Cestovní služby spojené s vysláním delegací, orgánů, poslanců a zaměstnanců Poslanecké sněmovny

Cestovní služby spojené s vysláním delegací, orgánů, poslanců a zaměstnanců Poslanecké sněmovny

Předmětem zadávacího řízení je výběr 3 účastníků rámcové dohody, kteří budou na základě dílčích veřejných zakázek, zadávaných postupem bez obnovení soutěže zajišťovat nákup a rezervaci letenek a vlakových či autobusových jízdenek a popř. i trajektové dopravy a dále i s tím související služby, a to ve vztahu ke služebním cestám poslanců Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a zaměstnanců Kanceláře Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
100 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Kancelář Poslanecké sněmovny

Zadavatel IČ:
00006572

Zadavatel ulice:
Sněmovní 176/4

Zadavatel PSČ:
118 26

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kamil Jelínek


Zadavatel web:
https://www.psp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Cestovní kancelář, dovolená, zájezdy jižní Itálie, poloostrov Gargano, Mattinata, areál Villaggio Riccio

Cestovní kancelář, dovolená, zájezdy jižní Itálie, poloostrov Gargano, Mattinata, areál Villaggio Riccio

Stále hledáte dovolenou u moře přímo pro Vás? Láká Vás jižní Itálie? Neváhejte se podívat na nabídku cestovní kanceláře GARGANO CK s.r.o. Působíme na trhu již 27 let a našim klientům nabízíme služby té nejvyšší kvality. Naší specializací je jižní Itálie, konkrétně poloostrov Gargano. Nabízíme ubytování a služby v rekreačním areálu, který jsme si postupem času sami vybudovali - Villaggio Riccio v městečku Mattinata. Areál je umístěn uprostřed olivového háje a svou vybaveností uspokojí klienty všech věkových kategorií. Ubytování nabízíme jak pro náročné klienty, tak i pro nenáročné. Vybírat můžete z apartmánů nebo letních chatek. Velmi důležitou roli při výběru jistě hraje vzdálenost od ubytování k pláži. Z našeho areálu je oblázková pláž vzdálená pouhých 50 metrů.


Dovolena v Chorvatku nebo relaxační a poznávací zájezdy s CK A.ŠA s.r.o.

Dovolena v Chorvatku nebo relaxační a poznávací zájezdy s CK A.ŠA s.r.o.

Na dovolenou s cestovní kanceláří CK A.ŠA s.r.o. z Příbrami, která funguje už od roku 1996 a nabízí zájezdy do Chorvatska, Maďarska, Slovenska nebo po České republice. Ať už budete chtít bydlet v klasickém bungalovu nebo luxusním apartmánu v Chorvatsku Vás pokaždé čeká čistě krásné azurové moře a příjemná atmosféra mořského letoviska. Cenově dostupné dovolené i dovolené all inclusive. Dopravu pak máte autobusovou nebo vlastní. Pokud jste spíše více na relaxační zájezdy můžete zkusit cestu do Maďarska nebo do Slovenska, kde Vás čeká příjemný relax v minerálních lázních a mnoho dalšího. CK A.ŠA s.r.o. má pro Vás v nabídce také poznávací zájezdy. Co takhle si udělat jednodenní výlet do Vily Tugendhat v Brně. Stačí si jen vybrat a dovolená může začít.


Vízový servis - stále jsme tu pro Vás - volejte - 731 842 738 nonstop

Vízový servis - stále jsme tu pro Vás - volejte - 731 842 738 nonstop

Například, je to: Rusko, Čína, Indie, Bělorusko, Saudská Arábie, Pákistán, Bangladéš, Kongo, Vietnam, Gabun, Guinea, Tanzanie, Barma-Myanmar, Kamerun, Angola, a další státy. Specializujeme se na rusky mluvící země, ve kterých máme zkušené partnery. Kontaktujte nás, jsme připraveni vám pomoci při přípravě vašich cest do zahraničí.


Cestovní agentura, cestovní kancelář, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy

Cestovní agentura, cestovní kancelář, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy

Hledáte tu správnou dovolenou přímo pro Vás? Chcete si užít chvíle klidu a zrelaxovat se? Nebo vyrazit na poznávací zájezd do zahraničí? Neváhejte a kontaktujte naši Cestovní agenturu Lenka Sedláková v Jablonci nad Nisou! Nabízíme širokou nabídku zájezdů v zahraničí i České republice. Zastupujeme 25 cestovních kanceláří. Vybírat můžete z pobytových, poznávacích a jednodenních, víkendových zájezdů či eurovíkendů. Dále nabízíme lázeňské a ozdravné pobyty. Záleží pouze na Vás jaké máte požadavky, u nás si vybere opravdu každý. Podělte se s námi o Vaše kritéria a my vybereme ty nejvhodnější zájezdy přímo pro Vás. Spojit se s námi můžete telefonicky, e-mailem nebo nás navštívit v agentuře na adrese Emilie Floriánové 810/2, Jablonec nad Nisou.


Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska a Bulharska

Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska a Bulharska

Představujeme Vám cestovní kancelář GLOBTOUR z Prahy, která se přímo specializuje na zájezdy do Chorvatska a Bulharska. Dovolená u písečných pláží Chorvatska a Bulharska je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce a seniory. Ubytování v Chorvatsku nabízí písečné pláže, nekonečné množství aktivit, neskutečné animace pro děti , apartmány s polopenzí a nápoji i bez stravy. Využijte tuto nabídku nejlépe strávené dovolené v luxusních hotelech. Chcete více informací o Vaší dovolené v Chorvatsku nebo Bulharsku? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lazarská 13/8, Praha 2.


SMS mobilní jízdenka uhradí jízdné přímo z vašeho telefonu

SMS mobilní jízdenka uhradí jízdné přímo z vašeho telefonu

Již nemusíte nikde zdlouhavě shánět před vaší jízdou jízdenku. Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. vyhlásil konec papírovým jízdenkám. Stačí mít po ruce mobilní telefon s aktivovanou službou SMS Premium. Výhoda spočívá v tom, že jízdenku si každý může zakoupit kdekoli a kdykoli. A navíc na nákup jízdenky už nepotřebujete mít u sebe ani peníze. Cestující musí mít k dispozici SIM kartu některého z mobilních operátorů ČR (Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone, U:fon) a mobilní telefon s aktivními Premium SMS službami. Neváhejte a využijte moderní služby Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.