využít u všech druhů oplocení, které nejsou podezděny betonovým pásem. Fólie Plotfol má oboustranný variabilní dezén, protiskluzový povrch. Je vyrobena z plně recyklovatelného materiálu a umožňuje opakovanou aplikaci. Jako vhodný doplněk k plotové fólii Plotfol se využívá stínící fólie Stínol k zastínění plotových 2D a 3D panelů nebo balkonů a teras. Prodáváme i platové hřeby s třemi hroty, které využijete při ukotvení fólií.


Prodej ruční, strojní stretch fólie - fixační, strečová fólie s potiskem, transparentní, barevná

Prodej ruční, strojní stretch fólie - fixační, strečová fólie s potiskem, transparentní, barevná

Nejpoužívanějším obalovým materiálem jsou kromě papírových krabic i stretch fólie. Fixační fólie zabalí a zpevní paletu se zbožím, jednotlivé balíky, nábytek i jiný materiál. Dodavatelem strečových fólií je společnost Steroll s.r.o. Zlín. Objednat je můžete v provedení s potiskem, transparentní i barevné. Použití stretch fólie je jednoduché - balený produkt omotáte, přitom se stretch folie natáhne a obepne balený předmět a pevně drží. Vlastnosti stretch fólie jsou dány její průtažností a tloušťkou. Druhy stretch folií: - transparentní v různých šířkách - barevné - modré, černé, bílé - potištěné logem zákazníka, názvem firmy či jiným textem - ruční i strojní s vyšší průtažností.


Bezúdržbová fólie Stínfol k zastínění teras, balkonů, na ploty - výrobce stínící LDPE fólie

Bezúdržbová fólie Stínfol k zastínění teras, balkonů, na ploty - výrobce stínící LDPE fólie

K zastínění teras, balkonů, plotových 2D a 3D panelů můžete použít moderní LDPE fólie z recyklovatelných materiálů. Vyzkoušejte nový výrobek firmy Centroplast, s.r.o. z regionu Uherské Hradiště - bezúdržbová fólie Stínfol s UV stabilizací zaručuje plnohodnotné soukromí, chrání před sluncem i povětrnostními vlivy. Fólie Stínfol dodáváme ve třech odstínech - Antracit, Šedá, Zelená. Kombinací barev docílíme velmi atraktivního vzhledu. Fólie vynikají barevnou i mechanickou stálostí. Balení - délka 26m, šířka 0,19m, tloušťka 1,5mm.