Dynamický nákupní systém na zajištění tlumočnických služeb

Dynamický nákupní systém na zajištění tlumočnických služeb

Předmětem plnění je zajištění tlumočnických služeb z českého jazyka (ČJ) do anglického jazyka (AJ) a naopak, na akcích útvarů Ministerstva pro místní rozvoj ČR.
Bude se jednat o odborné tlumočení (zaměřené např. na problematiku EU fondů, cestovní ruch, veřejné zakázky, monitorovací systém, regionální politiku), případně včetně zajištění tlumočnické techniky, přičemž detaily budou vždy specifikovány v jednotlivých výzvách k podání nabídky. V prostorách zadavatele (AVI MMR) je tlumočnická technika zajištěna.
Veřejná zakázka vložena:
29.07.2022 07:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo pro místní rozvoj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo pro místní rozvoj

Zadavatel IČ:
66002222

Zadavatel ulice:
Staroměstské nám. 6

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Dvořáková

Zadavatel telefon:
+420 224 861 1834

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://mmr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tlumočení a překlady přímo ve Vaší společnosti – technická angličtina nejen pro firmy

Tlumočení a překlady přímo ve Vaší společnosti – technická angličtina nejen pro firmy

Potřebujete ovládat technickou angličtinu pro firmy, která Vám otevře nové obchodní příležitosti a zvýší Vaší konkurenceschopnost? Chcete prezentovat své výrobky, vyjednávat smlouvy nebo aktivně komunikovat se svými zahraničními partnery? V tom případě se obraťte na společnost Prima lingua s.r.o. Prima lingua s.r.o. provádí profesionální překlady a tlumočení v oblasti technické angličtiny přímo na místě ve Vaší společnosti, čímž dochází k úspoře času a jistotě, že sdělení bude správně pochopeno. Překonejte jazykové bariéry a využijte naše kvalifikované tlumočníky a překladatele ještě dnes!


Kvalitní překlady korespondence a listin z holandštiny do českého jazyka

Kvalitní překlady korespondence a listin z holandštiny do českého jazyka

Dostal se k Vám text, který je v holandštině a nevíte, na koho se obrátit s pomocí jeho překladu? Netrapte se a kontaktujte Mgr. Radima Sochorka, který se zabývá překladatelskými službami již řadu let, proto má bohaté zkušenosti a pomůže Vám vyřešit Váš problém. Překládané dokumenty: - smlouvy, korespondence, dokumentace, listiny, literatura, prezentace, protokoly, předpisy, učební podklady, zákony, novinové články, návody k použití, popisy produktů, zápisy, zprávy, webové stránky, reklama a další texty pro komerční i nekomerční účely. Kvalita překladů je podle normy DIN 2345 - překladatelské zakázky. Využijte mé jazykové praxe a kontaktujte mne!


Tlumočník němčina, tlumočení z němčiny - jazyková kombinace čeština - němčina

Tlumočník němčina, tlumočení z němčiny - jazyková kombinace čeština - němčina

Na základě dlouholetých zkušeností Vám nabízí tlumočení nejen v ostravském regionu, ale také na služebních cestách v tuzemsku i zahraničí. Za použití stacionární i mobilní tlumočnické techniky Vám zajišťuje možnost nejen klasického tlumočení, ale také tlumočení simultánního, konferenčního či po telefonu a to v nejrůznějším prostředí, např. - pro průmysl či provozy - prezentace, přednášky - obchodní jednání, porady - konference - festivaly - telefonické a tiskové konference - veletrhy, výstavy a další Hledáte-li spolehlivého a především kvalitního tlumočníka v německém jazyce s bohatou jazykovou praxí, je pro Vás Mgr. Radim Sochorek z Ostravy tou nejlepší volbou.


Soudní překlady z angličtiny, němčiny a ukrajinštiny – oficiální překlady s ověřením

Soudní překlady z angličtiny, němčiny a ukrajinštiny – oficiální překlady s ověřením

Hledáte odborníky na komplexní jazykové služby? Potřebujete překlad, tlumočení nebo překlady s ověřením? V tom případě se obraťte na kvalitně odváděnou práci společnosti Prima lingua s. r. o. Společnost Prima lingua s. r. o. se zaměřuje na zpracování překladů s ověřením díky kontaktům na soudní překladatele v různých jazykových mutacích. Překlady jsou zajišťovány do všech jazyků a může se jednat například o překlady výpisů z rejstříku, diplomů, vysvědčení, rodných listů a mnoho dalších. Ušetřete si čas a obraťte se na nás s překladem co nejdříve!


Překlady textů, dokumentů, korespondence pro komerční i nekomerční účely

Překlady textů, dokumentů, korespondence pro komerční i nekomerční účely

Ať už potřebujete jakýkoli text přeložit v rámci němčiny, nizozemštiny a češtiny, pak neváhejte a obraťte se na Mgr. Radima Sochorka, překladatele, který se postará o překlady všech různých textů. Zajišťuji překlady: - dokumentů, - korespondence, - literatury, - různých návodů, - listin, - novinových článků, - celých prezentací, - předpisů, - protokolů, - reklam, - učebních podkladů, - webových stránek, - smluv, - zpráv a spoustu dalších. Po domluvě je možno zajistit také překlady speciálních oblastí.


Tlumočnické, sociálně aktivizační služby pro neslyšící a nedoslýchavé osoby

Tlumočnické, sociálně aktivizační služby pro neslyšící a nedoslýchavé osoby

Jsme občanské sdružení a poskytujeme tlumočnické a sociálně aktivizační služby. Pomáháme rodinám s dětmi, dospělým a seniorům kteří se dostali do nepříznivé sociální situace, žijí ve vyloučených lokalitách a jsou nezaměstnaní. Také můžete pravidelně využít tlumočnické služby, a to terénní nebo ambulantní pro neslyšící i nedoslýchavé osoby. Naše pracoviště se nacházejí v Mostě, Lounech, Teplicích, Děčíně a Ústí nad Labem. Neváhejte využít naše služby, máme plno spokojených zákazníků.