Dodávky pletiv a souvisejícího sortimentu pro podzim 2022 II. zadání

Dodávky pletiv a souvisejícího sortimentu pro podzim 2022 II. zadání

Účelem tohoto zadávacího řízení je zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu (část 1) a dále zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky pletiv lesnických uzlových a svařovaných uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky uzlových a svařovaných pletiv (část 2). Rámcové dohody budou upravovat podmínky týkající se jednotlivých dílčích veřejných zakázek, jež budou zadávány na jejich základě.
Veřejná zakázka vložena:
01.08.2022 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p.

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Veronika Hammond

Zadavatel telefon:
+420 956 999 586

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44313100-8
Drátěné pletivo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Potřebujete nový plot? Hledáte firmu, která prodává poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu? Obraťte se na firmu GAVES - DM s.r.o. Ze Znojma. Naše firma Vám poskytne poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu. Poplastované pletivo je možné použít pro oplocení domů, parků, zahrad, ale také průmyslových areálů. Poplastované čtyřhranné pletivo: - prodáváme s různou velikostí ok a průměrem drátu - vysoce odolné vůči korozi - dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě - poplastování Pletivo je dostupné v zelené barvě a je dodáváno v kompaktních nebo klasických rolích po 25 bm .


Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány na pozemek - maximum pro Vaši bezpečnost

Automatické vjezdové brány jsou vhodným řešením pro uzavřením vjezdu na pozemek, s nimi docílíte maxima pro Vaši bezpečnost i soukromí. Společnost Černík dodává vjezdové brány ve dvojím provedení - křídlové a posuvné. Působí v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Zlín, Přerov. Realizujeme vjezdové brány u rodinných domů, u průmyslových i komerčních objektů. Dodáváme několik druhů automatických pohonů bran, od různých výrobců - CAME, BFT, NICE. Poradíme při volbě vhodného typu, s přihlédnutím ke stavebním dispozicím. Možností provedení brány je několik: - ocelová konstrukce bez výplně - konstrukce vyplněna dřevěnými deskami ve zvolených barvách - kované brány - umělecké kování.


Zámečnické práce – zakázková výroba  bran, zábradlí, přístřešků

Zámečnické práce – zakázková výroba bran, zábradlí, přístřešků

Potřebujete vyrobit přístřešek, novou bránu nebo kovové zábradlí ke schodišti? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovic, která se postará o zakázkovou zámečnickou výrobu pro jednotlivce i firmy. Na zakázku Vám vyrobíme zábradlí pro balkóny, schodiště i terasy, ale také vjezdové nebo vchodové brány nebo schodiště. Dodáváme i venkovní přístřešky včetně krytin. Naše zakázková zámečnická výroba zahrnuje i povrchové úpravy výrobků (žáruzink, práškové lakování) a také dopravu a montáž výrobku.


Specialista na průmyslová vrata - dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis jak v ČR, tak i na Slovensku.

Specialista na průmyslová vrata - dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis jak v ČR, tak i na Slovensku.

Naše společnost se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp, nabízíme i rolovací mříže, vyrovnávací můstky i další nakládací techniku. V naší nabídce máme pro vás proto hned několik typů vrat, které se perfektně přizpůsobí vašemu provozu. Například: - Sekční průmyslová vrata, rolovací průmyslová vrata, venkovní rychloběžná vrata nebo vnitřní rychlonavíjecí vrata. Prodáváme taktéž praktické příslušenství vrat, jako jsou nejrůznější bezpečnostní prvky či ovládání. Jsme specialisté na výrobu průmyslových vrat na míru. Rádi Vás přivítáme na adrese Kladenská 68/125, Praha 6.


Hliníkové ploty, vstupní branky, brány dvoukřídlé, samonosné - s pohonem i bez

Hliníkové ploty, vstupní branky, brány dvoukřídlé, samonosné - s pohonem i bez

Moderní a dlouhodobé řešení v oplocení přináší hliníkové ploty a brány, které nekorodují. Nechejte si kolem domu či pozemku instalovat plot od firmy Petry Pisklákové - Bezúdržbový plot, případně vstupní branku či v kombinaci s vjezdovou bránou. Vjezdové hliníkové brány dodáváme v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský, Jihomoravský kraj - lze vybrat provedení dvoukřídlé, posuvné s kolejnicí či samonosné. K branám dodáváme inteligentní pohony špičkové kvality Somfy. Instalace: - vstupní branky s výplní - okenicová, plaňková, tyčová, kombinovaná - vjezdové brány s pohonem i bez - samonosné, dvoukřídlé, s kolejnicí, opět s výplní dle výběru.


Chovatelské, lesnické pletivo, plotovky, ostnatý drát v akci

Chovatelské, lesnické pletivo, plotovky, ostnatý drát v akci

Využijte nižší ceny na chovatelské pletivo, plotovky, ostnatý drát u firmy Oplocení Tlumačov s.r.o. . Jsme prodejci drátěného a PVC pletiva a oplocení. Vybrané produkty jsou v akci. Objednávky můžete podat telefonicky - tel.: 736635083. Najdete nás nedaleko Zlína a Kroměříže - působíme v regionu Zlínský kraj. Naše nabídka: - chovatelské, lesnické a pastevecké pletivo - svařované bezpečnostní pletivo - zboží pro výstavbu drátěných plotů, průmyslových plotů ze svařených panelů - ostnatý drát. Většinu prodávaného pletiva ustřihneme na požadovanou délku. Dále máme na prodej plotové sloupky, plotovky. Provádíme montáže a realizace oplocení na klíč. Dovoz materiálu do 30km.